Wat is contortionisme? An Lemmens en Dennis Weening komen het te weten in 'Game of Talents'

woensdag 10 maart 2021

Wie doet acrobatische toeren op een monowiel? Wie kan er klappen met één hand? Wie is een getalenteerde balletdanser? En wat is er bijzonder aan iemand die aan contortionisme doet?

Op donderdag 11 maart om 20.40 uur treden opnieuw 7 artiesten met een uitzonderlijk talent op in 'Game of Talents'. Om de juiste artiest aan het juiste talent te koppelen krijgen de kandidaten ook deze week hulp van een bekende Vlaming en Nederlander. Zo komt het zes jaar na 'So You Think You Can Dance' tot een tv-reünie tussen presentatoren van toen An Lemmens en Dennis Weening.


An staat de 19-jarige Joselina uit Edegem bij, die het prijzengeld bij een overwinning aan haar mama zou geven voor een nieuwe keuken. Dennis is vastberaden naamgenoot Dennis (31) uit Alkmaar naar de overwinning te loodsen. Elektrische viool, handklappen, ballet, beatbox, rock ‘n roll, monowiel en het mysterieuze contortionisme: dat zijn de talenten die op het podium voor de nodige verrassingen zullen zorgen.

Wie vanuit zijn luie zetel wil meespelen met 'Game of Talents' kan dat elke aflevering doen via vtm.be. Daar kunnen kijkers zelf een gokje wagen en raden welk talent bij welke artiest hoort.

'Game of Talents', donderdag 11 maart om 20.40 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Een vader en zoon uit de UK, Andrew en Macauly Dodd, willen veel geld verdienen. Ze rollen de business van de illegale steroïden in: importeren grondstoffen, bouwen een lab en een dsitributienetwerk op. Heel lang gaat het goed, tot ze opgepakt worden en de cel in vliegen. Ze vertellen uitgebreid hoe ze te werk zijn gegaan en welke mensen ze allemaal gebruikt hebben om hun doel te bereiken.

'Telefacts Zomer', om 21.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:30
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:25
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:40
    Geen uitzending
    06:05
    Kabouter Plop
  • 01:55
    Geen uitzending
    10:05
    Rich Kids Go Skint
  • 02:15
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 00:30
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 02:35
    Geen uitzending
    02:05
    This Is Us
  • 02:10
    Geen uitzending
    02:30
    UFO Cowboys
  • 02:10
    Geen uitzending
    02:25
    911 Crisis Center
  • 01:25
    Geen uitzending
    07:20
    Without a Trace
  • 02:04
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:54
    Tooldokter
    00:00
    Oh What A Night
  • 03:25
    Vanavond bij ons
    02:10
    Peppe's Toscane
  • 03:40
    Queens of Mystery
    02:55
    Father Brown
  • 03:20
    Grey's Anatomy
  • 03:10
    NOS Journaal
    01:40
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:00
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 03:25
    Eva
    02:25
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal