Warner Bros. Discovery Kids viert een zomer vol sport met Looney Tunes

De zomer van 2024 draait helemaal om sport, want Warner Bros. Discovery brengt zijn iconische geanimeerde personages, de Looney Tunes, in stelling.
Het doel: kinderen op een vermakelijke manier dichter bij verschillende sporten brengen en nieuwe sportdisciplines aan de volgende generatie introduceren!
De Looney Tunes-personages hebben een lange associatie met sport, waaronder hun hoofdrol in de blockbuster 'Space Jam' uit 1996 en het vervolg 'Space Jam: A New Legacy' uit 2021. Nu keren de iconische personages terug in de sportieve schijnwerpers om de komende generatie te inspireren in de waarden van sport. Van honkbal tot basketbal, boksen, worstelen en alles daartussenin, de Looney Tunes verleggen op slimme wijze de grenzen van humor om de realiteit te overstijgen, de zwaartekracht te tarten en de verbeelding zowel op het veld als daarbuiten te prikkelen.
'Looney Tunes Presents: Sports Made Simple' – Kortlopende serie
Warner Bros. Discovery heeft zes originele geanimeerde korte films gemaakt onder de titel 'Looney Tunes Presents: Sports Made Simple'. Deze korte films, gericht op kinderen, vieren en leggen zes verschillende sporten uit in de typische Bugs Bunny-stijl. Deze clips van 90 seconden omvatten zowel klassieke als nieuwe sporten en disciplines zoals de 4x100 meter estafette, tennis, mountainbiken, beachvolleybal, gymnastiek en breakdancen. De korte clips zullen in première gaan op het WB Kids YouTube-kanaal en zullen gedurende de zomer worden gebruikt op de kinderkanalen van Warner Bros. Discovery, en op digitale en sociale netwerken en platformen, waaronder de sociale netwerken van Looney Tunes en de kanalen van Cartoon Network. 'Looney Tunes Presents: Sports Made Simple' zal ook te zien zijn in het wekelijkse 'Power of the Olympics' programma van Eurosport.
Looney Tunes sportovername op Roblox met 'Cartoon Network Game On!'
Voor het eerst ooit verwelkomt Warner Bros. Discovery de Looney Tunes in de metaverse met een unieke activatie die de zomer van sport viert op het populaire gamingplatform Roblox. 'Cartoon Network Game On!' – een volledige ervaringsgerichte wereld in Roblox introduceert nieuwe personages, nieuwe minigames en nieuwe attracties om sport en team Looney Tunes te vieren. Spelers kunnen interactie hebben met populaire Looney Tunes-personages zoals Bugs Bunny, Lola Bunny, Daffy Duck, Tweety, Wile E. Coyote en Road Runner om minigames te spelen zoals de 4x100m estafette, tennis, breakdancen, mountainbiken, beachvolleybal en gymnastiek. Met een nieuw springkasteel op het hoofdeiland en op maat gemaakte promoties op reclameborden, kunnen spelers volledig opgaan in de wereld van sport en Looney Tunes. 'Cartoon Network Game On!' is beschikbaar in het Frans, Italiaans, Turks, Arabisch, Spaans en Braziliaans Portugees. Speel via: 'Cartoon Network Game On!'.
Sportgerichte content op kinderkanalen en VOD
Warner Bros. Discovery viert de zomer van sport op tv en VOD met nieuwe korte films featuring Bugs Bunny en sportgerichte programma's die zijn gepland op de kinderkanalen Boomerang, Cartoon Network en Cartoonito. Dit zal afleveringen omvatten van verschillende shows die sportspellen en uitdagingen bevatten.
'Team Looney Tunes' op de Toon Cup-app van Cartoon Network
Zoals eerder aangekondigd, is team ACME officieel geland op de Toon Cup-app van Cartoon Network in april, met een Looney Tunes-thematoernooi. Een traktatie voor alle Looney Tunes-fans die nog steeds kunnen tackelen, dribbelen, passen, schieten en nieuwe personages, ballen en stadions kunnen ontgrendelen door munten te verdienen, met Bugs Bunny en Tweety als scheidsrechters. Spelers kunnen meedoen aan de speelse capriolen door de app gratis te downloaden op Google Play en de App Store in Europa, het Midden-Oosten, Afrika, Latijns-Amerika en de Azië-Pacific. Als optionele betaalde uitbreiding van het spel kunnen spelers ook toegang krijgen tot een Looney Tunes Bonuspakket met speelbare personages Daffy & Taz en Bugs Bunny Carrot Ball, in de in-app aankopen. Voor alle sportliefhebbers is 'Toon Cup' een casual mobiele app en website voetbalspel dat debuteerde tijdens de Wereldbeker 2018. Spelers kunnen een land kiezen en een fantasievoetbalteam samenstellen met hun favoriete Cartoon Network-personages. Een populair spel bij fans, sinds zijn debuut, heeft 'Toon Cup' meer dan 100 miljoen downloads verzameld. Kijkers moeten ook uitkijken naar meer Looney Tunes tijdens de Eurosport-verslaggeving van de Olympische Spelen van Parijs 2024. Discovery+ is de enige plek om elk moment van Parijs 2024 te volgen.
https://www.discoveryplus.com/nl/
Meer artikels over Discovery Networks Benelux
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- ‘Blind Getrouwd’: Mattias en Marjan hakken de knoop door en verrassen met liefdesverklaring
- Laatste seizoen van 'Flikken Rotterdam' start vrijdag
- Kijkcijfers: dinsdag 20 oktober 2026
- 'No Yap!' is terug met nieuwe afleveringen: kinderen zoeken zélf uit wat mag, kan en waarom
- Ruben Van Gucht start op 2 november als presentator van 'De Tafel'
- Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar in 'De Verraders'
- 'De Zaak Alzheimer' van Erik van Looy in een Amerikaans jasje: 'Memory of a Killer' bij Play
- Hap, slik… en dan? 'Het Klokhuis' volgt de reis van een Broodje Gezond
- Nina Derwael over haar loodzware revalidatie en de pijn op de kinetafel in 'De Operatiekamer'
- Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment
- NPO Klassiek en NPO Start presenteren 'De Gamemuziek Top 50'
- Ga met Radio Veronica mee op Het Nationale Vriendenweekend
- Bart (34) uit Apeldoorn kraakt Het Geluid van Qmusic en wint 36.000 euro
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Utrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant' -
Ellen en Matti stoppen het 'Blind Getrouwd'-experiment -
Netflix deelt trailer van David Finchers 'The Further Mis-Adventures Of Cliff Booth'
-
Bert is Faroek 2.0 in 'De Verraders' -
Ontdek de eerste beelden van de nieuwe 'Fabeltjeskrant' -
Marc Coucke spaart duo's niet in 'Mijn Restaurant' -
Een nieuwe ronde doet zijn intrede in 'Got Talent' -
Kijk vanaf vandaag naar 'Gevangenisdirecteurs' -
Alain Remue blikt terug op angstige minuten in 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Bert De Kock: 'Ik weet niet wat er gebeurde' -
'Nonkels 3' breekt records op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Altruists' -
Kijk nu de beklijvende trailer van 'Breendonk' -
Netflix onthult trailer van 'Black Doves' seizoen 2 -
'Welkom, bienvenue Chez Dean! Enfin: chez moi!' -
Emotionele Axel Daeseleire breekt bij afscheid revalidatiecentrum -
Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
-
Netflix deelt officiële teaser van 'Steps'
Kijktip van de dag

De politie zet de achtervolging in op een BMW die 200 km/u rijdt. Agenten controleren een verhuiswagen met onvolledige papieren en ontdekken een vrachtwagen met een gevaarlijk losse lading. Een vaatwasser op de snelweg zorgt voor chaos.
'Alloo bij de Wegpolitie', om 21.50 uur op VTM.




































