Wanneer pakt Max Verstappen dit weekend de wereldtitel Formule 1?

donderdag 5 oktober 2023

Max Verstappen kan dit weekend voor de derde keer wereldkampioen Formule 1 worden. En dat kan zelfs op zaterdag al zo zijn.

De Grote Prijs van Qatar is een Sprintraceweekend en dat betekent dat er op zaterdag ook al punten voor het kampioenschap kunnen worden verdiend. Als Verstappen zaterdag in de Sprint Race in de top zes eindigt, is de titel van hem. De enige die hem mathematisch nog kan bedreigen, is zijn ploegmaat Sergio Perez en wat hij doet in de Sprintrace wordt ook belangrijk.


Als de Mexicaan niet bij de eerste vier over de streep komt, is Verstappen sowieso wereldkampioen, waar hij ook finisht. Lukt dat allemaal niet, dan heeft hij zondag nog een kans. Maar het is wel zo goed als zeker: de Nederlander zal zich in Qatar voor de derde keer op rij tot wereldkampioen kronen en zo opnieuw geschiedenis schrijven. Want dan doet hij iets wat nog maar vier andere piloten hem ooit hebben voorgedaan.

Ons F1 team zorgt ervoor dat je niets mist van de spannende ontknoping. Dennis Xhaët ontvangt Marc Goossens, Massimo Bottiglieri en Jeffrey Van Hooydonck in de studio, commentaar is van Gert Vermeersch en Sam Dejonghe.

Vrijdag 6 oktober
Play Sports 1, 18u40: Studio LIVE: F1 Grote Prijs van Qatar, Kwalificaties

Zaterdag 7 oktober
Play Sports 2, 14u55: LIVE: F1 Grote Prijs van Qatar, Sprint Shootout
Play Sports 1, 19u10: Studio LIVE: F1 Grote Prijs van Qatar, Sprint Kwalificaties

Zondag 8 oktober
Play Sports 1, 18u40: Studio LIVE: F1 Grote Prijs van Qatar, Race

Maandag 9 oktober
Play Sports 1, 20u00: 'The Paddock'

'The Paddock' is ook te bekijken via de YouTube-pagina van Play Sports en te beluisteren via alle podcast platformen.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

De jonge Harry Potter woont na de dood van zijn ouders bij zijn oom en tante, waar hij slecht wordt behandeld en voortdurend de pesterijen van zijn verwende neefje moet ondergaan. Op zijn elfde verjaardag verneemt Harry dat zijn ouders machtige tovenaars waren en dat ook hij unieke magische krachten heeft. Hij vertrekt naar een Britse kostschool voor leerling-tovenaars, waar hij heel wat vrienden maakt die net als hij speciale krachten hebben. Beetje bij beetje zal hij de waarheid over de mysterieuze dood van zijn ouders ontdekken.

'Harry Potter and the Sorcerer's Stone', film uit 2001 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:55
    De week van Karrewiet met VGT
    01:05
    Dagelijkse kost
  • 06:00
    De Warmste Week
    00:55
    Nachtlus
  • 06:50
    Mojo Wisseltop
    21:05
    Geen uitzending
  • 06:50
    Sprookjes van Klaas Vaak
    07:05
    LEGO Friends: The Next Chapter
  • 02:30
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    09:00
    Geen uitzending
  • 01:45
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:20
    JOE XMAS
    05:25
    Jingle All the Way to Love
  • 06:00
    Joe
    00:35
    SOS Piet
  • 06:00
    Radio Nostalgie
    09:00
    Geen uitzending
  • 06:25
    New Amsterdam
    03:05
    Neighbours: A New Chapter
  • 05:00
    Play kerst haardvuur 2025
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:15
    De Chalet, Hollandse Maatjes
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Play kerst haardvuur 2025
    07:00
    Cold Case
  • 04:30
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:47
    Roger
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:50
    A la carte
    02:45
    Loïc: Zot van Koken
  • 06:00
    Rosemary and Thyme
    00:45
    Whitstable Pearl
  • 06:45
    Storage Wars
    07:05
    Flip This House
  • 06:50
    NOS Journaal
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 02:30
    Buitenhof
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 06:55
    Sneeuwpret
    06:55
    Ezel Chiel