Wanneer pakt Max Verstappen dit weekend de wereldtitel Formule 1?

donderdag 5 oktober 2023

Max Verstappen kan dit weekend voor de derde keer wereldkampioen Formule 1 worden. En dat kan zelfs op zaterdag al zo zijn.

De Grote Prijs van Qatar is een Sprintraceweekend en dat betekent dat er op zaterdag ook al punten voor het kampioenschap kunnen worden verdiend. Als Verstappen zaterdag in de Sprint Race in de top zes eindigt, is de titel van hem. De enige die hem mathematisch nog kan bedreigen, is zijn ploegmaat Sergio Perez en wat hij doet in de Sprintrace wordt ook belangrijk.


Als de Mexicaan niet bij de eerste vier over de streep komt, is Verstappen sowieso wereldkampioen, waar hij ook finisht. Lukt dat allemaal niet, dan heeft hij zondag nog een kans. Maar het is wel zo goed als zeker: de Nederlander zal zich in Qatar voor de derde keer op rij tot wereldkampioen kronen en zo opnieuw geschiedenis schrijven. Want dan doet hij iets wat nog maar vier andere piloten hem ooit hebben voorgedaan.

Ons F1 team zorgt ervoor dat je niets mist van de spannende ontknoping. Dennis Xhaët ontvangt Marc Goossens, Massimo Bottiglieri en Jeffrey Van Hooydonck in de studio, commentaar is van Gert Vermeersch en Sam Dejonghe.

Vrijdag 6 oktober
Play Sports 1, 18u40: Studio LIVE: F1 Grote Prijs van Qatar, Kwalificaties

Zaterdag 7 oktober
Play Sports 2, 14u55: LIVE: F1 Grote Prijs van Qatar, Sprint Shootout
Play Sports 1, 19u10: Studio LIVE: F1 Grote Prijs van Qatar, Sprint Kwalificaties

Zondag 8 oktober
Play Sports 1, 18u40: Studio LIVE: F1 Grote Prijs van Qatar, Race

Maandag 9 oktober
Play Sports 1, 20u00: 'The Paddock'

'The Paddock' is ook te bekijken via de YouTube-pagina van Play Sports en te beluisteren via alle podcast platformen.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Na de val van de Sovjet-Unie grijpt een handvol slimme zakenlieden haar kans: de zogenaamde 'Zeven bankiers' kapen met de zegen van Boris Jeltsin de Russische olie-industrie en kopen zich zo een weg naar de top van de macht. Om hun greep op het Kremlin te bewaren, zetten ze in 1996 hun geld op Jeltsin - en winnen. Maar wanneer ze op zoek gaan naar een geschikte opvolger voor de zieke president, kiezen ze voor een man die zijn eigen plannen heeft: een voormalige KGB-agent uit Sint-Petersburg genaamd Vladimir Poetin.

'Oil Oligarchs: Putin's Gang', om 22.15 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:10
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:25
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:05
    The Good Doctor
    01:00
    Geen uitzending
  • 23:40
    Blind getrouwd: Australië
    00:55
    Geen uitzending
  • 00:30
    The Big Bang Theory
    01:20
    Geen uitzending
  • 00:35
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:00
    Suits
    00:50
    Geen uitzending
  • 00:30
    SOS Piet
    00:55
    Geen uitzending
  • 00:10
    De Tafel van Tine
    01:15
    De Container Cup
  • 00:15
    Fuller House
    00:55
    Fire Country
  • 00:20
    Pawn Stars
    01:20
    Bar Rescue
  • 00:15
    Love Triangle Australia
    01:25
    Botched
  • 00:15
    The Rookie
    01:20
    FBI
  • 00:17
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 00:25
    Hobbyklus
    00:39
    Hallo Roger
  • 00:15
    Meesterlijke Klassiekers
    00:45
    Meat Timon
  • 00:30
    Darby and Joan
    01:15
    Sally Lockhart Mysteries
  • 00:10
    The Secret Lives of Mormon Wives
    01:15
    Scrubs
  • 23:50
    Eva
    00:40
    NOS Journaal Laat
  • 00:25
    Nieuwsuur
    00:55
    Ongehoord Nieuws
  • 23:55
    First Dates
    00:45
    Down The Road