Waar zijn die handjes? Regi zit op hete kolen in 'Liefde voor Muziek'

zondag 19 april 2020

1 miljoen, dat is het codewoord voor 'Liefde voor Muziek'. De eerste drie afleveringen werden ondertussen bekeken door meer dan 1 miljoen kijkers. En ook de covers weten Vlaanderen naast het scherm te bekoren.

Het nummer 'Kom wat dichterbij' van Regi ft. Jake Reese & OT werd ondertussen al meer dan 1 miljoen keer bekeken op Youtube en meer dan 1 miljoen keer gestreamd op Spotify. Het was afgelopen week ook één van de meest gedraaide tracks op de Vlaamse radiozenders. Nu maandag, 20 april om 20.35 uur, zit Regi zelf op hete kolen wanneer zijn hits onder handen worden genomen. 'Waar zijn die handjes is trouwens een uitspraak die ik zelf nooit heb gedaan, al verwacht ik wel dat het op mijn grafzerk zal staan', lacht Regi.


25 keer het Sportpaleis uitverkopen en meer dan 30 Top 10-hits in Vlaanderen: Regi heeft geen introductie meer nodig. Zowel in binnen- als buitenland is hij een graag geziene gast. Zijn succes startte met 'La Vache' van Milk Inc. Als producer werkte hij vervolgens samen met een eindeloze lijst aan artiesten en als DJ kleurde hij menig festival, van Rock Werchter tot Tomorrowland. Regi scoorde zijn eerste nummer 1 als solo-artiest met 'Where Did You Go (Summer Love)'. En die hit neemt Karen Damen deze keer onder handen. 'Ik heb super veel zenuwen, niet voor het nummer, maar wel voor het idee erachter', zegt Karen.

In 2018 scoorde Regi zijn grootste hit tot nu toe met de feelgood track 'Ellie', een ode aan zijn oudste dochter. Het nummer is niet alleen populair bij het brede publiek, het blijkt ook de meest gegeerde song onder de artiesten. Het zijn Tom en Kato van The Starlings die de eer krijgen om het nummer te bewerken. Tom doet dat met zijn gitaar in de hand en Kato kruipt voor deze versie zelf achter de piano.

Wanneer André Hazes aan de beurt is, hoopt Regi stiekem dat die één van zijn dansnummers heeft ingeruild voor een echte 'schlager'. André is alvast erg zenuwachtig om zijn versie van 'When it comes to Love' te brengen. Worden de wensen van Regi ingevuld?

Na de emotionele song die André Hazes vorige week opdroeg aan zijn overleden vader brengt ook Gene Thomas een eerbetoon aan zijn overleden 'muzikale broer' Wim Claes. Hij kleedde het nummer 'Feel the Love', dat Gene samen met Regi en Stan Van Samang schreef, volledig uit. En ook Peter van Mama's Jasje kiest voor een nummer van Regi en Stan Van Samang: Hang On. De 'prins van het woord' zette de originele lyrics om tot een Nederlandstalige versie met de nieuwe titel 'Waarom?'.

Bij Sean was er geen twijfel over zijn nummerkeuze. Hij brengt een remake van 'Ordinary', een hit van Regi en Milo Meskens. Sean heeft er heel hard naar uitgekeken en bij Regi zijn de 'allez's', 'wauw's' en 'ow jo's' nauwelijks te tellen wanneer hij het nummer hoort. En Kato? Die is vooral verbaasd over de hoge noten die Sean neerzet.

Afsluiten doet Regi op zijn eigen, herkenbare manier: met veel ambiance. 'Ik ben een geweldige fan van 90’s R&B en HipHop en ik wil vooral dat iedereen danst!' Samen met Alex Alexander - de zanger van 'Where Did You Go' - brengt hij op Regi-wijze het nummer 'No Diggity' van Blackstreet. En hij zingt ook zelf mee als backing vocal...

'Liefde voor Muziek', maandag 20 april om 20.35 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Winter Vol Liefde' (VTM)

Saar laat de mannen aan de slag tijdens een Zwitserse culinaire ervaring. Zowel bij Dirk als bij Nicolas duikt plots een nieuwe vrijgezel op. Kevin toont de dames zoveel mogelijk van IJsland, hopend dat ze er net zo verliefd op worden als hij.

'Winter Vol Liefde', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:22
    Euromillions winstverdeling
    00:25
    Thuis
  • 00:05
    The Black Swan
    01:00
    Het weer
  • 21:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:50
    Winter Vol Liefde
    00:55
    Gooische Vrouwen
  • 00:20
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
    01:10
    Geen uitzending
  • 00:00
    9-1-1: Lone Star
    01:55
    The Big Bang Theory
  • 00:10
    Xena: Warrior Princess
    01:05
    Geen uitzending
  • 23:50
    ER
    00:45
    Buffy the Vampire Slayer
  • 23:55
    Are You Being Served?
    00:25
    The Golden Girls
  • 00:10
    De Tafel van Gert
    02:40
    Geen uitzending
  • 00:15
    New Girl
    01:25
    Neighbours: A New Chapter
  • 23:20
    See
    00:30
    Bar Rescue
  • 23:35
    A Place in the Sun
    00:40
    Bachelor in Paradise Australia
  • 23:10
    C.S.I. New York
    01:00
    Big Sky
  • 00:11
    Trends Doc
    00:24
    Herhalingslus
  • 00:00
    Oh What A Night
    00:30
    Roger
  • 23:30
    Bon Appetit
    00:55
    De Chalet aan de Semois
  • 00:05
    Ripper Street
    01:50
    The Hardacres
  • 00:10
    NCIS
    01:05
    First Dates Australia
  • 00:05
    NOS Journaal
    00:30
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
  • 00:10
    Nieuwsuur
    06:35
    Pauscast
  • 00:15
    3 Op Reis
    00:50
    Meiden die rijden