Waar zijn die handjes? Regi zit op hete kolen in 'Liefde voor Muziek'

1 miljoen, dat is het codewoord voor 'Liefde voor Muziek'. De eerste drie afleveringen werden ondertussen bekeken door meer dan 1 miljoen kijkers. En ook de covers weten Vlaanderen naast het scherm te bekoren.
Het nummer 'Kom wat dichterbij' van Regi ft. Jake Reese & OT werd ondertussen al meer dan 1 miljoen keer bekeken op Youtube en meer dan 1 miljoen keer gestreamd op Spotify. Het was afgelopen week ook één van de meest gedraaide tracks op de Vlaamse radiozenders. Nu maandag, 20 april om 20.35 uur, zit Regi zelf op hete kolen wanneer zijn hits onder handen worden genomen. 'Waar zijn die handjes is trouwens een uitspraak die ik zelf nooit heb gedaan, al verwacht ik wel dat het op mijn grafzerk zal staan', lacht Regi.
25 keer het Sportpaleis uitverkopen en meer dan 30 Top 10-hits in Vlaanderen: Regi heeft geen introductie meer nodig. Zowel in binnen- als buitenland is hij een graag geziene gast. Zijn succes startte met 'La Vache' van Milk Inc. Als producer werkte hij vervolgens samen met een eindeloze lijst aan artiesten en als DJ kleurde hij menig festival, van Rock Werchter tot Tomorrowland. Regi scoorde zijn eerste nummer 1 als solo-artiest met 'Where Did You Go (Summer Love)'. En die hit neemt Karen Damen deze keer onder handen. 'Ik heb super veel zenuwen, niet voor het nummer, maar wel voor het idee erachter', zegt Karen.
In 2018 scoorde Regi zijn grootste hit tot nu toe met de feelgood track 'Ellie', een ode aan zijn oudste dochter. Het nummer is niet alleen populair bij het brede publiek, het blijkt ook de meest gegeerde song onder de artiesten. Het zijn Tom en Kato van The Starlings die de eer krijgen om het nummer te bewerken. Tom doet dat met zijn gitaar in de hand en Kato kruipt voor deze versie zelf achter de piano.
Wanneer André Hazes aan de beurt is, hoopt Regi stiekem dat die één van zijn dansnummers heeft ingeruild voor een echte 'schlager'. André is alvast erg zenuwachtig om zijn versie van 'When it comes to Love' te brengen. Worden de wensen van Regi ingevuld?
Na de emotionele song die André Hazes vorige week opdroeg aan zijn overleden vader brengt ook Gene Thomas een eerbetoon aan zijn overleden 'muzikale broer' Wim Claes. Hij kleedde het nummer 'Feel the Love', dat Gene samen met Regi en Stan Van Samang schreef, volledig uit. En ook Peter van Mama's Jasje kiest voor een nummer van Regi en Stan Van Samang: Hang On. De 'prins van het woord' zette de originele lyrics om tot een Nederlandstalige versie met de nieuwe titel 'Waarom?'.
Bij Sean was er geen twijfel over zijn nummerkeuze. Hij brengt een remake van 'Ordinary', een hit van Regi en Milo Meskens. Sean heeft er heel hard naar uitgekeken en bij Regi zijn de 'allez's', 'wauw's' en 'ow jo's' nauwelijks te tellen wanneer hij het nummer hoort. En Kato? Die is vooral verbaasd over de hoge noten die Sean neerzet.
Afsluiten doet Regi op zijn eigen, herkenbare manier: met veel ambiance. 'Ik ben een geweldige fan van 90’s R&B en HipHop en ik wil vooral dat iedereen danst!' Samen met Alex Alexander - de zanger van 'Where Did You Go' - brengt hij op Regi-wijze het nummer 'No Diggity' van Blackstreet. En hij zingt ook zelf mee als backing vocal...
'Liefde voor Muziek', maandag 20 april om 20.35 uur bij VTM.
https://vtm.be/
vtm
vtm.be
Meer artikels over VTM
Meer artikels over Banijay Belgium
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Beeld & Geluid opent De Schatkamer in speciale uitzending van 'Tijd voor MAX'
- Indringende serie over Tweede Wereldoorlog met Tom Hanks nieuw op The HISTORY Channel
- Daan Alferink krijgt inzinking bij moodboard van nieuw 'Blind Gekocht'-koppel
- ‘Spoed’ leeft nog altijd: Sven De Ridder en Truus Druyts blikken terug op legendarische VTM-reeks in ‘Flashback’
- Stan Van Samang brengt ‘een ster' naar Florentina
- 'Kunst in het Wild': een ontdekkingstocht langs kunst in de openbare ruimte
- Herman Verbruggen gaat dinsdag 'Door de Bomen'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Kato en Thibault vinden 'Blind Gekocht' huis te klein: 'Het staat hier direct terug vol'
- Dit zie je maandag in een nieuwe aflevering van 'Radar'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Berkel en Rodenrijs
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- De lucht kleurt Q: Berre geeft in luchtballon van Qmusic spectaculaire showcase vanuit de lucht
- K3 keert na ruim 16 jaar terug in de Top 40 met het Foute Anthem van Qmusic 'Schaduw'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance'
Kijktip van de dag

Februari 1954: Marilyn Monroe onderbreekt haar huwelijksreis in Japan en vliegt naar het door oorlog verscheurde Korea. Voor meer dan 100.000 uitgeputte soldaten staat ze op het podium - voor het eerst in haar leven écht op een podium - en zingt ze zich de ziel uit haar lijf in de ijzige kou. Het is het moment waarop Marilyn Monroe ophoudt een filmster te zijn en zichzelf ontdekt als iets veel groters. Via gerestaureerde archiefbeelden duikt deze documentaire in een weinig bekend maar bepalend hoofdstuk uit haar leven.
'Marilyn Monroe: The Rise of an Icon', om 20.15 uur op VRT Canvas.



































