VTM wuift 2020 uit met (veel) muziek én 'Wat een Jaar!'

woensdag 30 december 2020

Muziek zet aan tot vieren, maakt gelukkig en brengt troost. Niets beters dus dan dit bijzondere jaar af te sluiten met een dosis muziek bij VTM.

Na de kaskraker 'Home Alone 2: Lost In New York' (om 20.30 uur) worden in 'De 20 van 2020' om 22.45 uur de 20 muzikale hoogtepunten van het afgelopen jaar uit heel wat VTM-programma's getoond. Zo raadde Vlaanderen massaal mee welke bekende mensen meededen aan 'The Masked Singer', draaiden de stoelen van 'The Voice Kids' en 'The Voice Senior' voor unieke stemmen en kregen hits van o.a. Regi en Gene Thomas een nieuw jasje in 'Liefde voor Muziek'.


De volgorde van de top 20 hebben de VTM-kijkers de voorbije dagen zelf kunnen bepalen. Ook An Lemmens, Kürt Rogiers, Dina Tersago, Laura Tesoro en Birgit Van Mol delen in het programma hun meest memorabele muziekmomenten van 2020.

Iedereen kan donderdagavond ook zijn wensen en boodschappen voor familie en vrienden insturen via Facebook en Twitter met de hashtag #vtm2021. Die worden dan de hele avond live getoond op het scherm bij VTM.

Bekijk hier het muzikale hoogtepunt volgens Dina Tersago:


De kijkers wuiven het jaar definitief uit met 'Wat Een Jaar!', want wat een jaar is het geweest. Koen Wauters, Nathalie Meskens en Jonas Van Geel tellen samen af en zetten het nieuwe jaar feestelijk in. Om iets na middernacht is er het concert 'Boven de Wolken' van Niels Destadsbader, met de mooiste momenten uit de Sportpaleis-show van vorig jaar.

Nadien is er nog meer muziek met 'Het Beste van Rode Neuzen Dag 2020', waarin VTM de verzoeknummers, die heel wat Vlaamse en internationale artiesten live brachten voor de goeddoelactie op 4 december, op een rijtje zet.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Herfstbeelden
    01:10
    Het weer (laat)
  • 10:00
    Herfstbeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 09:00
    Shaun het schaap: de film
    06:00
    Tik Tak
  • 09:50
    Geen uitzending
    23:55
    Mijn Restaurant
  • 01:30
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:45
    Geen uitzending
    00:55
    The Big Bang Theory
  • 10:00
    Geen uitzending
    00:15
    Police Interceptors
  • 09:55
    A Christmas Cookie Catastrophe
    01:35
    JOE XMAS
  • 10:00
    Joe
    01:20
    Binnenstebuiten
  • 10:15
    Lekker Messy
    02:05
    Geen uitzending
  • 09:50
    Elsbeth
    01:00
    NCIS: Hawaii
  • 10:05
    Storage Wars
    01:15
    See No Evil
  • 09:40
    Love It or List It UK
    01:55
    A Place in the Sun
  • 09:25
    Murder in a Small Town
    01:30
    Cold Case
  • 10:07
    Fleet TV
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:14
    De perfecte energieoplossing
    05:55
    Sixties To Six
  • 10:10
    De Garde van Gert
    01:20
    Puur Oosters - Japans
  • 09:40
    Murdoch Mysteries
    01:35
    Outrageous
  • 10:00
    NCIS
    01:10
    NCIS: Los Angeles
  • 09:25
    Carrie op Vrijdag
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:40
    WHAM! 10 Days in China
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:10
    Shaun het schaap
    00:30
    Boerderij van Dorst