Vrijdag in 'Kampioenenjaar': Anthony Vanden Borre, de verloren zoon

donderdag 3 november 2022

Na de winterstop kan Genk een nieuwe speler opstellen: Anthony Vanden Borre. Nadat zijn carrière met een rotvaart van start ging – hij is een van de jongste Anderlecht-spelers en Rode Duivels ooit – zit hij na een aantal jaren in het buitenland en wat problemen links en rechts op een zijspoor.

Zijn vroegere coach bij Anderlecht, Frank Vercauteren, reikt hem de hand en stoomt hem klaar om opnieuw op niveau te geraken. De twee hebben een verleden samen en komen goed overeen, maar de rest van Genk twijfelt: kan deze golden boy met reputatie ons iets bijbrengen? Vanden Borre wil maar al te graag hun ongelijk bewijzen en tegelijkertijd zijn demonen van zich afschudden.


Bij Genk speelt Anele Ngcongca, een jongen met een onwaarschijnlijk levensverhaal, op de rechtsback, dus Vercauteren zet zijn verloren zoon in op het middenveld. Wie krijgt gelijk: Vercauteren of de criticasters? ​

'Al mijn sportieve dieptepunten hebben te maken met het overlijden van mijn mama. Voortdurend vroeg ik me af: Wat doe ik hier? Voor wie speel ik nog?', Anthony Vanden Borre.

Met getuigenissen van onder meer Anthony Vanden Borre, Frank Vercauteren, Thibaut Courtois en Kevin De Bruyne.

'Kampioenenjaar', vrijdag 4 november om 21.20 uur op Canvas.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Een vader en zoon uit de UK, Andrew en Macauly Dodd, willen veel geld verdienen. Ze rollen de business van de illegale steroïden in: importeren grondstoffen, bouwen een lab en een dsitributienetwerk op. Heel lang gaat het goed, tot ze opgepakt worden en de cel in vliegen. Ze vertellen uitgebreid hoe ze te werk zijn gegaan en welke mensen ze allemaal gebruikt hebben om hun doel te bereiken.

'Telefacts Zomer', om 21.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:30
    Blokken
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 17:35
    Copa 71
    19:05
    De Campus Cup
  • 18:30
    Hallo Kroket
    18:45
    Home Sweet Rome!
  • 18:20
    Florentina
    19:00
    VTM Nieuws
  • 18:40
    Home and Away
    19:10
    Blind getrouwd: Australië
  • 18:40
    Home Economics
    19:05
    The Simpsons
  • 18:40
    Ultimate Police Interceptors
    20:35
    K-19: The Widowmaker
  • 18:25
    ER
    19:10
    S.W.A.T.
  • 18:15
    Sturm der Liebe
    19:10
    De keuken van Sofie
  • 18:25
    De Spor XL: kleine jongens dromen groot
    19:25
    De Container Cup
  • 17:50
    Fire Country
    18:45
    The Rookie
  • 18:40
    Storage Wars
    19:40
    Highway Thru Hell
  • 17:55
    Hello Goodbye
    18:45
    Next Level Chef
  • 18:40
    Killer at the Crime Scene
    19:40
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:37
    De perfecte tuin
    19:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 18:20
    De Zomerkeuken
    18:50
    Comfort Food
  • 18:05
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 17:50
    Below Deck Mediterranean
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 18:30
    EenVandaag
    19:05
    Eva
  • 18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
    19:10
    BinnensteBuiten
  • 18:25
    Vlogmania
    18:45
    Het Klokhuis