Vorige winnaars Enis en Cédric schieten te hulp in 'Huis Gemaakt'

De vier koppels bijten zich nog steeds vast in de ruimte waar ze het minst naar uitkeken: de badkamer. Een technisch mijnenveld waar al menig 'Huis Gemaakt'-tandje op gesneuveld is.
Alleen al de basis met loodzware gipsplaten bezorgde flink wat frustraties en dan moet de loodgieterij nog komen... Gelukkig is er ook goed nieuws: Dina heeft versterking geregeld. Niemand minder dan Enis, winnaar van vorig seizoen, en Cédric, winnaar van het tweede seizoen, komen de handen uit de mouwen steken. 'Het is lang geleden, maar ik heb het niet gemist. Ik kreeg meteen een flashback van water dat overal uitspoot', lacht Enis. Cédric, die destijds indruk maakte met zijn jungle-badkamer, heeft zich intussen zelfs omgeschoold tot loodgieter. 'Je kan in Huis Gemaakt niet alleen een huis winnen, maar ook je droomjob tegenkomen', lacht hij.
In Nieuwpoort komt die hulp geen seconde te vroeg. Axelle en Seppe moeten hun badkamerdroom lichtjes hertekenen. 'Tijdens de ruwbouw hebben we de leidingen gelegd zoals het hoorde, maar we wisten toen nog niet of we een opbouw- of inbouwkraan wilden. Fout gekozen dus', vertelt Axelle. Er zit niets anders op dan alles terug uit te breken. Een ideaal werkje dat ze in het bakje van Enis en Cédric schuiven. 'De bedoeling was dat we kwamen helpen, niet alles afbreken', lacht Enis.
In Haasdonk wordt het tweede verbouwweekend met de nodige energie ingezet - letterlijk. 'Ik heb al zoveel kabels vastgepakt hier, maar ik heb nog nooit een schok gehad. I’m awake!', lacht Eros. De stroom doet het dus. Nu het water nog… Al valt de eerste test meteen in het water - opnieuw letterlijk. 'Ik was vergeten dat ik de kraan van de keukenaansluiting had opengedraaid. Die moeten we alvast niet meer testen', lacht hij. In Mechelen werkt Ashley aan de vloer, maar de vloer werkt niet echt mee. 'Dit is niet zoals de parket beneden. Laminaat is dunner, fragieler en de planken zijn groter. Het klikt allemaal niet zo vlot', legt Emiel uit. Terwijl Ashley’s temperament omhoogschiet, blijft Emiel de diplomatie zelve. Maar wanneer de rust terugkeert, komt de echte bom: ze zijn vergeten de ondervloer te leggen. En ze zitten al halfweg... Gooit dit hun planning volledig overhoop?
Ook frustratie in Lummen waar Mo en Iman achterop hinken. Toch begint Iman steeds vaker hardop te dromen over een toekomst in Lummen. 'Ik voel me hier écht thuis', zegt ze. Ook voor Mo betekent een vaste plek meer dan gewoon bakstenen. 'Ik heb eigenlijk nooit een echt thuis gehad. Generatie op generatie leefden we met het idee dat alles tijdelijk was. Ik wil dat mijn kinderen dat niet meemaken. Dit is onze kans om een huis te hebben', vertelt hij.
'Huis Gemaakt', donderdag 17 april om 20.40 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Belle Perez brengt de zomer naar 'Tien Om Te Zien': 'We gaan de muziek laten spreken'
- Nieuw seizoen van 'In The Eye of the Storm' op Discovery
- Kijkcijfers: donderdag 16 juli 2026
- VRT Zomerhit herdenkt Margriet Hermans met duizenden papieren margrietjes
- Metejoor trapt zomer af met eerste Sunset Concert aan Q-Beach House
- De 'Au Pairs' nemen bijna afscheid van Canada
- Dit zie je in maandag 'Opsporing Verzocht'
- Nieuwe reeks 'MAX Vakantieman': tips, trends en valkuilen voor vakantiegangers
- 'De weg naar Fenix': documentaire over de totstandkoming van dit kunstmuseum over migratie
- De 'Au Pairs' krijgen het moeilijker in Canada
- Dit hoor je zaterdag in 'FM op 5'
- Maarten & Dorothee zijn terug met een nieuw seizoen van 'De 10 Meest Gegoogelde Vragen Over…'
- Qmusic-dj’s Tom & Joe lanceren zomerhit 'Marchar' met Rolf Sanchez
- BNNVARA presenteert nieuwe ochtendshow NPO Radio 2 'Daniël & Roelof Zijn Al Op'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter PlekkeBar' vanuit Biertje in Hellevoetsluis
Multimedia SPOTLIGHT
-
Belle Perez brengt de zomer naar 'Tien Om Te Zien' -
Kijk de trailer van 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Kijk de trailer van 'Echte Jongens op Safari' -
'Familie'-iconen Annie en Ray op audiëntie bij de Koning -
Kijk binnenkort 'The Whisper Man' op Netflix
-
Isaura vertelt openhartig over panseksualiteit in 'B&B Zoekt Lief' -
Veel competitiedrang deze week in 'Met Vier in Bed' -
Check nu de trailer van 'The Gentlemen S2' -
Kijk nu de trailer van 'Koppels in Crisis 2' -
Marc Coucke zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
Ruben Van Gucht beleeft de Tour de France op VTM GO -
Dominique Van Malder over gastric bypass in 'Viva 50' -
Kijk naar 'True Crime Belgium: Moord zonder Lijk' op Streamz -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Jana en Jelle vinden elkaar in 'B&B Zoekt Lief' -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Glitter, glamour en Nederlandse directheid in 'The Real Housewives van het Zuiden' -
Ruben Van Gucht daagt Tess uit op JOE
-
'Taylor Swift, a love story' in 'Telefacts Zomer' -
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox
Kijktip van de dag

Pol baalt omdat hij een week moet gaan logeren bij zijn schoonmoeder. Van collega Juul krijgt hij de tip een depressie voor te wenden. Pol doet dit, maar raakt verstrikt in zijn eigen spel. Marc heeft een nieuwe hobby: filmen. Hij wil per se een filmpje maken voor 'Videodinges'.
'FC De Kampioenen', om 19.45 uur op VRT 1.



































