Vorige winnaars Enis en Cédric schieten te hulp in 'Huis Gemaakt'

De vier koppels bijten zich nog steeds vast in de ruimte waar ze het minst naar uitkeken: de badkamer. Een technisch mijnenveld waar al menig 'Huis Gemaakt'-tandje op gesneuveld is.
Alleen al de basis met loodzware gipsplaten bezorgde flink wat frustraties en dan moet de loodgieterij nog komen... Gelukkig is er ook goed nieuws: Dina heeft versterking geregeld. Niemand minder dan Enis, winnaar van vorig seizoen, en Cédric, winnaar van het tweede seizoen, komen de handen uit de mouwen steken. 'Het is lang geleden, maar ik heb het niet gemist. Ik kreeg meteen een flashback van water dat overal uitspoot', lacht Enis. Cédric, die destijds indruk maakte met zijn jungle-badkamer, heeft zich intussen zelfs omgeschoold tot loodgieter. 'Je kan in Huis Gemaakt niet alleen een huis winnen, maar ook je droomjob tegenkomen', lacht hij.
In Nieuwpoort komt die hulp geen seconde te vroeg. Axelle en Seppe moeten hun badkamerdroom lichtjes hertekenen. 'Tijdens de ruwbouw hebben we de leidingen gelegd zoals het hoorde, maar we wisten toen nog niet of we een opbouw- of inbouwkraan wilden. Fout gekozen dus', vertelt Axelle. Er zit niets anders op dan alles terug uit te breken. Een ideaal werkje dat ze in het bakje van Enis en Cédric schuiven. 'De bedoeling was dat we kwamen helpen, niet alles afbreken', lacht Enis.
In Haasdonk wordt het tweede verbouwweekend met de nodige energie ingezet - letterlijk. 'Ik heb al zoveel kabels vastgepakt hier, maar ik heb nog nooit een schok gehad. I’m awake!', lacht Eros. De stroom doet het dus. Nu het water nog… Al valt de eerste test meteen in het water - opnieuw letterlijk. 'Ik was vergeten dat ik de kraan van de keukenaansluiting had opengedraaid. Die moeten we alvast niet meer testen', lacht hij. In Mechelen werkt Ashley aan de vloer, maar de vloer werkt niet echt mee. 'Dit is niet zoals de parket beneden. Laminaat is dunner, fragieler en de planken zijn groter. Het klikt allemaal niet zo vlot', legt Emiel uit. Terwijl Ashley’s temperament omhoogschiet, blijft Emiel de diplomatie zelve. Maar wanneer de rust terugkeert, komt de echte bom: ze zijn vergeten de ondervloer te leggen. En ze zitten al halfweg... Gooit dit hun planning volledig overhoop?
Ook frustratie in Lummen waar Mo en Iman achterop hinken. Toch begint Iman steeds vaker hardop te dromen over een toekomst in Lummen. 'Ik voel me hier écht thuis', zegt ze. Ook voor Mo betekent een vaste plek meer dan gewoon bakstenen. 'Ik heb eigenlijk nooit een echt thuis gehad. Generatie op generatie leefden we met het idee dat alles tijdelijk was. Ik wil dat mijn kinderen dat niet meemaken. Dit is onze kans om een huis te hebben', vertelt hij.
'Huis Gemaakt', donderdag 17 april om 20.40 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 15 jaar na haar eerste auditie: herkent Dan Karaty deze 'So You Think You Can Dance'-kandidaat nog?
- Opnames gestart van psychologische thrillerserie 'De Prijs'
- De dames zetten de toon voor een nieuw seizoen vol drama in 'The Real Housewives of Antwerp'
- Play pakt dit voorjaar uit met verticale vernieuwing, verfrissende verhalen en veelbelovende vetes
- Henry Schut en Jeroen Kijk in de Vegte verzorgen commentaar bij Eurovisie Songfestival
- De Goorissen zijn onder de indruk van de wissel van de wacht in Athene
- Wesley Sonck slaat groen uit na misselijkmakende kermisattractie in 'De Box'
- 'Ruud Smulders: Rudiversum' vrijdag op NPO 3
- Donderdag in 'Meldpunt Actueel Debat': voorrang voor hurende ouderen voor een betere doorstroming?
- 'Zembla' donderdag over agressie tegen zorgverleners
- JOE-dj’s Coen & Sander na ruim 72 uur gevonden aan de Panelenweg in Tiel
- 'Villa VdB' vier keer vanuit meest gemiddelde stembureau van Nederland
- Kawtar Ehlalouch en Wannes Lacroix ruilen schermtijd in voor échte ontmoetingen in 'Clubhuis Kawtar'
- Els Wolterbeek wint Frater Willibrordus Prijs 2026
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live vanuit Hardenberg
Multimedia SPOTLIGHT
-
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten
Kijktip van de dag

De familie duikt in de rijke geschiedenis van Athene. Ze leren de basis van het Grieks en laten zich rondleiden door de stad. Gids Joseph toont hen het Monastiráki-plein en de indrukwekkende ceremonie tijdens de aflossing van de wacht.
'Expeditie Gooris - Citytripping', om 21.45 uur op VTM 2.



































