Voorlopig laatste aflevering van 'De Zonen van Van As' op VTM

dinsdag 1 mei 2018

Op woensdag 2 mei sluit de firma Van As haar werkjaar af. En het belooft er woelig aan toe te gaan want in de laatste aflevering van De Zonen van Van As bevindt het familiebedrijf zich in het oog van de storm.

De schuldenlast dreigt hen kopje onder te duwen en tot overmaat van ramp stuurt de gemeente een deurwaarder. Herman schiet in een kramp en probeert te redden wat te redden valt. Ook Kevin ziet het niet meer zitten en wil liefst van al gewoon terug naar Australië. Zijn aandelen wil hij doorverkopen aan advocaat Jean-Jacques, de nieuwe minnaar van zijn moeder. Een outsider dus in het familiebedrijf Van As. Dick voelt de bui hangen. De nv Van As voelt voor hem als de Titanic en hij gaat solliciteren bij een ander bedrijf. Stamvader Frans ziet zijn schip zinken en is de depressie nabij. Gaat de nv Van As ten onder aan klachten, processen, familietwisten en vooral aan hun eigen gesjoemel?


In tegenstelling tot de bedrijfsresultaten van de NV Van As, zijn de cijfers van de serie wel heel goed. Gemiddeld 671.400 kijkers – goed voor 24,1% marktaandeel (VVA 18-54, live +7) – stemden af op het vierde seizoen van de tragikomische reeks. En het waren bewogen tijden voor de familiekroniek vol kleurrijke figuren. Eddy Van As liet zijn familie in de steek nadat hij gefilmd was in een bordeel, Kevin Van As keerde terug uit Australië om zijn moeder Rita bij te staan en zette meteen zelf louche zaakjes op en Herman en Martine werden grootouders. Want hun dochter Linde zette de 4de generatie Van As op de wereld. Al is de baby technisch gezien natuurlijk geen Van As, want de papa is Dick die de leiding van het bedrijf greep. Vaste waarde Zjempi stierf en Frakke heeft na jaren eindelijk een lief. En bij het bedrijf doken nieuwe werknemers op: de jonge idealist Dimitri (Sid Van Oerle) en de anarchist Zjang (Sam Louwyck).

'De Zonen van Van As', woensdag 2 mei om 20.35 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

Een zelfmoordaanslag op een westerse woonwijk in de Saudische hoofdstad Riyad eist de levens van meer dan 120 burgers. FBI-agent Ronald Fleury stelt een vijfkoppig team samen om naar Riyad te reizen en de aanslag te onderzoeken. Van de lokale autoriteiten krijgen ze echter maar vijf dagen om hun werk uit te voeren. Bovendien worden Fleury en zijn collega's vanaf dag één tegengewerkt en zijn hun levens voortdurend in gevaar.

'The Kingdom', film uit 2007 met oa. Jamie Foxx, om 20.35 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:35
    Dagelijkse kost
    01:00
    Het weer (laat)
  • 23:35
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 21:00
    Kassa Kassa
    05:30
    Geen uitzending
  • 00:05
    Mijn Restaurant
    07:00
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 23:40
    Border Security: Australia's Front Line
  • 23:45
    Godfather of Harlem
    06:00
    Qmusic
  • 22:35
    10.0 Earthquake
    01:05
    Geen uitzending
  • 22:10
    A Christmas Love Story
    01:35
    JOE XMAS
  • 00:30
    Zeg 'ns Aaa
  • 23:50
    De Tafel van Gert
    01:00
    De Zussen Coorevits
  • 23:50
    New Girl
    01:05
    New Amsterdam
  • 00:05
    Ice Vikings
    01:20
    Cobra Kai
  • 00:10
    The Christmas Chocolatier
    01:55
    Play kerst haardvuur 2025
  • 00:10
    Coroner
    06:30
    Cold Case
  • 00:30
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:35
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 00:30
    Toasted!
    01:45
    Winterse Kost
  • 23:55
    London Kills
    01:40
    Inside Man
  • 00:10
    Grey's Anatomy
  • 23:50
    Eva
    00:40
    NOS Journaal
  • 00:35
    De Nachtzoen
    01:30
    Nieuwsuur
  • 23:45
    Onderweg naar liefde
    01:35
    Top 2000 Quiz