Voorlopig laatste aflevering van 'De Zonen van Van As' op VTM

Op woensdag 2 mei sluit de firma Van As haar werkjaar af. En het belooft er woelig aan toe te gaan want in de laatste aflevering van De Zonen van Van As bevindt het familiebedrijf zich in het oog van de storm.
De schuldenlast dreigt hen kopje onder te duwen en tot overmaat van ramp stuurt de gemeente een deurwaarder. Herman schiet in een kramp en probeert te redden wat te redden valt. Ook Kevin ziet het niet meer zitten en wil liefst van al gewoon terug naar Australië. Zijn aandelen wil hij doorverkopen aan advocaat Jean-Jacques, de nieuwe minnaar van zijn moeder. Een outsider dus in het familiebedrijf Van As. Dick voelt de bui hangen. De nv Van As voelt voor hem als de Titanic en hij gaat solliciteren bij een ander bedrijf. Stamvader Frans ziet zijn schip zinken en is de depressie nabij. Gaat de nv Van As ten onder aan klachten, processen, familietwisten en vooral aan hun eigen gesjoemel?
In tegenstelling tot de bedrijfsresultaten van de NV Van As, zijn de cijfers van de serie wel heel goed. Gemiddeld 671.400 kijkers – goed voor 24,1% marktaandeel (VVA 18-54, live +7) – stemden af op het vierde seizoen van de tragikomische reeks. En het waren bewogen tijden voor de familiekroniek vol kleurrijke figuren. Eddy Van As liet zijn familie in de steek nadat hij gefilmd was in een bordeel, Kevin Van As keerde terug uit Australië om zijn moeder Rita bij te staan en zette meteen zelf louche zaakjes op en Herman en Martine werden grootouders. Want hun dochter Linde zette de 4de generatie Van As op de wereld. Al is de baby technisch gezien natuurlijk geen Van As, want de papa is Dick die de leiding van het bedrijf greep. Vaste waarde Zjempi stierf en Frakke heeft na jaren eindelijk een lief. En bij het bedrijf doken nieuwe werknemers op: de jonge idealist Dimitri (Sid Van Oerle) en de anarchist Zjang (Sam Louwyck).
'De Zonen van Van As', woensdag 2 mei om 20.35 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Femke danst zich naar de top en wint 'So You Think You Can Dance'
- Nieuwe documentaire 'The Cult of the Real Housewife' op TLC
- De WK-koorts begint bij Ziggo Sport
- Wilfred Genee presenteert nieuw programma 'Mi Dushi: Wat is dan liefde?'
- Wie wordt de beste danser van de Lage Landen en wint 'So You Think You Can Dance'?
- Joke Devynck dinsdag in 'Door de Bomen'
- Zomerse avonturen in juni op Cartoon Network
- Juni wordt één groot kijkfeest met je favoriete Cartoonito-vrienden
- Zomerse avonturen in juni op Cartoon Network
- Ontdek nieuwe afleveringen van jouw favorieten op Cartoonito
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Maastricht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' over bijzonder opnames van The Nits
- Belle Perez brengt live haar grootste hits tijdens De Foute Party van Qmusic
Multimedia SPOTLIGHT
-
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp'
Kijktip van de dag

Nu de nieuwe film over Michael Jackson is uitgekomen, duiken er nieuwe beschuldigingen van seksueel misbruik van kinderen op. Het gaat om vier kinderen uit één Amerikaans gezin, de familie Cascio. Jackson was er letterlijk vriend aan huis. Ze zijn intussen volwassen en vier van de vijf kinderen beweren dat ze langdurig seksueel misbruikt zijn. Ze wisten het niet van elkaar, want het was een geheim tussen hen en de popster.
'Telefacts Zomer', om 21.50 uur op VTM.



































