Voorlopig laatste aflevering van 'De Zonen van Van As' op VTM

zaterdag 20 mei 2017

Wordt het echt iets tussen Dick (Ben Segers) en 'Ons Lindeke' (Rilke Eyckermans) of steken haar ouders er een stokje voor? En hoe oprecht zijn de gevoelens van Dick voor Linde?

Slaagt Belinda (Maaike Cafmeyer) er in om Zjempie (Peter Van den Eede) en Valentina (Anna Tenta) voorgoed uit mekaar te drijven? En zullen Herman (Peter Thyssen) en Eddy (Jan Van Looveren) het bedrijf van hun vader kunnen redden, nadat ze met open ogen in een valstrik van grote concurrent Daan Renders (Sven de Ridder) zijn gelopen?


Ook in hun derde seizoen kunnen 'De Zonen van Van As' een mooi bedrijfsresultaat voorstellen. Toch zeker qua kijkcijfers. De Vlaamse comedy rond kleine zelfstandigen en grote ego’s scoorde de voorbije maanden gemiddeld 658.000 kijkers en 31,7% marktaandeel (live+7).

Kijkers zagen hoe Eddy en Herman blijven klungelen en qua aanpak en flair voor zaken nog niet aan de tippen van hun vader Frans (Jaak Van Assche) komen. En die Frans slaagt er maar niet het bedrijf los te laten, en meer tijd te spenderen met zijn nieuwe liefde Maïda (Bo Bojoh). In seizoen drie kwamen ook heel wat nieuwe figuren zich moeien bij Van As, zoals Bambi (Wouter Bruneel), Belinda (Maaike Cafmeyer) en de twee excentrieke mecaniciens, broers Valère en Pol Dockx (Michael Vergauwen en Bert Huysentruyt).

De seizoensfinale van 'De Zonen van Van As' zal de fans met honger naar meer de zomer insturen. Want de saga van de familie Van As gaat gewoon verder, met evenveel smeuïge ontwikkelingen als er zwart geld in de boekhouding zit. Van de zomer staan alle castleden sowieso opnieuw voor de camera’s want dan beginnen de opnamen van seizoen 4.

'De Zonen van Van As', voorlopig laatste aflevering op zondag 21 mei om 19.55 uur op VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Vier astronauten - Reid Wiseman, Victor Glover, Christina Koch en Jeremy Hansen - worden de eerste mensen die de maan omcirkelen sinds 1972. Met unieke toegang volgen we het volledige traject van de ingenieurs die worstelen met technische problemen en een falend hitteschild, tot de astronauten die zich voorbereiden op een missie waar elke fout fataal kan zijn.

'Artemis: To the Moon and Back', om 20.05 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:40
    Flikken Maastricht
    16:30
    Pano
  • 15:00
    Halve Finale Koningin Elisabethwedstrijd cello 2026
    17:55
    Un monde à part
  • 16:05
    De Smurfen
    16:15
    Robin Hood
  • 15:20
    The Good Doctor
    16:15
    America's Funniest Home Videos
  • 16:05
    Een Eigen Huis
    16:55
    Achter gesloten deuren
  • 15:50
    Mystery 101: Dead Talk
    17:25
    9-1-1
  • 16:05
    Cheers
    16:30
    24
  • 16:05
    Baywatch
    16:50
    Suits
  • 15:50
    Joe
    16:20
    Geen uitzending
  • 14:40
    Croky Cup
    17:30
    Huizenjagers
  • 15:35
    Truth Be Told
    16:30
    This Is Us
  • 15:45
    Doom Patrol
    16:45
    Two and a Half Men
  • 15:25
    Property Brothers
    16:15
    Het Blok
  • 15:30
    Snapped: Killer Couples
    16:15
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Trends Talk
  • 16:02
    Publireportage
    16:30
    Vitamine 55
  • 15:45
    Becoming Meewis
    16:20
    A la carte
  • 16:05
    Call the Midwife
    17:05
    Death in Paradise
  • 15:55
    From
    17:00
    Below Deck Mediterranean
  • 15:50
    NOS Sport: Hoofdklasse Hockey Vrouwen
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 16:00
    NOS Journaal
    16:10
    Kook mee met MAX
  • 16:05
    BarnKidz
    16:20
    Shaun het schaap: de film