Voorlaatste aflevering van 'Blind Getrouwd': wie blijft getrouwd en wie niet?

zaterdag 18 april 2020

Opnieuw meer dan 1 miljoen kijkers ontdekten de voorbije week dat Tati en Lothar besloten om als vrienden uiteen te gaan. Op zondag 19 april komt ook voor de drie andere koppels een einde aan het 'Blind Getrouwd'-avontuur.

Na zeven weken brengen ze hun laatste uren samen door, al hoeft het verhaal daarna natuurlijk niet te stoppen. De centrale vraag is: wie blijft samen ook eens de camera’s weg zijn?


Sonny heeft nog veel vragen die hij aan Laura wil stellen, maar hij kan moeilijk over zijn gevoelens praten. Tijdens hun laatste lunch samen is het hét moment en raapt hij zijn moed bijeen.

Christophe en Nick, ze zijn de publiekslievelingen bij alle supporterende fans thuis. Het is duidelijk dat er een heel grote klik is tussen de twee en dat ze genieten van mekaars gezelschap. Een fysieke klik ontbrak nog, langs Nicks kant. Is dat een breekpunt, zeven weken na hun jawoord? Of besluit het duo er toch voluit voor te gaan?

Laat ons eerlijk zijn: tussen Jonah en Winnie lijkt het niet meer stuk te kunnen. Tenzij deze voorlaatste aflevering voor een verrassing zorgt.


'Blind Getrouwd Naspel' op zondag 19/04 vanaf 21.10 op VTM GO: Met Nick, Winnie, Tim en Elke uit het vorige seizoen van Blind Getrouwd en Wim Slabbinck
Bab en Sean blikken met Nick en Winnie terug op hun beslissing om getrouwd te blijven of niet. Vorig jaar beslisten Tim en Elke na vijf weken dat ze gehuwd gingen blijven om te vechten voor hun relatie, maar helaas mocht het niet zijn. Bab en Sean blikken samen met hen terug op hun avontuur. En met Wim Slabbinck gaan ze tot slot op zoek naar kandidaten voor een nieuw seizoen van 'Blind Getrouwd'.

'Blind Getrouwd', zondag 19 april om 19.55 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Fair Trade 2' - Ella-June Henrard (Streamz)

Louba, de dochter van Ivan Kozlov, is uit op wraak. Dimitri Kremer biedt haar prompt zijn diensten aan. Paternoster wil nog een laatste grote slag slaan door een grote partij cocaïne uit te halen in de haven.

'Fair Trade', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:10
    Dagelijkse kost
    01:50
    Journaallus
  • 18:05
    Astrid et Raphaëlle
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 18:25
    United compilaties
    05:15
    Geen uitzending
  • 18:10
    Goed Geplant
    06:55
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 18:00
    Erfgenaam gezocht NL
    00:35
    De Eerste op de Moordplek
  • 18:00
    House
    01:20
    Geen uitzending
  • 17:55
    'Allo 'Allo!
  • 17:40
    Northpole
    01:30
    JOE XMAS
  • 18:20
    SOS Piet
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:30
    De Slimste Mens Ter Wereld
    01:15
    De Tafel van de Week
  • 17:50
    Criminal Minds
    01:05
    Fire Country
  • 18:25
    Two and a Half Men
    02:00
    Evil
  • 16:50
    12 Dares of Christmas
    02:00
    Geen uitzending
  • 17:30
    Cold Justice
    01:45
    CSI: Vegas
  • 18:03
    De CFO podcast
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 18:10
    De tip
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:50
    Het feestmenu van ..
    01:05
    Tot op de Graat
  • 18:05
    Hope Street
    01:35
    Darby and Joan
  • 18:10
    Law & Order: Organized Crime
    01:35
    Grey's Anatomy
  • 18:10
    NOS Studio Sport
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 18:15
    Podium Klassiek
    01:30
    Nieuwsuur
  • 18:25
    Mollenstreken - jubileum
    02:00
    Wordt aangekondigd