Voorlaatste aflevering van 'Blind Getrouwd': wie blijft getrouwd en wie niet?

zaterdag 18 april 2020

Opnieuw meer dan 1 miljoen kijkers ontdekten de voorbije week dat Tati en Lothar besloten om als vrienden uiteen te gaan. Op zondag 19 april komt ook voor de drie andere koppels een einde aan het 'Blind Getrouwd'-avontuur.

Na zeven weken brengen ze hun laatste uren samen door, al hoeft het verhaal daarna natuurlijk niet te stoppen. De centrale vraag is: wie blijft samen ook eens de camera’s weg zijn?


Sonny heeft nog veel vragen die hij aan Laura wil stellen, maar hij kan moeilijk over zijn gevoelens praten. Tijdens hun laatste lunch samen is het hét moment en raapt hij zijn moed bijeen.

Christophe en Nick, ze zijn de publiekslievelingen bij alle supporterende fans thuis. Het is duidelijk dat er een heel grote klik is tussen de twee en dat ze genieten van mekaars gezelschap. Een fysieke klik ontbrak nog, langs Nicks kant. Is dat een breekpunt, zeven weken na hun jawoord? Of besluit het duo er toch voluit voor te gaan?

Laat ons eerlijk zijn: tussen Jonah en Winnie lijkt het niet meer stuk te kunnen. Tenzij deze voorlaatste aflevering voor een verrassing zorgt.


'Blind Getrouwd Naspel' op zondag 19/04 vanaf 21.10 op VTM GO: Met Nick, Winnie, Tim en Elke uit het vorige seizoen van Blind Getrouwd en Wim Slabbinck
Bab en Sean blikken met Nick en Winnie terug op hun beslissing om getrouwd te blijven of niet. Vorig jaar beslisten Tim en Elke na vijf weken dat ze gehuwd gingen blijven om te vechten voor hun relatie, maar helaas mocht het niet zijn. Bab en Sean blikken samen met hen terug op hun avontuur. En met Wim Slabbinck gaan ze tot slot op zoek naar kandidaten voor een nieuw seizoen van 'Blind Getrouwd'.

'Blind Getrouwd', zondag 19 april om 19.55 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Over 5 Jaar' - Bart De Wever (VRT 1)

Hoe denk je dat de wereld én je eigen leven eruit zullen zien over vijf jaar? Een prikkelende vraag die Wim De Vilder in 2020 stelde aan negen bekende landgenoten. In deze aflevering blikken premier Bart De Wever, regisseur Adil El Arbi en nationaal drugscommissaris Ine Van Wymersch terug op hun uitspraken van vijf jaar geleden.

'Over 5 Jaar', om 21.25 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:30
    Blokken
    01:00
    Het weer (laat)
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 12:35
    Hallo Kroket
    05:25
    Geen uitzending
  • 12:20
    Sara
    06:55
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 10:40
    Geen uitzending
    00:10
    Ramsay's Kitchen Nightmares
  • 11:50
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 11:55
    A Carol for Two
    01:30
    JOE XMAS
  • 10:00
    Joe
    01:20
    Geen uitzending
  • 12:00
    Huizenjagers
    01:45
    De Tafel van Gert
  • 12:20
    NCIS
    01:20
    New Amsterdam
  • 12:10
    Ice Airport Alaska
    01:35
    Ice Vikings
  • 11:15
    The Fabric of Christmas
    02:00
    Geen uitzending
  • 12:05
    Social Media Murders
    01:10
    My Life is Murder
  • 10:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:32
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 12:25
    Het feestmenu van ..
    01:45
    Winterse Kost
  • 12:20
    Recipes for Love and Murder
    01:45
    Inside Man
  • 12:00
    First Dates Australia
    03:25
    The Resident
  • 12:40
    NOS Journaal
    01:05
    Pauw & De Wit
  • 12:35
    Andere Tijden Kort
    01:35
    Nieuwsuur
  • 12:39
    Zin in Zappelin
    01:30
    Top 2000 Quiz