Volop campagne voeren in 'Mijn Restaurant!'

Afgelopen donderdag -10 april 2008- werden D'Hoogeschool en De Charlekijn genomineerd met gemiddeld 903.890 kijkers als getuigen. De 12de aflevering van 'Mijn Restaurant!' behaalde hiermee een marktaandeel van 53,3% (VVA 18-54).
D
e nominatie van D' Hoogeschool in Leuven en van De Charlekijn in Gent hebben een schok veroorzaakt. Jelle en Micheline besluiten de kritiek van de recensenten ter harte te nemen. Kris en Angelo vinden hun nominatie vooral onterecht. En Pieter en Ghislaine uit Oostende kunnen nog altijd niet geloven dat zij de dans ontsprongen zijn, al was het dan maar met één puntje.
Alle restaurants zijn gesloten voor publiek op woensdag, de officiële sluitingsdag. Maar voor Jelle en Micheline en voor Kris en Angelo betekent dat niet dat ze van een vrije dag kunnen genieten. Integendeel: D' Hoogeschool en de Charlekijn worden bezocht door de jury. Christel Cabanier, Dirk De Prins en Peter Goossens leggen een huisbezoek af met als doel de genomineerden een hart onder de riem te steken én... te coachen. Maar naar goede gewoonte sparen ze hun harde kritieken ook weer niet.
Het niet genomineerd zijn is voor Pieter de aanleiding om alvast in zijn relatie een stapje verder te gaan. Hij gaat op de wekelijkse sluitingsdag een verlovingsring kopen, en vraagt Ghislaine de dag erna voor een vol restaurant ten huwelijk.
De twee genomineerde duo's starten ook met hun campagne, om de stemmen van kijkend Vlaanderen te winnen. Voor Kris en Angelo betekent dat: rekenen op hun grote achterban, en veel gratis bier uitdelen. Jelle en Micheline pakken het anders aan: zij beseffen dat ze als Brusselaars in Leuven wellicht weinig steun zullen krijgen, en daarom gaan ze... naar Limburg. Ze vragen Yanaïka en Stephanie om steun, en dat blijkt een goede zet: samen geven ze live een interview op TV Limburg. Maar zal dat ook veel extra stemmen opleveren?
De laatste avond voor het sluiten van de stemlijnen worden de twee duo' s nog met elkaar geconfronteerd tijdens een debat. Ze moeten aan de kijker en aan elkaar uitleggen waarom zij precies moeten kunnen openblijven en waarom de opponenten best gesloten zouden worden.
'Mijn Restaurant!', dinsdag 15 april om 21.40 uur op vtm.
Wie moet er volgens jou zijn deuren sluiten?
Gent of Leuven? Stem NU in de TV-Visie Poll
DOSSIER: Mijn Restaurant
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Vijf nieuwe afleveringen KRO-NCRV's 'Carnavalshart' over feest, veerkracht en traditie
- Daley wint KRO-NCRV Lief gebaar Award tijdens de NPO Zapp Awards
- Olympische wissel: 'Tijd voor MAX' tijdelijk te zien op NPO 2
- 'Man Bijt Hond' is terug bij VRT 1! Ontdek de nieuwe rubrieken én reporters!
- VRT NWS-documentaire 'Oekraïne na het front' volgt zwaargewonde militairen op kantelmoment tussen oorlog en gewone leven
- NPO Doc: 'Daten voor Beginners' op NPO 2
- Kijk komende week ABN AMRO Open bij Ziggo Sport
- 'Radar' maandag over de VvE-bijdrage en een digitale muur
- 'Alles in Orde!' neemt de familie Buch onder handen
- 'Het triumviraat moet doorbroken worden': Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X'
- Arno voert met 'Les yeux de ma mère' voor vijfde keer op rij 'Radio 1 Belpop 100' aan
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Katwijk aan Zee
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio-dj’s Tom & Joe terug met eigen show op Qmusic
- Rosie Stuart, TROY en WASTE zijn de winnaars van De Nieuwe Lichting 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job'
Kijktip van de dag

Journalist Marijn Trio reist naar Oekraïne, waar na vier jaar oorlog nog elke dag talloze gewonde militairen terugkomen van het front. Velen zijn zwaargehavend, fysiek en mentaal. Elk van hen begint thuis aan een nieuw verhaal, aan een leven ná het front. Marijn volgt enkele Oekraïners in hun persoonlijke strijd en wil weten of Oekraïne wel klaar is voor dit titanenwerk.
'Oekraïne na het Front', om 21.25 uur op VRT Canvas.
































