Volop campagne voeren in 'Mijn Restaurant!'

maandag 14 april 2008

Afgelopen donderdag -10 april 2008- werden D'Hoogeschool en De Charlekijn genomineerd met gemiddeld 903.890 kijkers als getuigen. De 12de aflevering van 'Mijn Restaurant!' behaalde hiermee een marktaandeel van 53,3% (VVA 18-54).

D


e nominatie van D' Hoogeschool in Leuven en van De Charlekijn in Gent hebben een schok veroorzaakt. Jelle en Micheline besluiten de kritiek van de recensenten ter harte te nemen. Kris en Angelo vinden hun nominatie vooral onterecht. En Pieter en Ghislaine uit Oostende kunnen nog altijd niet geloven dat zij de dans ontsprongen zijn, al was het dan maar met één puntje.

Alle restaurants zijn gesloten voor publiek op woensdag, de officiële sluitingsdag. Maar voor Jelle en Micheline en voor Kris en Angelo betekent dat niet dat ze van een vrije dag kunnen genieten. Integendeel: D' Hoogeschool en de Charlekijn worden bezocht door de jury. Christel Cabanier, Dirk De Prins en Peter Goossens leggen een huisbezoek af met als doel de genomineerden een hart onder de riem te steken én... te coachen. Maar naar goede gewoonte sparen ze hun harde kritieken ook weer niet.

Het niet genomineerd zijn is voor Pieter de aanleiding om alvast in zijn relatie een stapje verder te gaan. Hij gaat op de wekelijkse sluitingsdag een verlovingsring kopen, en vraagt Ghislaine de dag erna voor een vol restaurant ten huwelijk.

De twee genomineerde duo's starten ook met hun campagne, om de stemmen van kijkend Vlaanderen te winnen. Voor Kris en Angelo betekent dat: rekenen op hun grote achterban, en veel gratis bier uitdelen. Jelle en Micheline pakken het anders aan: zij beseffen dat ze als Brusselaars in Leuven wellicht weinig steun zullen krijgen, en daarom gaan ze... naar Limburg. Ze vragen Yanaïka en Stephanie om steun, en dat blijkt een goede zet: samen geven ze live een interview op TV Limburg. Maar zal dat ook veel extra stemmen opleveren?

De laatste avond voor het sluiten van de stemlijnen worden de twee duo' s nog met elkaar geconfronteerd tijdens een debat. Ze moeten aan de kijker en aan elkaar uitleggen waarom zij precies moeten kunnen openblijven en waarom de opponenten best gesloten zouden worden.

'Mijn Restaurant!', dinsdag 15 april om 21.40 uur op vtm.

Wie moet er volgens jou zijn deuren sluiten?
Gent of Leuven? Stem NU in de TV-Visie Poll

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Restaurant

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Carmen - 'F.C. De Kampioenen'

Billie heeft een gitaar gekregen voor zijn verjaardag en heeft een bandje opgericht met Saartje. Boma werpt zich op als manager. Billie en Saartje moeten van school een BV interviewen, en Billie heeft Jan Leyers uitgenodigd. Boma vindt dit een goede gelegenheid om professioneel advies te vragen. De dames zijn in alle staten door het nakende bezoek. Carmens frituur heeft niet genoeg meer te doen. Er moet dringend naar nieuwe klanten worden gezocht.

'FC De Kampioenen', om 20.15 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:35
    Dertigers
    00:00
    Journaallus
  • 22:05
    Nahschuss
    23:57
    Het weer
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:40
    Chicago Med
    00:30
    NYPD Blue
  • 23:15
    9-1-1: Lone Star
    00:05
    Horrorhuurders & Huisjesmelkers
  • 23:05
    Split
    01:15
    How I Met Your Mother
  • 23:35
    Night Coppers
    00:30
    Most Daring
  • 23:10
    ER
    00:00
    Suits
  • 23:20
    Bompa
    00:00
    Keeping Up Appearances
  • 23:35
    Blind Gekocht
    00:45
    Oogappels
  • 23:30
    Friends
    00:00
    Modern Family
  • 23:20
    Seal Team
    00:25
    Highway Thru Hell
  • 23:45
    Hello Goodbye
    00:45
    Come Dine with Me: The Professionals
  • 23:20
    CSI: Crime Scene Investigation
    00:15
    The Rookie
  • 23:46
    Z-Nieuws
    23:57
    Z-Beurs
  • 23:34
    Publireportage
    23:55
    5-voor-12
  • 23:30
    Lekker Messy - Weekmenu
    00:25
    Het Weekmenu
  • 22:55
    Grantchester
    23:50
    Scott & Bailey
  • 23:20
    Law & Order: Special Victims Unit
    00:10
    Burn Notice
  • 23:45
    NOS De Avondetappe
    00:40
    NOS Journaal Laat
  • 22:40
    Het Uur van de Wolf: De weg naar Fenix
    23:55
    Pauscast
  • 23:05
    De slimste mens België
    00:15
    Gezond of gelul?