'Vive Le Vélo' is terug! Karl Vannieuwkerke volgt de 'Ronde Van Frankrijk' uit eigen land

In 2020 is niets 'gewoon', zo ook de start van de 'Tour De France' eind augustus. En dat betekent ook de terugkeer van 'Vive Le Vélo' op Eén! Ook Karl Vannieuwkerke pakt het anders aan. Niet vanuit Frankrijk, wel vanuit enkele mooie plekken uit ons land.
Als gevolg van corona reist Vive le vélo dit jaar niet mee met het peleton, maar wordt de Tour-talkshow van Karl Vannieuwkerke uitgezonden vanuit eigen land. Verder blijft de essentie van het programma wel behouden: Karl blikt elke avond samen met drie gasten op een tot de verbeelding sprekende locatie terug op de voorbije Tour-dag. 'Vive le Vélo' strijkt neer aan de mooiste kastelen, abdijen en een pak andere bijzondere plekken die ons land rijk is.
Dagelijks komt een van de vaste wieleranalisten van 'Vive le Vélo' langs bij Karl: Eddy Planckaert, Marijn de Vries, Bert De Backer, Jan Bakelants, Sven Nys en Bram Tankink.
Zij krijgen het gezelschap van twee andere gepassioneerde wielerliefhebbers, onder meer Yves Lampaert, Otto-Jan Ham, Tom Boonen, Hanne Mestdagh, Tomas Van Den Spiegel, Marcel Kittel, Sep Vanmarcke, Heidi Van De Vijver, Leontien van Moorsel, Bart Schols, Geert Meyfroidt, Tim Brys, Thibau Nys, Rick de Leeuw, Laura Verdonschot, enz.
Natuurlijk probeert 'Vive le Vélo' ook een stukje Frankrijk in de huiskamer te brengen. Daar zorgen de ploeg 'Touristique' en reportagemaker Sammy Neyrinck voor. Sopraan Astrid Stockman fleurt 'Vive le Vélo' muzikaal op en brengt iedere dag een Frans chanson.
LEES OOK: Zo volg je de 'Ronde van Frankrijk' via Sporza op Eén en Radio 1
Op het einde van 'Vive le Vélo' trekken de gasten opnieuw een kaart, niet meer uit alle renners van het Tour-peloton, maar wel uit alle Belgische deelnemers. De dag erna gaat Ine Beyen (mevrouw Serge Pauwels) op bezoek bij de vrouw, mama, papa, broer, zus, (jeugd)vriend, trainingsmakker of iemand anders uit de directe omgeving van de renner en zo krijgen we ’s avonds in 'Vive le Vélo' een unieke inkijk in het leven van die renner.
Maarten Vangramberen kan dit jaar wegens de coronamaatregelen helaas niet meer naar de rennershotels voor een babbel met de renner van de dag, maar met videogesprekken wil 'Vive le Vélo' toch de hoofdrolspelers van de Tour in de uitzending brengen.
'Vive Le Vélo', vanaf zaterdag 29 augustus om 20.50 uur op Eén.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuwe dramaserie 'Pro Deo' over een klein en strijdbaar advocatenkantoor
- 'Blind Getrouwd'-experten hebben zenuwen: 'Dit is er toch wel eentje waar we wat stress voor hebben'
- Tom Waes keert terug naar Oekraïne: verhalen van mensen die blijven bouwen aan hun toekomst
- Gloednieuwe levensfase voor Frans en Mariska met kinderen en eerste kleinkind
- 'Zondag Matchdag': Carl Dircksens brengt voetbalsamenvattingen terug naar Play
- 'De non en de wegwerpkinderen' te zien bij Omroep WNL
- Feestelijke aftrap van het culturele seizoen bij AVROTROS
- Documentaire over Dolly Parton vanavond na 'Nieuwsuur'
- 'Dit is de Kwestie' over de Russisch-Orthodoxe kerk in Nederland
- Dit is het maandmenu van 24Kitchen
- SLAM! haalt bekende avondshow van stal en vernieuwt programmering
- Dit zijn de 800 favoriete 80s-hits van de JOE-luisteraar
- TOP vernieuwt najaarsprogrammering met nieuwe ochtend- en avondshows
- Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint… een nieuwe thuis zonder verhuis'
- Sebastiaan Ockhuysen trapt weekend af met nieuwe 'BVO Show' op NPO 3FM
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM! -
Ruben Van Gucht windt er geen doekjes om in 'De Verraders' -
Streamz deelt trailer van 'Naked Attraction Vlaanderen' -
Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem in 'Met Vier In Bed' -
Prime Video kondigt nieuw seizoen aan van 'Young Sherlock' -
Nieuwe trailer voor derde seizoen van 'Percy Jackson and the Olympians' -
CAMILLE geeft exclusieve inkijk achter de schermen van 'Tien Om Te Zien' -
Netflix deelt officiële trailer van 'De Eetclub' -
Kijk nu de podcast 'Vik & Marie: Studio 100 Rewind' bij Play -
Netflix deelt officiële teaser van 'Animals' -
'Topgangster' vertelt hoe hij grootste diamantroof ooit minutieus voorbereidde -
'De Kabouterdans'... 'Ik Weet Er Alles Van' -
De lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed'
Kijktip van de dag

29 jaar geleden kwam prinses Diana, de ex-vrouw van de Britse koning Charles, om bij een auto-ongeluk. Na al die jaren is het voor haar voormalige bodyguard Ken Wharfe nog altijd moeilijk om te aanvaarden dat het zo gelopen is in die tunnel in Parijs. Hij maakte van dichtbij mee hoe de relatie van Diana met Charles uitliep op een scheiding. Zij snakte naar een normaal leven en uiteindelijk leidde dat ook tot een breuk met haar persoonlijke beveiligingsteam. En daardoor kon ze niet meer ontsnappen aan de paparazzi. Dat werd uiteindelijk haar dood. Bodyguard Ken Wharfe vertelt over zijn uitzonderlijke relatie met Diana.
'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.




































