Vitaya start met nieuwe reeks Top Chef

maandag 8 december 2008

De verhitte competitie en de tropische zon zorgen ervoor dat het derde seizoen van 'Top Chef' heel heet wordt. Voor de 15 gastronomische uitverkorenen belooft deze intense wedstrijd vol fantastisch eten andermaal een spannende cook off te worden.

m


Top Chef te worden moeten de kandidaten strategisch denken, over het nodige doorzettingsvermogen beschikken en gezegend zijn met een olifantenhuid om de vaak meedogenloze kritiek van de jury aan te kunnen. Wie blijft, wie mag zijn messen opbergen en wie wordt ditmaal Top Chef en sleept zo 100.000 dollar in de wacht?

Vijftien van Amerika's meest beloftevolle chef-koks strijken ditmaal neer in Miami. Model, actrice en culinaire duizendpoot Padma Lakshmi is opnieuw presentatrice van     dienst, Tom Colicchio is het hoofd van de jury en ook Gail Simmons is weer van de partij. Nieuw aan de jurytafel is culinair expert Ted Allen, bekend van het programma "Queer eye for the straight guy". 

Over Padma Lakshmi
Padma werd op 1 september 1970 geboren in India. Ze staat vooral bekend als het allereerste Indiase model, maar ze woont al sinds haar jeugd in de Verenigde Staten. Toen ze 14 was, raakte ze in Malibu betrokken bij een ernstig auto-ongeluk. Het grote litteken op haar rechter bovenarm dat uiteindelijk haar handelsmerk werd, herinnert haar hier nog dagelijks aan.

Padma's modellencarrière startte in Spanje toen ze 20 was. Ze werd er in een café ontdekt toen ze er als uitwisselingsstudent verbleef, intussen poseerde ze voor onder meer Ralph Lauren, Roberto Cavalli en Emanuel Ungaro.
 
In 2004 trouwde Lakshmi met de veel oudere auteur Salman Rushdie, zijn boek 'Fury' werd opgedragen aan haar en het hoofdpersonage werd gebaseerd op haar. In 2007 kwam er echter al een einde aan dit veelbesproken huwelijk.

Padma acteert niet alleen (The ten commandments, Glitter, Sharpe's Challenge…), ze kookt ook graag en heeft al een paar succesvolle kookboeken op haar naam staan: Easy Exotic en Tangy, Tart, Hot & Sweet.

Voor ze de presentatie van Top Chef voor haar rekening nam, presenteerde ze ook het Italiaanse 'Dominica In' (RAI) , 'Padma's passport' en 'Planet Food' (The Food Network)

Padma presenteert, acteert en schrijft kookboeken, een triple threat dus.

'Top Chef 3', vanaf 10 december elke woensdag om 21.50 uur op Vitaya.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Camping Coppens' (VTM)

In Zweden verloopt het zesde campingseizoen allesbehalve rustig. Nora studeert af en traint voor haar schaatsdroom. Beau krijgt een beugel en oma Agnes herstelt van een rugoperatie. Dan slaat het noodlot toe wanneer Staf betrokken raakt bij een ongeluk.

'Camping Coppens', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:55
    Start to race
    21:50
    F*ck you, flik
  • 20:35
    De Afspraak
    21:25
    Poorten van Europa
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:40
    Camping Coppens
    21:45
    Gevangenisdirecteurs
  • 20:35
    Murder in a Small Town
    22:35
    Citadel
  • 20:35
    The Mask of Zorro
    23:10
    Captain Phillips
  • 20:35
    The Tax Collector
    22:25
    Street Cops
  • 20:35
    The Gift of Peace
    22:10
    A Joyous Christmas
  • 21:10
    Hallo België!
    21:45
    Tegen de Sterren Op
  • 21:15
    De Slimste Mens Ter Wereld
    22:25
    Salut & De Kost
  • 20:35
    The Man in the Iron Mask
    23:05
    Friends
  • 20:35
    Harry Potter and the Goblet of Fire
    23:30
    Twisted Metal
  • 20:35
    Blind Gekocht NL
    21:50
    Komen Eten
  • 20:30
    24 Hours in Police Custody
    21:55
    World's Most Evil Killers
  • 21:23
    Z-Beurs
    21:36
    De Verenigde Status van Amerika
  • 21:14
    Publireportage
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 20:55
    Peppe's Emilia-Romagna
  • 21:00
    The Chelsea Detective
    22:00
    Inspector George Gently
  • 20:35
    Chucky
    21:40
    Scandal
  • 20:40
    Hunted
    21:40
    De slimste mens
  • 21:15
    Opsporing Verzocht
    22:00
    Nieuwsuur
  • 20:30
    Van Roosmalen & Groenteman
    21:30
    Motorbendes