Vitaya gaat deze nazomer op zoek naar nieuw talent

zaterdag 9 augustus 2008

Deze nazomer belooft zwoel te worden op Vitaya. Zo gaat de lifestylezender op zoek naar een nieuw topmodel, maar jonge ambitieuze dames zijn niet toegestaan. Verder krijgen we al vanaf 20 augustus een nieuwe reeks van 'Project Runway', waar op zoek gegaan wordt naar een nieuwe topontwerper.

<


STRONG>'She's Got The Look'

Supermodel Kim Alexis gaat op zoek naar hét nieuwe gezicht in de modewereld. En neen, dit is geen zoektocht naar het zoveelste nieuwe jonge snoetje. In tijden waar modellen in de meedogenloze modewereld nog nooit zo jong zijn geweest, gaat 'She's Got The Look' op zoek naar een topmodel tussen 35 en 63 jaar! Kim Alexis bewijst dat er op schoonheid geen leeftijd staat en geeft vrouwen boven 35 een (tweede) kans op een modellencarrière.

Tien vrouwen strijden om het nieuwe supermodel te worden, verwacht een rollercoaster aan emoties als ze vechten om te bewijzen dat schoonheid en leeftijd wel degelijk hand in hand gaan! Who's got the look? Kim Alexis en haar jury (topmodel Beverly Johnson, celebrity stylist Robert Verdi en Sean Patterson, baas van Wilhelmina Models) beslissen!

'She's Got The Look', vanaf 2 september 2008 elke dinsdag om 21.00 uur op Vitaya.

'Project Runway'

Vijftien getalenteerde ontwerpers mogen hun naald en draad weer bovenhalen, want 'Project Runway' is terug met een gloednieuw seizoen! In de vierde reeks krijgen vijftien designers de kans van hun leven om het tot Amerika's nieuwste topdesigner te schoppen. Onder het goedkeurende oog van Heidi Klum strijden de kandidaten tijdens een wekenlange zenuwslopende afvalrace voor een geldprijs van 100.000 $, een reportage in Elle en een spiksplinternieuwe wagen. En de lat ligt zeer hoog!

Na drie succesvolle seizoenen is de 'Project Runway'-formule inmiddels wel gekend: vijftien modeontwerpers strijden voor de unieke kans om hun creaties te showen in het beroemde Bryant Park tijdens New York fashion week. Het vierde seizoen is bigger and better: straffere opdrachten, straffere kandidaten èn straffere outfits.

Wie wordt Amerika's volgende topontwerper? De race start woensdag 20 augustus om 20.35 uur op Vitaya.

DOSSIER: Het tv-najaar van 2008

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Het is 1976. De zomer is heet en zwoel. Ondertussen draait het terras van café De sportvriend op volle toeren. Willy baat dat café al jaren uit, samen met zijn middelste zoon Achiel. Zijn oudste zoon Arthur is vooral bezig met muziek en probeert door te breken met zijn rockbandje. Maar Willy's hoop is vooral gevestigd op zijn jongste zoon en oogappel Albert. Hij zou dit jaar de kermiskoers wel eens kunnen winnen. Maar dan komt de mysterieuze Barbara in het dorp wonen.

'Vergeet Barbara', om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:20
    Down The Road
    07:00
    De week van Karrewiet met VGT
  • 20:55
    Lockerbie: A Search for Truth
    23:50
    Nachtlus
  • 20:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:40
    Fair Trade
    07:00
    LEGO Friends: The Next Chapter
  • 20:00
    WK Darts 2026
    02:30
    Geen uitzending
  • 20:35
    Con Air
    06:00
    Qmusic
  • 20:35
    E.T.
    07:00
    Willy
  • 20:35
    Abracadabra and a Christmas Miracle
    05:30
    The Santa Class
  • 20:30
    SUPER 50
    00:25
    The X-Files
  • 20:00
    Vergeet Barbara
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:25
    FBI: Most Wanted
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:35
    The Godfather, Part III
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:35
    A Bad Moms Christmas
    06:55
    De Eregast
  • 20:30
    Sweet Revenge: A Hannah Swensen Mystery
    05:00
    Play kerst haardvuur 2025
  • 20:47
    Transport & Van.TV
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:01
    Hallo Roger
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:40
    Loïc zot van koken weekmenu
    06:40
    Chris Cooks Cymru
  • 21:00
    Agatha Christie's Marple
  • 20:55
    Grey's Anatomy
  • 20:25
    Maestro
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 21:05
    Argos
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 21:10
    Het Gouden Uur
    07:00
    Sneeuwpret