Vier onbekende Vlamingen zetelen in panel 'Beste Kijkers'

dinsdag 22 oktober 2019

Op woensdag 23 oktober is 'Beste Kijkers' na zes seizoenen aan een primeur toe: voor het eerst zetelen vier onbekende Vlamingen in het panel.

Van een barbier tot een vrouw met een autokerkhof: één ding hebben ze allen gemeen: een flinke portie humor.


Julie Jacobs doet overdag kankeronderzoek aan de UA, maar rijdt ’s avonds naar haar boerderijtje in de Kempen. Ze deelt haar woonst in Weelde met vriend Pieter, 2 honden, 3 geiten, een stel kippen, eenden en een kat. Julie heeft haar eigen autokerkhof en rijdt rond met Gerda, een monster van Frankenstein op wielen. Jawel, ze geeft haar auto’s ook een naam.

Tits van Dueren is leerkracht Nederlands en Engels. De Antwerpse woont samen met echte man Andy en de niet zo echte toekan Thierry, hun gezamelijke knuffel waarmee ze alles delen. Net als Julie, geeft ook Tits haar auto’s een naam. Zij ruilde Jos net in voor Winderige Willy, want die heeft wél airco. Tits bokst in haar vrije tijd op een kussen of op haar trainer en geeft er ook in Beste Kijkers een lap op.

Piet Thuys is de geknipte kandidaat voor het programma van Nathalie Meskens, want… hij is barbier. Hij is het levende bewijs dat ook mannen al eens graag keuvelen. Piet heeft een diploma in de Theologie, maar is allerminst vies van een stoute mop.

Jan Linssen is een zandstraler uit Limburg. Hij rijdt rond in een bestelwagen met zijn naam op en mag zijn vader en broer ook collega noemen. Jan zal niet alleen op zijn beste moppen trakteren maar zeker ook op zijn stralende lach.

Alle gasten uit de voorbije afleveringen willen deze vier helden een hart onder de riem steken en vullen deze keer zelf de ronde ‘Waar kijken ze naar?’, waarin ze naar een programma kijken en het panel moet raden over welke reeks het gaat.

Sam Gooris brengt dan weer een humoristische en cryptische ode aan zijn twee idolen. Voor de gelegenheid werd een nieuwe tekst voorzien op 'O Marijke' en 'Laat het gras maar groeien'. Benieuwd of de rookies de identiteiten kunnen raden.

'Beste Kijkers' (laatste aflevering), woensdag 22 oktober om 20.35 uur bij VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Een Britse jongen van negentien Jay Slater, wil naar een festival op Tenerife. Tijdens de feestelijkheden raakt hij vermist. Zijn vrienden alarmeren de politie. En dan begint een hele lijdensweg voor de familie. Leeft hij nog? Is hij gestorven? Is er kwaad opzet in het spel of is er een ongeluk gebeurd?

'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 03:40
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    02:00
    VRT NWS laat
  • 00:05
    Nachtlus
    02:05
    Het weer
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:00
    Geen uitzending
    06:15
    Kabouter Plop
  • 01:15
    Geen uitzending
    10:15
    Rich Kids Go Skint
  • 00:35
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 02:25
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:05
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 00:40
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:35
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 02:15
    Geen uitzending
    06:30
    This Is Us
  • 02:25
    Geen uitzending
    02:15
    Pawn Stars
  • 02:15
    Geen uitzending
    02:15
    First on Scene
  • 01:10
    Geen uitzending
    05:40
    Killer at the Crime Scene
  • 00:56
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:30
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 04:00
    Hidden Gems
    02:10
    Loïc: Zot van Koken
  • 04:00
    Midsomer Murders
    02:30
    Call the Midwife
  • 03:55
    Grey's Anatomy
  • 03:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    02:10
    NOS WK Avond
  • 02:05
    NOS Journaal met gebarentaal
    06:45
    MAX Geheugentrainer
  • 03:40
    De volgende Jelte
    02:10
    Dertigers