Vier onbekende Vlamingen zetelen in panel 'Beste Kijkers'

dinsdag 22 oktober 2019

Op woensdag 23 oktober is 'Beste Kijkers' na zes seizoenen aan een primeur toe: voor het eerst zetelen vier onbekende Vlamingen in het panel.

Van een barbier tot een vrouw met een autokerkhof: één ding hebben ze allen gemeen: een flinke portie humor.


Julie Jacobs doet overdag kankeronderzoek aan de UA, maar rijdt ’s avonds naar haar boerderijtje in de Kempen. Ze deelt haar woonst in Weelde met vriend Pieter, 2 honden, 3 geiten, een stel kippen, eenden en een kat. Julie heeft haar eigen autokerkhof en rijdt rond met Gerda, een monster van Frankenstein op wielen. Jawel, ze geeft haar auto’s ook een naam.

Tits van Dueren is leerkracht Nederlands en Engels. De Antwerpse woont samen met echte man Andy en de niet zo echte toekan Thierry, hun gezamelijke knuffel waarmee ze alles delen. Net als Julie, geeft ook Tits haar auto’s een naam. Zij ruilde Jos net in voor Winderige Willy, want die heeft wél airco. Tits bokst in haar vrije tijd op een kussen of op haar trainer en geeft er ook in Beste Kijkers een lap op.

Piet Thuys is de geknipte kandidaat voor het programma van Nathalie Meskens, want… hij is barbier. Hij is het levende bewijs dat ook mannen al eens graag keuvelen. Piet heeft een diploma in de Theologie, maar is allerminst vies van een stoute mop.

Jan Linssen is een zandstraler uit Limburg. Hij rijdt rond in een bestelwagen met zijn naam op en mag zijn vader en broer ook collega noemen. Jan zal niet alleen op zijn beste moppen trakteren maar zeker ook op zijn stralende lach.

Alle gasten uit de voorbije afleveringen willen deze vier helden een hart onder de riem steken en vullen deze keer zelf de ronde ‘Waar kijken ze naar?’, waarin ze naar een programma kijken en het panel moet raden over welke reeks het gaat.

Sam Gooris brengt dan weer een humoristische en cryptische ode aan zijn twee idolen. Voor de gelegenheid werd een nieuwe tekst voorzien op 'O Marijke' en 'Laat het gras maar groeien'. Benieuwd of de rookies de identiteiten kunnen raden.

'Beste Kijkers' (laatste aflevering), woensdag 22 oktober om 20.35 uur bij VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Boisies pakhuis is in de as gelegd door de IRA en Joan wordt in de gevangenis in elkaar geslagen. Ze komt op borgtocht vrij, maar er hangt haar een gevangenisstraf van tien jaar boven het hoofd. Joan vindt dat Boisie en zij het land uit moeten vluchten. Boisie gaat akkoord en Joan bedenkt een gewaagd plan om de vlucht te financieren.

'Joan', om 20.30 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:25
    Vive le vélo
    21:35
    Liefde voor publiek
  • 21:15
    Joan
    22:05
    The Seven Year Itch
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:40
    Heel Mijn Hart
    21:40
    Medisch Centrum West
  • 20:50
    Darts
    23:00
    A Million Ways to Die in the West
  • 20:35
    Waterworld
    23:00
    9-1-1
  • 20:40
    All New Traffic Cops
    22:30
    As Good as It Gets
  • 21:20
    ER
    00:45
    Suits
  • 20:30
    SUPER 50
    21:40
    Tien Om Te Zien
  • 21:00
    De Moeite Waard?!
    22:20
    Celebrity Klopjacht
  • 21:20
    NCIS: Origins
    22:15
    Elsbeth
  • 20:35
    The Godfather
    23:55
    Clash of the Titans
  • 20:35
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    01:10
    The Real Housewives van het Zuiden
  • 21:30
    Social Media Murders
    22:35
    Garage Sale Mysteries: The Pandora's Box Murders
  • 21:07
    Trends Talk
    21:41
    CEO van mijn leven
  • 21:22
    Roger
    22:00
    Knuffel Pop
  • 21:10
    Open Vuur
    21:55
    De Garde van Gert
  • 21:00
    DCI Banks
    22:00
    Doctor Foster
  • 20:55
    From
    22:00
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 21:20
    Tussen Kunst en Kitsch
    22:10
    Andere Tijden Sport
  • 20:20
    VPRO Zomergasten
    23:25
    Prime Minister
  • 20:35
    De verloskundigen
    21:35
    Ik val niet, ik dans