Vier onbekende Vlamingen zetelen in panel 'Beste Kijkers'

dinsdag 22 oktober 2019

Op woensdag 23 oktober is 'Beste Kijkers' na zes seizoenen aan een primeur toe: voor het eerst zetelen vier onbekende Vlamingen in het panel.

Van een barbier tot een vrouw met een autokerkhof: één ding hebben ze allen gemeen: een flinke portie humor.


Julie Jacobs doet overdag kankeronderzoek aan de UA, maar rijdt ’s avonds naar haar boerderijtje in de Kempen. Ze deelt haar woonst in Weelde met vriend Pieter, 2 honden, 3 geiten, een stel kippen, eenden en een kat. Julie heeft haar eigen autokerkhof en rijdt rond met Gerda, een monster van Frankenstein op wielen. Jawel, ze geeft haar auto’s ook een naam.

Tits van Dueren is leerkracht Nederlands en Engels. De Antwerpse woont samen met echte man Andy en de niet zo echte toekan Thierry, hun gezamelijke knuffel waarmee ze alles delen. Net als Julie, geeft ook Tits haar auto’s een naam. Zij ruilde Jos net in voor Winderige Willy, want die heeft wél airco. Tits bokst in haar vrije tijd op een kussen of op haar trainer en geeft er ook in Beste Kijkers een lap op.

Piet Thuys is de geknipte kandidaat voor het programma van Nathalie Meskens, want… hij is barbier. Hij is het levende bewijs dat ook mannen al eens graag keuvelen. Piet heeft een diploma in de Theologie, maar is allerminst vies van een stoute mop.

Jan Linssen is een zandstraler uit Limburg. Hij rijdt rond in een bestelwagen met zijn naam op en mag zijn vader en broer ook collega noemen. Jan zal niet alleen op zijn beste moppen trakteren maar zeker ook op zijn stralende lach.

Alle gasten uit de voorbije afleveringen willen deze vier helden een hart onder de riem steken en vullen deze keer zelf de ronde ‘Waar kijken ze naar?’, waarin ze naar een programma kijken en het panel moet raden over welke reeks het gaat.

Sam Gooris brengt dan weer een humoristische en cryptische ode aan zijn twee idolen. Voor de gelegenheid werd een nieuwe tekst voorzien op 'O Marijke' en 'Laat het gras maar groeien'. Benieuwd of de rookies de identiteiten kunnen raden.

'Beste Kijkers' (laatste aflevering), woensdag 22 oktober om 20.35 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Na de val van de Sovjet-Unie grijpt een handvol slimme zakenlieden haar kans: de zogenaamde 'Zeven bankiers' kapen met de zegen van Boris Jeltsin de Russische olie-industrie en kopen zich zo een weg naar de top van de macht. Om hun greep op het Kremlin te bewaren, zetten ze in 1996 hun geld op Jeltsin - en winnen. Maar wanneer ze op zoek gaan naar een geschikte opvolger voor de zieke president, kiezen ze voor een man die zijn eigen plannen heeft: een voormalige KGB-agent uit Sint-Petersburg genaamd Vladimir Poetin.

'Oil Oligarchs: Putin's Gang', om 22.15 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Lentebeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 09:00
    Lentebeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 11:25
    Sarah danst
    11:30
    Mironins
  • 09:45
    Geen uitzending
    11:50
    Familie
  • 00:55
    Geen uitzending
    11:40
    Urk!
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:25
    Bel-Air
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:50
    Baywatch Hawaii
  • 08:50
    Geen uitzending
    16:10
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:15
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    12:35
    Huizenjagers
  • 11:25
    The Rookie
    12:15
    FBI
  • 11:20
    Geen uitzending
    12:20
    Borderforce USA: The Bridges
  • 11:20
    Million Dollar Listing Los Angeles
    12:05
    Masterchef USA
  • 11:00
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:15
    Roger
    11:55
    5-voor-12
  • 11:20
    Sarah's Sweet Table
  • 11:25
    Death in Paradise
    12:25
    The Good Ship Murder
  • 11:00
    First Dates Australia
    12:05
    Scrubs
  • 11:15
    Tijd voor Max
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:15
    BinnensteBuiten
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:25
    Meneer Papier
    11:30
    Zin in Zappelin