Vier onbekende Vlamingen zetelen in panel 'Beste Kijkers'

dinsdag 22 oktober 2019

Op woensdag 23 oktober is 'Beste Kijkers' na zes seizoenen aan een primeur toe: voor het eerst zetelen vier onbekende Vlamingen in het panel.

Van een barbier tot een vrouw met een autokerkhof: één ding hebben ze allen gemeen: een flinke portie humor.


Julie Jacobs doet overdag kankeronderzoek aan de UA, maar rijdt ’s avonds naar haar boerderijtje in de Kempen. Ze deelt haar woonst in Weelde met vriend Pieter, 2 honden, 3 geiten, een stel kippen, eenden en een kat. Julie heeft haar eigen autokerkhof en rijdt rond met Gerda, een monster van Frankenstein op wielen. Jawel, ze geeft haar auto’s ook een naam.

Tits van Dueren is leerkracht Nederlands en Engels. De Antwerpse woont samen met echte man Andy en de niet zo echte toekan Thierry, hun gezamelijke knuffel waarmee ze alles delen. Net als Julie, geeft ook Tits haar auto’s een naam. Zij ruilde Jos net in voor Winderige Willy, want die heeft wél airco. Tits bokst in haar vrije tijd op een kussen of op haar trainer en geeft er ook in Beste Kijkers een lap op.

Piet Thuys is de geknipte kandidaat voor het programma van Nathalie Meskens, want… hij is barbier. Hij is het levende bewijs dat ook mannen al eens graag keuvelen. Piet heeft een diploma in de Theologie, maar is allerminst vies van een stoute mop.

Jan Linssen is een zandstraler uit Limburg. Hij rijdt rond in een bestelwagen met zijn naam op en mag zijn vader en broer ook collega noemen. Jan zal niet alleen op zijn beste moppen trakteren maar zeker ook op zijn stralende lach.

Alle gasten uit de voorbije afleveringen willen deze vier helden een hart onder de riem steken en vullen deze keer zelf de ronde ‘Waar kijken ze naar?’, waarin ze naar een programma kijken en het panel moet raden over welke reeks het gaat.

Sam Gooris brengt dan weer een humoristische en cryptische ode aan zijn twee idolen. Voor de gelegenheid werd een nieuwe tekst voorzien op 'O Marijke' en 'Laat het gras maar groeien'. Benieuwd of de rookies de identiteiten kunnen raden.

'Beste Kijkers' (laatste aflevering), woensdag 22 oktober om 20.35 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Alles in orde!' (VRT 1)

Bij de familie Brantegem uit Aalst hebben de spullen, en dan vooral het speelgoed, het huis overgenomen. Omdat elk gezinslid een 'labeltje' heeft, slagen ze er zelf niet in om de orde en het overzicht in huis te bewaren. De confrontatie met de spullen in de loods zorgt voor een rollercoaster aan emoties, terwijl in huis alles in het werk wordt gesteld om het gezin de juiste handvatten te bieden om de uitdagingen die leven met een label met zich meebrengt, zo verteerbaar mogelijk te maken.

'Alles In Orde!', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    00:45
    Journaallus
  • 09:00
    Winterbeelden
    00:40
    90 minutes
  • 10:25
    Sarah speelt
    21:00
    Geen uitzending
  • 09:45
    Geen uitzending
    06:00
    Vegesauriërs
  • 10:00
    Ik Vertrek
    00:15
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 09:00
    Geen uitzending
    00:50
    The Big Bang Theory
  • 10:00
    Geen uitzending
    00:10
    60 Days In
  • 08:35
    Geen uitzending
    00:10
    Buffy the Vampire Slayer
  • 10:00
    Joe
    01:00
    The Golden Girls
  • 09:00
    Geen uitzending
    00:20
    De Tafel van Gert
  • 09:55
    Walker
    01:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:05
    The First 48 Presents Critical Minutes
    00:35
    Bar Rescue
  • 10:15
    A Place in the Sun
    00:35
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 10:25
    Snapped
    00:15
    Family Law
  • 10:00
    Herhalingslus
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:26
    Hobbyklus
    00:00
    Oh What A Night
  • 09:45
    Bon Appetit
    00:05
    Guten Appetit
  • 10:00
    Death in Paradise
    00:40
    Marie Antoinette
  • 10:15
    American Pickers
    00:15
    The Resident
  • 10:15
    Nederland in Beweging
    00:45
    NOS Journaal Laat
  • 09:50
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 10:25
    Bing
    00:40
    Rundfunk: Schwalbe