Vier koppels vieren de kersverse liefde op het grootste trouwfeest ooit in 'Blind Getrouwd'

zondag 17 september 2023
Foto: VTM - © DPG Media 2023

Jolien & Brecht, Emma & Emile, Isabelle & Matthieu en Fleur & Alexander: alle 4 koppels die gematcht werden door de experten van 'Blind Getrouwd', zeiden 'ja' tegen de liefde!

In de derde aflevering op maandag 18 september zien de 8 deelnemers mekaar na hun jawoorden op kasteeldomein T’Rest in Pepingen terug om hun trouwdag samen te vieren met familie, vrienden én elkaar.


'Mijn broek is gescheurd!' Alexander kampt eerst nog met een vestimentair probleem, wanneer zijn kostuumbroek scheurt terwijl hij galant Fleurs sleep in de wagen wil tillen. Als hij zijn gasten niet in zijn blote billen welkom wil heten, moet de kersverse bruidegom eerst nog een andere broek zien te scoren.

Vanaf vanavond zullen de koppels - als alles goed gaat - zeven weken samen slapen. Een hot topic, zo blijkt tijdens de rit van de fotoshoots naar het trouwfeest, waar Ingeborg heeft postgevat om de koppels in stijl welkom te heten.


Nadat ze onder luid gejuich worden ontvangen door alle aanwezige gasten, begeven de koppels zich elk naar een andere tent, voor een diner samen met vrienden en familie. Hét moment bij uitstek om kennis te maken met hun schoonouders, mémé’s, pépé’s en vele kritische en enthousiaste broers, zussen en vrienden. Onder hun toeziend oog begeven de newlyweds zich naar de dansvloer, voor hun openingsdans. Onder andere Matthieu kreeg carte blanche van Isabelle. Benieuwd of hij met zijn nummerkeuze indruk kan maken op zijn kersverse bruid.

En dan is het tijd voor het moment waar velen naar uitkeken: het dansfeest! De ster van de avond? Misschien niet de 4 koppels, maar wel Fernand, de 84-jarige opa van Alexander, die danst alsof hij zélf nog een twintiger is. Et alors? On danse!

'Blind Getrouwd', maandag 18 september om 20.35 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Sergio in Italië: Marco 2026' (VTM GO+)

Vijf jaar na hun eerste culinaire ontmoeting voor het programma 'Sergio over de grens' trekken Sergio Herman en Marco Borsato terug naar Toscane. In Firenze duiken ze in de wereld van gelato en gaan ze op zoek naar de perfecte fiore di latte. Met een eigen machine en artisanale melk probeert Marco het ultieme ijs te maken.

'Sergio in Italië: Marco 2026', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:45
    Sporza: Waalse Pijl
    18:04
    VRT NWS Update
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:45
    The Office
  • 16:25
    De Marsupilami's
  • 15:25
    The Good Doctor
    16:35
    Sara
  • 15:45
    Achter gesloten deuren
    16:35
    De Pfaffs
  • 16:00
    A Paris Proposal
    17:30
    9-1-1
  • 16:25
    Cheers
    16:55
    24
  • 16:15
    Baywatch
    16:55
    Suits
  • 16:15
    Geen uitzending
    16:45
    Wat nu weer?
  • 15:55
    De Tafel van Tine
    17:10
    Huizenjagers
  • 16:15
    This Is Us
    17:05
    Sullivan's Crossing
  • 15:50
    Doom Patrol
    16:50
    Two and a Half Men
  • 16:05
    Het Blok
    16:55
    Love Island UK
  • 16:15
    World's Most Evil Killers
  • 15:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:16
    Red de meubelen
    16:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 16:15
    DIY
    17:05
    Tot op het Bot: Het Varken
  • 16:10
    Hudson & Rex
    17:05
    Death in Paradise
  • 15:45
    The Secret Lives of Mormon Wives
    16:55
    Below Deck Mediterranean
  • 16:05
    Pauw & De Wit
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 16:25
    Rail Away
    16:53
    Wilde Ganzen
  • 16:30
    Olga da Polga
    16:45
    De Zoo