Verrassing! 'Regi Academy'-kandidaat moet plots optreden tijdens een Regi Live concert

woensdag 19 oktober 2022
Foto: VTM 2 - © DPG Media 2022

Op zaterdag 22 oktober is het zover. Dan krijgen de finalisten van 'Regi Academy' in een bomvol Sportpaleis dé kans van hun leven. Voor de ogen van meer dan 20.000 concertgangers moeten ze Regi voor een laatste keer overtuigen van hun zang- en podiumkunsten.

Dit met maar één doel voor ogen: door de hitmachine himself uitgekozen worden als dé ster van zijn nieuwe hitsingle. Maar wie moet op donderdag 20 oktober om 20.25 uur bij VTM 2 de Regi Academy op de valreep verlaten?


In de laatste rechte lijn naar het Sportpaleis vallen de kandidaten van de ene verrassing in de andere. Regi nodigt ‘The Final Four’ uit op 'Tien Om Te Zien', waar ex-winnares Pauline de nummer één werd. Veel tijd om na te genieten van haar optreden krijgen de vier halve finalisten niet. Regi heeft hen iets te vertellen en dat nieuws slaat in als een bom. De kandidaten blijven achter met een een flink verhoogde hartslag en klamme handen.

En bij die ene verrassing blijft het niet. Terwijl Pauline één kandidaat onderdompelt in de geheimen van ‘de backstage’, krijgen drie andere kandidaten een coachingsessie tijdens een Regi Live concert. Wat ze niet weten is dat één van hen een voorproefje krijgt van het Sportpaleisconcert en enkele uren later ook effectief voor zo’n 3000 uitzinnige toeschouwers mag optreden.


Maar dan moet de grootste verrassing nog komen. De laatste vier kanshebbers worden uitgenodigd in Regi’s studio, om daar éindelijk de nieuwe hitsingle in te zingen. Het wordt een zware bevalling, dankzij de vele hoge noten. Wie geeft Regi kippenvel en verzekert zich van een plaats op het podium van het Sportpaleis? En wie valt door de mand en moet met lege handen naar huis?

'Regi Academy', donderdag 20 oktober om 20.25 uur bij VTM 2.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts' - Birgit Van Mol (VTM)

Het online platform OnlyFans bestaat sinds 2016. Het was bedoeld als een platform waar creatievelingen hun content konden delen tegen betaling. Maar plots, mee door corona, werd het razend populair bij sekswerkers. Vijf jonge vrouwelijke sekswerkers die via OnlyFans werken, vertellen openhartig waarom ze kiezen voor hun job. Daar hebben ze zo hun eigen redenen voor. Goed verdienen is een reden, maar sommigen willen op die manier opnieuw controle krijgen over hun eigen lichaam en hoe mensen naar hen kijken.

'Telefacts', om 22.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:20
    Villa Politica
    01:00
    Het weer (laat)
  • 13:00
    Herfstbeelden
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 14:20
    Sarah knutselt
    06:00
    Tik Tak
  • 14:15
    Wittekerke
    07:00
    Jabaloe
  • 13:35
    Blind Getrouwd UK
    00:50
    Gestrand op Honeymoon Island - Australië
  • 11:50
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 14:20
    All New Traffic Cops
    00:50
    Geen uitzending
  • 13:20
    Miracle in Bethlehem, PA
    23:50
    Last Christmas At Home
  • 10:00
    Joe
    01:15
    Geen uitzending
  • 14:05
    Komen eten
    02:00
    De Tafel van Tine
  • 14:00
    Neighbours: A New Chapter
    01:05
    FBI
  • 14:00
    Heavy Rescue: 401
    01:20
    Cobra Kai
  • 13:55
    Het feestmenu van ..
    01:10
    Send Nudes: Body SOS
  • 13:40
    Cold Justice
    01:05
    My Life is Murder
  • 13:40
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 14:16
    Het zelfbouwhuis
    05:55
    Sixties To Six
  • 14:10
    Snel, Makkelijk & Lekker
    01:20
    Winterse Kost
  • 13:50
    Return to Paradise
    01:35
    The Madame Blanc Mysteries
  • 14:00
    Station 19
    03:25
    The Secret Lives of Mormon Wives
  • 14:15
    NOS Journaal
    01:05
    Pauw & De Wit
  • 14:15
    Kruispunt
    01:00
    Ongehoord Nieuws
  • 14:00
    Het betoverde dorp van Pinokkio
    01:15
    Bij ons op de Wallen