Véronique De Kock en Annelien Coorevits in duel met Herman Brusselmans en Erik Van Looy

maandag 3 november 2014

Adriaan Van Den Hoof krijgt op dinsdag 4 november schoon volk over de vloer in Normale Mensen. Véronique De Kock en Annelien Coorevits gaan de normale strijd aan met Herman Brusselmans en Erik Van Looy.

Wie van deze vier mag zich aan het einde tot meest normale mens van de avond kronen? En wie is Monsieur Rocher?


De Normale Mens van de Week
Het programma wordt elke week aangekondigd door een onbekende man of vrouw in het publiek. Op het eerste gezicht is er niets bijzonder aan deze persoon maar naarmate de avond vordert, geeft hij/zij via tips meer en meer prijs over zichzelf.  Aan de vier bekende gasten om deze tips zo zorgvuldig mogelijk te noteren zodat ze aan het einde van de show het bijzondere verhaal achter deze persoon kunnen achterhalen.

Deze week is Peter uit Rillaar de Normale Mens van de Week.

Buiten de Uren
Buiten hun werkuren doen mensen soms heel bijzondere dingen. Ze eten in groep rosbief, spelen de eerste wereldoorlog na, verzamelen onderbroeken of verkopen hun persoonlijke schatten op het internet. Maar sommige mensen, zoals Nathalie uit Blankenberge, oefenen naast hun reguliere job een origineel bijberoep uit. Kunnen onze vier bekende gasten achterhalen wat deze politiebediende buiten haar uren doet?

En Toen
Normale mensen staan soms voor eigenaardige wendingen in hun leven. Soms zijn het schijnbaar kleine gebeurtenissen die een fabelachtig verhaal opleveren. Deze week leren we Bjorn uit Mortehan kennen. Zelf woont hij nog maar sinds vorig jaar in dit Waals dorpje, maar waarom spreken de inwoners hem al steevast aan als Monsieur Rocher?

'Normale Mensen', dinsdag 4 november om 20.35 uur op Eén.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Actie logo

Wanneer een jongeman geëxecuteerd op straat wordt gevonden en een tweede slachtoffer in de buurt wordt neergeschoten, doen rechercheurs er alles aan om de gevaarlijke schutter op te sporen voordat hij opnieuw iemand doodt.

'The First 48', om 20.35 uur op Play Actie.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Lentebeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 09:00
    Lentebeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 11:55
    Samson en Marie
    12:00
    De mini's
  • 11:55
    Familie
    12:25
    Sara
  • 11:20
    Ik Vertrek
    12:15
    GPs: Behind Closed Doors
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:05
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:50
    All New Traffic Cops
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:55
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:20
    Geen uitzending
  • 11:25
    Oogappels
    12:20
    Achter de schermen
  • 11:20
    The Rookie
    12:05
    FBI: International
  • 11:50
    Storage Wars
    12:20
    Geen uitzending
  • 11:30
    Chateau Meiland: En Route
    12:20
    Botched
  • 11:30
    The Speedboat Killer: The Killing of Charlotte Brown
    12:30
    Killer at the Crime Scene
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:56
    Kan ik het ook?
    12:00
    Brasserie 55
  • 11:25
    Open Vuur
    12:10
    Sarah's Sweet Table
  • 11:30
    The Marlow Murder Club
    12:35
    Hudson & Rex
  • 11:15
    Below Deck Mediterranean
    12:05
    Grey's Anatomy
  • 11:45
    NOS Journaal
    13:15
    Kook mee met MAX
  • 11:40
    MAX Maakt Mogelijk Helpt
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:55
    Jojo & Ouma
    12:10
    Simon