Véronique De Kock en Annelien Coorevits in duel met Herman Brusselmans en Erik Van Looy

maandag 3 november 2014

Adriaan Van Den Hoof krijgt op dinsdag 4 november schoon volk over de vloer in Normale Mensen. Véronique De Kock en Annelien Coorevits gaan de normale strijd aan met Herman Brusselmans en Erik Van Looy.

Wie van deze vier mag zich aan het einde tot meest normale mens van de avond kronen? En wie is Monsieur Rocher?


De Normale Mens van de Week
Het programma wordt elke week aangekondigd door een onbekende man of vrouw in het publiek. Op het eerste gezicht is er niets bijzonder aan deze persoon maar naarmate de avond vordert, geeft hij/zij via tips meer en meer prijs over zichzelf.  Aan de vier bekende gasten om deze tips zo zorgvuldig mogelijk te noteren zodat ze aan het einde van de show het bijzondere verhaal achter deze persoon kunnen achterhalen.

Deze week is Peter uit Rillaar de Normale Mens van de Week.

Buiten de Uren
Buiten hun werkuren doen mensen soms heel bijzondere dingen. Ze eten in groep rosbief, spelen de eerste wereldoorlog na, verzamelen onderbroeken of verkopen hun persoonlijke schatten op het internet. Maar sommige mensen, zoals Nathalie uit Blankenberge, oefenen naast hun reguliere job een origineel bijberoep uit. Kunnen onze vier bekende gasten achterhalen wat deze politiebediende buiten haar uren doet?

En Toen
Normale mensen staan soms voor eigenaardige wendingen in hun leven. Soms zijn het schijnbaar kleine gebeurtenissen die een fabelachtig verhaal opleveren. Deze week leren we Bjorn uit Mortehan kennen. Zelf woont hij nog maar sinds vorig jaar in dit Waals dorpje, maar waarom spreken de inwoners hem al steevast aan als Monsieur Rocher?

'Normale Mensen', dinsdag 4 november om 20.35 uur op Eén.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Groenland is van Ons' (VRT 1)

Donald Trump wil Groenland kopen. De Denen en de NAVO houden het been stijf. Maar wat vinden de Groenlanders daar eigenlijk zelf van? Karine Claassen trekt naar het grootste eiland ter wereld, op zoek naar een antwoord op die vraag.

'Groenland is van Ons', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:10
    Prank Squad
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Winterbeelden
  • 08:00
    Belfort & Lupin
    05:00
    Geen uitzending
  • 08:10
    De Buurtpolitie Extra
    01:40
    Geen uitzending
  • 08:00
    Geen uitzending
    00:10
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 06:00
    Qmusic
    01:00
    The Big Bang Theory
  • 07:00
    Willy
    00:40
    Xena: Warrior Princess
  • 02:10
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    01:05
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    01:20
    De Tafel van Gert
  • 08:05
    New Girl
    01:05
    Wordt aangekondigd
  • 07:50
    Family Matters
    01:55
    Pawn Stars
  • 08:05
    De wereld op je bord
    01:35
    Botched
  • 07:45
    Cold Case Killers
    01:05
    Big Sky
  • 04:14
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:10
    Hallo Roger
    00:00
    Oh What A Night
  • 08:00
    Chris Cooks Cymru
    01:20
    Winterse Kost
  • 08:00
    Midsomer Murders
    01:35
    Darby and Joan
  • 08:15
    The Kardashians
    01:15
    First Dates Australia
  • 08:10
    Goedemorgen Nederland
    01:10
    Pauw & De Wit
  • 08:00
    BinnensteBuiten
    01:00
    Nieuwsuur
  • 08:15
    Shaun het schaap
    01:40
    Eva