Véronique De Kock en Annelien Coorevits in duel met Herman Brusselmans en Erik Van Looy

maandag 3 november 2014

Adriaan Van Den Hoof krijgt op dinsdag 4 november schoon volk over de vloer in Normale Mensen. Véronique De Kock en Annelien Coorevits gaan de normale strijd aan met Herman Brusselmans en Erik Van Looy.

Wie van deze vier mag zich aan het einde tot meest normale mens van de avond kronen? En wie is Monsieur Rocher?


De Normale Mens van de Week
Het programma wordt elke week aangekondigd door een onbekende man of vrouw in het publiek. Op het eerste gezicht is er niets bijzonder aan deze persoon maar naarmate de avond vordert, geeft hij/zij via tips meer en meer prijs over zichzelf.  Aan de vier bekende gasten om deze tips zo zorgvuldig mogelijk te noteren zodat ze aan het einde van de show het bijzondere verhaal achter deze persoon kunnen achterhalen.

Deze week is Peter uit Rillaar de Normale Mens van de Week.

Buiten de Uren
Buiten hun werkuren doen mensen soms heel bijzondere dingen. Ze eten in groep rosbief, spelen de eerste wereldoorlog na, verzamelen onderbroeken of verkopen hun persoonlijke schatten op het internet. Maar sommige mensen, zoals Nathalie uit Blankenberge, oefenen naast hun reguliere job een origineel bijberoep uit. Kunnen onze vier bekende gasten achterhalen wat deze politiebediende buiten haar uren doet?

En Toen
Normale mensen staan soms voor eigenaardige wendingen in hun leven. Soms zijn het schijnbaar kleine gebeurtenissen die een fabelachtig verhaal opleveren. Deze week leren we Bjorn uit Mortehan kennen. Zelf woont hij nog maar sinds vorig jaar in dit Waals dorpje, maar waarom spreken de inwoners hem al steevast aan als Monsieur Rocher?

'Normale Mensen', dinsdag 4 november om 20.35 uur op Eén.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Expeditie Gooris' (VTM 2)

De familie duikt in de rijke geschiedenis van Athene. Ze leren de basis van het Grieks en laten zich rondleiden door de stad. Gids Joseph toont hen het Monastiráki-plein en de indrukwekkende ceremonie tijdens de aflossing van de wacht.

'Expeditie Gooris - Citytripping', om 21.45 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:20
    Villa Politica
    15:40
    Sporza: Parijs - Nice
  • 14:20
    Winterbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 14:54
    Rintje
    15:00
    Cirkelhoek
  • 14:10
    Wittekerke
    15:05
    Gooische Vrouwen
  • 14:40
    GPs: Behind Closed Doors
    15:30
    Dream Home Australië
  • 14:35
    S.W.A.T.
    15:15
    The Goldbergs
  • 14:00
    All New Traffic Cops
    14:55
    Cheers
  • 08:55
    Geen uitzending
    16:05
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:15
    Geen uitzending
  • 14:40
    Bake Off Vlaanderen
    15:45
    De Tafel van Gert
  • 14:20
    The Way Home
    16:05
    This Is Us
  • 14:05
    Seal Team
    15:00
    NCIS: Los Angeles
  • 14:40
    Roger van Damme - Goud
    15:05
    The Real Housewives of Beverly Hills
  • 14:15
    Killer Couples
    15:45
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 14:49
    De ambachter
    14:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 14:35
    De Eregast
    15:30
    Becoming Meewis
  • 14:50
    The Doctor Blake Mysteries
    15:55
    Call the Midwife
  • 14:05
    NCIS
    15:00
    Bob's Burgers
  • 14:30
    NOS Paralympische Winterspelen
    15:00
    NOS Journaal
  • 14:30
    De verwondering
    15:00
    De Geknipte Gast
  • 14:45
    Splat & Seymour
    14:55
    Masha en de Beer