Verliefdheid, 'grunge' en radiodebuut in eerste Battles van 'The Voice van Vlaanderen'

donderdag 22 april 2021

Na vier weken wervelende Knockouts hebben coaches Koen Wauters, Niels Destadsbader, Natalia en Tourist LeMC elk een ijzersterk team samengesteld van 6 talenten. En daar waren heel wat Vlamingen graag getuige van, want wekelijks genoten meer dan 1 miljoen kijkers van al dat zangtalent.

Op vrijdag 23 april om 20.40 uur breekt er een nieuwe fase aan in het Voice-parcours: de onverbiddelijke Battles. Naar huis of naar de lives, dat is de inzet waar elke kandidaat voor het eerst in duet voor strijdt. Aan hun coaches om te bepalen met welke 3 topstemmen ze naar de liveshows trekken. In de eerste Battle-aflevering zijn de teams van anciens Natalia en Koen aan zet.


Vooraleer de Battles van start gaan, neemt Natalia haar poulains mee op teambuilding. En daarbij heeft ze nog iemand extra meegebracht... 'Toen ik mijn team voor het laatst zag, zat Bobbi-Loua nog in mijn buik. Nu is ze eruit en wil ik haar graag voorstellen', vertelt Natalia. Tijdens de workshops moeten de kandidaten elkaar leren vertrouwen en hun innerlijk beest naar boven halen tijdens een haka-dans: 'Dat brengt een soort strijdvaardigheid en oerkracht naar boven. Je moet elkaar intimideren, net zoals tijdens de Battles.'


Natalia zet nu vrijdag drie sterke battles op het programma. Yvette mag het als eerste opnemen tegen Annelies en daar heeft Natalia een specifieke reden voor: 'Ze kunnen van elkaar leren. Yvette heeft meer attitude en Annelies kan zich beter controleren in de tonen.' Sarah en Simon vormen dan weer het enige vrouw-man duet van team Natalia, met een jazzy randje. Als laatste mogen Grace en Amy hun registers opentrekken voor een echte R&B-song met massa’s girlpower.

Ook team Koen leert elkaar beter kennen in de Ardennen. Samen ontleden ze wereldhits en achterhalen ze waarom een song een hit is geworden. En dan duikt host Sean Dhondt plots op met een spannende boodschap: 'Jullie mogen in twee groepen elk een wereldhit coveren die vervolgens wordt uitgezonden bij Qmusic.' Van een radiodebuut gesproken…

Robin en Nora betreden als eerste duo het podium voor team Koen. 'Ze zijn allebei heel muzikaal', oordeelt hun coach. Al blijkt dat niet voldoende: 'Er zal iets moeten ontstaan tussen hen. Het is een happy song over verliefdheid, ze moeten half boven de grond zweven.' Ook Toon en Jill krijgen een liefdesduel voorgeschoteld. 'Dit is de moeilijkste battle van de drie', vertelt coach Koen. Voor het laatste optreden zet hij zijn twee alternatieve types Joke en Angelo bij elkaar voor een ‘grunge-battle’: 'Het spel gaat ontploffen, wacht maar!'

Ook voor de afvallers is er deze week nog hoop dankzij vijfde coach Laura Tesoro. Kijkers kunnen op vrijdag 23 april om 22.30 uur een nieuwe aflevering van ‘The Voice Comeback Stage’ op VTM GO bekijken.

De Battles van Team Natalia:
Annelies Versus Yvette: Alon. Pt. II van Alan Walker & Eva Max
Sarah versus Simon: You’ve Got Tim van Regina Spektor
Grace versus Amy: Underdog van Alicia Keys

De Battles van Team Koen:
Nora versus Robin: Lucky van Jason Mraz feat Colbie Caillat
Toon versus Jill: I Dare You van The XX
Joke versus Angelo: Heart-shaped Box van Nirvana

'The Voice van Vlaanderen', vrijdag 23 april om 20.40 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

In de regio Auvergne runnen Gentenaars Christophe en Evelyne een drukke doorreiscamping, waar reizigers tot rust kunnen komen. Ex-mijnwerker Geert en Martine zijn de trotse eigenaars van hun camping in het zonnige Portugal.

'Vlaamse campings in het buitenland', om 21.20 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:35
    De Hoppers
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Sta op met Radio 2
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:35
    Waiko
    21:00
    Geen uitzending
  • 08:45
    Vegesauriërs
    02:00
    Geen uitzending
  • 01:45
    Geen uitzending
    10:30
    Filthy House SOS
  • 06:00
    Qmusic
    01:35
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:50
    Geen uitzending
  • 01:00
    Geen uitzending
    15:35
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:30
    Friends
    02:10
    Geen uitzending
  • 08:15
    Seal Team
    03:25
    Geen uitzending
  • 08:30
    Come Dine with Me: The Professionals
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:20
    Killer at the Crime Scene
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:05
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:33
    Simple diy
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:45
    Vlaamse Klassiekers
    02:30
    Vanavond bij ons
  • 08:05
    Midsomer Murders
    02:00
    Agatha Christie's Marple
  • 08:25
    Scrubs
    02:00
    Grey's Anatomy
  • 08:30
    NOS WK Ontbijt
    02:34
    NOS Journaal
  • 08:30
    NOS WK Ontbijt
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:40
    PAW Patrol
    00:55
    Ik Vertrek voor de liefde