Verfproblemen zorgen voor paniek in 'Huis Gemaakt': 'Error in mijn hoofd'

De koppels staan in 'Huis Gemaakt' voor hun grootste uitdaging tot nu toe: de slaapkamer. Dé kamer die bepaalt of ze nog verder komen in de wedstrijd. 'Deze kamer is allesbepalend. Ofwel stopt het hier, ofwel verdubbelen je kansen om een huis te winnen', vertelt Dina Tersago.
Maar wanneer het in Nieuwpoort tijd is om de verfkwasten in handen te nemen, slaat de paniek toe. Sarvar doet een verontrustende ontdekking: door de eerste verflaag komen alle vorige markeringen plots weer tevoorschijn. 'Het is even error in mijn hoofd. Elk detail telt', klinkt het bij Sarvar. De tijd tikt door en het wordt een race tegen de klok om de zichtbare markeringen weg te krijgen zonder de vers geverfde muren te beschadigen. En in Lummen is de situatie niet veel beter… 'Ik denk dat er vocht in de muur zit. Er komen plots allemaal bolletjes tevoorschijn', vertelt Iman. Krijgen ze alles op tijd gefikst?
Tussen Daisy en Nico verloopt het vlekkeloos. Ze maken zelfs tijd voor een bijzonder familiebezoek. Nico’s ouders en kinderen willen zelf zien of het koppel echt goede bouwvakkers zijn. 'We doen dit vooral voor hen', zegt Nico. En niet alleen de kids zelf, maar ook de jury heeft z’n mening klaar over het ontwerp van de kinderkamer: 'Amai zo kleurrijk! Precies een suikerspinnenkamer', lacht Bart. In Nieuwpoort spat de liefde nog niet van de muren. Seppe heeft last van zijn ochtendhumeur. 'Mijn emmertje zit vol', klinkt het bij het leggen van de vloeren. 'Als je moe bent, ga je vitten op de persoon die je graag ziet. We gaan geen stoelen smijten maar gewoon eens goed bleite', vertelt Axelle. Gelukkig schieten Luca en Sarvar te hulp.
Ruth en Bowdy werken hard aan hun ambitieuze boogproject in Mechelen, maar het plamuren duurt langer dan verwacht. 'We zijn al zes van de negen dagen aan het plamuren. Ik wil vorderingen zien!', klinkt het bij Ruth. Moeten ze alsnog uitwijken naar plan B? Bij Ashley en Emiel zorgen de afmetingen voor de nodige spanningen. 'Op zo’n moment luisteren we niet naar elkaar.' Maar volgens jurylid Bart maken ze zich beter zorgen over het ontwerp van het stapelbed: 'Ik zie nu gewoon een strak houten blok. Ik zie niet hoe dit een boomhut gaat worden. Ze moeten zorgen dat dit geen tuinhuis wordt.'
Ook in Haasdonk gaan juryleden Bart en Béa langs om de voortgang van de koppels te bekijken. Vooral Bart is enthousiast wanneer hij het ontwerp van Meaghan en Manu op papier ziet: 'Jij mag bij mij komen werken, Manu!' Maar volgens Bart vereist de gekozen stijl perfectie tot in de kleinste details, wat de stress bij het koppel flink verhoogt. 'Zonder Béa en Bart zouden we het waarschijnlijk zo gelaten hebben', zegt Manu. Ondertussen werken Eros en Soumaya in hoog tempo verder en nemen ze steeds meer afstand van hun buren.
Met de deadline die nadert, wordt het duidelijk welke koppels goed op schema zitten en wie nog een inhaalrace moet rijden. Zullen alle slaapkamers op tijd klaar zijn voor het bezoek van juryleden Bart, Béa en Cerina? En wie maakt de meeste indruk met zijn afgewerkte kamer?
'Huis Gemaakt', dinsdag 25 maart om 20.40 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Janine Abbring presenteert slotseizoen 'VPRO Zomergasten'
- EO-kinderserie 'Oorlog-stories' vertelt het verhaal over Adriaan en het geheim van zijn vader
- WNL-presentator Frank van Leeuwen wint 27ste seizoen van 'De Slimste Mens': 'Als een idioot voorbereid'
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- 'Nachtdieren USA' rijdt rond in Oklahoma
- 'Vroege Vogels' bezoekt Park Schothorst
- 'Je Zal Het Maar Hebben Junior' zondag met Turan & Feline
- Zaterdag zie je een emotionele Natassia in 'The Real Housewives Of Antwerp'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- Wietze de Jager en Chris Bergström hoor je deze zomer op 100% NL
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit De Werf in Enkhuizen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Gesprek met Rinus Gerritsen en Nico Dijkshoorn in 'FM op 5'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen'
Kijktip van de dag

Ava werkt als huurmoordenares voor een clandestiene overheidsorganisatie. Ze reist de wereld rond om vooraanstaande doelwitten uit te schakelen. Wanneer een klus misgaat, wordt Ava plots zelf achternagezeten door haar ex-werkgevers.
'Ava', film uit 2020 met oa. Colin Farrell, om 22.55 uur op VTM 2.



































