Veel romantiek maar ook eerste moeilijke momenten in 'Blind Getrouwd'

In Thailand, Mexico, Kenia en Bali zijn de koppels aan hun wittebroodsweken begonnen. Het is nu volop genieten van elkaar en van de paradijselijke honeymoon resorts.
Iedereen - op enkele ochtendhumeuren na - start de dag goedgezind, maar het is voor allen aanpassen aan de nieuwe situatie en elkaars gezelschap. In Kenia zijn Winnie en Jonah in alle vroegte vertrokken voor een safari door de Afrikaanse savanne, hun eerste outdoor avontuur als man en vrouw. De twee lijken mekaar al maanden te kennen en de vonken spatten er van af. Voor Tatiana en Lothar blijft het aftasten. Ondanks hun geweldige trouwdag verloopt de start van de huwelijksreis moeizaam. De realiteit komt aan: je bent ineens getrouwd, en op reis met iemand die je niet kent.
Lothar: 'Je wordt hier ‘s ochtends wakker en je staat na het zweven weer even met je voetjes op de grond. We moeten daar eerlijk over zijn: 24 uur op 24 samen zijn met iemand die je nog niet kent, dat is een enorme test.'
Experte Lotte Vanwezemael heeft een eerste en speelse opdracht voorzien met de bedoeling het ijs wat te breken.
De andere koppels trekken eropuit om zich onder te dompelen in de couleur locale. Sonny en Laura zijn aangekomen in Ubud, het hart van Bali. In de jungle daar voelen de twee zich in een speeltuin voor grote mensen en kunnen ze hun avontuurlijke kant tonen.
Ook Nick en Christophe krijgen in het Mexicaanse Merida bericht van seksuologe Lotte, wiens opdracht er vooral uit bestaat aan de hand van opdrachten en activiteiten de hormonen te stimuleren die verbinding opwekken. Lotte vindt het belangrijk om voldoende momenten van rust in te lassen dus ze vraagt Nick en Christophe mekaar te masseren om dopamine te stimuleren, het hormoon dat zorgt voor een gevoel van beloning, geluk en genot.
'Blind Getrouwd: Naspel' op VTM GO met Tatiana, Nuria en Sarah Hertens
Alle koppels zijn op huwelijksreis vertrokken en zijn vanaf nu helemaal op zichzelf aangewezen. Bab en Sean ontvangen relatietherapeute Sarah, Tatiana en Nuria, dé godmother van 'Blind Getrouwd'. Ze bespreken wat je kan verwachten van die eerste dagen: crazy in love zijn of do you just go with the flow? En hoe reageer je op een cadeautje als je geen verkeerde boodschap wil geven? Tatiana mag ook op speeddate met Sean of Bab en relatietherapeute Sarah legt uit waarom het contrast tussen de huwelijksdag en de huwelijksreis soms zo groot is.
'Blind Getrouwd', zondag 8 maart om 19.55 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Sporzajournaliste Tess Elst kijkt uit naar eerste kindje
- Nieuwe samenwerking brengt SBS6-programma's naar Netflix
- The HISTORY Channel staat stil bij 25 jaar na 9/11 met documentaire '102 Minutes: Inside The Towers'
- Rudi Vranckx onderzoekt in 'Drugsdelta' of Nederland en Belgiė afglijden tot narcostaat
- Nieuw seizoen van 'De Noodcentrale' op VRT 1
- 'Ik heb het schijt aan tradities': Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd'
- Ontdek alles wat Cartoonito in september voor je in petto heeft
- Duik vanaf september het nieuwe schooljaar in met Cartoon Network
- Dit serveren Disney Channel & Disney Jr. in september
- 'Radar' is terug met een nieuw seizoen
- Nieuwe ochtendshow 'Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte' begint maandag
- Bijzondere wensen en exclusieve optredens tijdens de NPO Radio 2 Wensweek voor KWF
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanaf de Oude Markt in Enschede
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gźnantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint ' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM! -
Ruben Van Gucht windt er geen doekjes om in 'De Verraders' -
Streamz deelt trailer van 'Naked Attraction Vlaanderen'
Kijktip van de dag

Arnout Hauben start zijn gloednieuwe wandeltocht aan de woeste Atlantische kust. Hij ontmoet er roeiers van wie de sport onlosmakelijk verbonden is met de historische walvisvaart en voelt meteen het vurige Baskische verlangen naar onafhankelijkheid.
'Dwars door de Pyreneeėn', om 20.50 uur op VRT 1.



































