Veel romantiek maar ook eerste moeilijke momenten in 'Blind Getrouwd'

zaterdag 7 maart 2020

In Thailand, Mexico, Kenia en Bali zijn de koppels aan hun wittebroodsweken begonnen. Het is nu volop genieten van elkaar en van de paradijselijke honeymoon resorts.

Iedereen - op enkele ochtendhumeuren na - start de dag goedgezind, maar het is voor allen aanpassen aan de nieuwe situatie en elkaars gezelschap. In Kenia zijn Winnie en Jonah in alle vroegte vertrokken voor een safari door de Afrikaanse savanne, hun eerste outdoor avontuur als man en vrouw. De twee lijken mekaar al maanden te kennen en de vonken spatten er van af. Voor Tatiana en Lothar blijft het aftasten. Ondanks hun geweldige trouwdag verloopt de start van de huwelijksreis moeizaam. De realiteit komt aan: je bent ineens getrouwd, en op reis met iemand die je niet kent.


Lothar: 'Je wordt hier ‘s ochtends wakker en je staat na het zweven weer even met je voetjes op de grond. We moeten daar eerlijk over zijn: 24 uur op 24 samen zijn met iemand die je nog niet kent, dat is een enorme test.'

Experte Lotte Vanwezemael heeft een eerste en speelse opdracht voorzien met de bedoeling het ijs wat te breken.

De andere koppels trekken eropuit om zich onder te dompelen in de couleur locale. Sonny en Laura zijn aangekomen in Ubud, het hart van Bali. In de jungle daar voelen de twee zich in een speeltuin voor grote mensen en kunnen ze hun avontuurlijke kant tonen.

Ook Nick en Christophe krijgen in het Mexicaanse Merida bericht van seksuologe Lotte, wiens opdracht er vooral uit bestaat aan de hand van opdrachten en activiteiten de hormonen te stimuleren die verbinding opwekken. Lotte vindt het belangrijk om voldoende momenten van rust in te lassen dus ze vraagt Nick en Christophe mekaar te masseren om dopamine te stimuleren, het hormoon dat zorgt voor een gevoel van beloning, geluk en genot.

'Blind Getrouwd: Naspel' op VTM GO met Tatiana, Nuria en Sarah Hertens
Alle koppels zijn op huwelijksreis vertrokken en zijn vanaf nu helemaal  op zichzelf aangewezen. Bab en Sean ontvangen relatietherapeute Sarah, Tatiana en Nuria, dé godmother van 'Blind Getrouwd'. Ze bespreken wat je kan verwachten van die eerste dagen: crazy in love zijn of do you just go with the flow? En hoe reageer je op een cadeautje als je geen verkeerde boodschap wil geven? Tatiana mag ook op speeddate met Sean of Bab en relatietherapeute Sarah legt uit waarom het contrast tussen de huwelijksdag en de huwelijksreis soms zo groot is.

'Blind Getrouwd', zondag 8 maart om 19.55 uur bij VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

WK Fifa Voetbal 2026 - Sporza

Liveverslag van België - Iran, wedstrijd op speeldag twee in groep G van het WK voetbal in de VS, Mexico en Canada, vanuit het Los Angeles Stadium in Inglewood, Californië in de VS. Iran mag voor de Rode Duivels geen obstakel vormen. 'Haal het telraam er maar bij', voorspelde Peter Vandenbempt zelfs in zijn voorbeschouwing op Sporza. Commentaar: Filip Joos. Presentatie: Karl Vannieuwkerke. Studiogasten: Gert Verheyen, Steven Defour en Wesley Sonck.

'Sporza FIFA WK voetbal 2026: België - Iran', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:05
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    23:30
    VRT NWS laat
  • 20:05
    Best Interests
    22:05
    Hacks
  • 20:00
    Geen uitzending
    20:15
    VRT NWS journaal met VGT
  • 19:55
    Heel Mijn Hart
    21:05
    Medisch Centrum West
  • 19:55
    Taken 2
    21:45
    Smeris
  • 20:05
    How I Met Your Mother
    20:35
    Downton Abbey: A New Era
  • 19:45
    Top 20 Funniest
    22:30
    Meet Joe Black
  • 19:45
    ER
    00:45
    Suits
  • 19:55
    Drie mannen onder een dak
    20:30
    SUPER 50
  • 20:00
    Chateau Meiland La Dolce Vita
    20:50
    De Grannies van Amsterdam
  • 19:35
    Criminal Minds
    20:25
    CIA
  • 20:05
    3rd Rock From the Sun
    20:35
    Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life
  • 19:50
    Komen Eten
    20:35
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 19:35
    Killer at the Crime Scene
    20:30
    Casey Anthony: Where the Truth Lies
  • 20:06
    Trends Talk
    20:39
    CEO van mijn leven
  • 20:11
    Mijn tuin
    21:00
    Hadiemicha
  • 20:00
    Vanavond bij ons
    20:40
    Taste of Australia met Hayden Quinn
  • 20:00
    Wild Cherry
    21:05
    All Creatures Great and Small
  • 20:00
    Family Guy
    20:55
    From
  • 20:10
    NOS WK Avond
    20:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:25
    Attenborough: Kingdom
  • 19:45
    Pinkpop 2026 Live Stream
    00:10
    Dertigers