Veel bekende koppen deze week bij MENT TV

maandag 4 oktober 2010

Een pak bekende koppen zetten deze week de GPS richting het MENT-mediagebouw in Gent. Ze zijn te gast in 1 van de MENT-televisieprogramma's. Iedere week geeft MENT aan 1 Vlaamse artiest, of in dit geval een duo, de eer om een week lang de 'MENT-lieveling' te zijn. De MENT-lieveling deze week is 'Als je groot zal zijn, mijn kind'. Het is de nieuwe single van Paul Severs en schoondochter Liesje.

'Als je groot zal zijn, mijn kind' wordt deze week 6 keer per dag gedraaid, telkens op het einde van ieder MENT-programma dat start om: 6.00, 9.00, 12.00, 15.00, 20.00 en 22.00 uur.


'MENT Vandaag'
In de actualiteiten-talk-show 'MENT Vandaag' zitten deze week ondermeer Jo Benna (de artiest die deze zomer een oproep deed op 'De Stip' van vtm en met Lieven Debrauwer een clip maakte), Wim Leys, Tina Rosita en Bobby Prins. Bobby Prins zal door Kurt Willem aan de tand worden gevoeld over z’n derde huwelijk. De zanger trouwde onlangs opnieuw en is tot over de oren verliefd.

Maar er zijn ook niet-showbizzgasten. Tennislegende Laurence Courtois is 1 van hen. Zij komt het 100.000 dollar toernooi Koddaert Ladies Open in Torhout toelichten. Carl Decaluwé komt praten over het boek dat hij schreef omtrent de VRT. In 'MENT Vandaag' volgt iedere dag een andere mediawatcher de showbizz- en media-actualiteit.

Andere programma's deze week zijn ondermeer '100% MENT' met alleen maar Nederlandstalige muziek, 'Hart Voor Muziek' met de hits van bij de Noorderburen en 'HIT DOSSIER' met de geschiedenis van de allergrootste hits aller tijden.

MENT zie je 8 uur per dag op Kanaal 40 van Telenet Digital TV.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Knokke Tof' (Play)

Robin Rouquart richtte op zijn 28ste een skincaremerk op dat afgelopen jaar één miljoen producten verkocht. Jake Atlass ruilt Knokke in voor LA als aanstormende popartiest met een Sony-deal op zak. De familie Verspecht kent zijn vintage horloges en vastgoed als geen ander. Tine Vandenberghe verkoopt de exclusiefste villa's van de badstad. Charlotte De Deken bouwde haar eigen pilatesstudio uit. Seppe Riolo zweert bij zijn eigen granola. Yannick Bouts maakt van La Réserve dé place to be. Océane Neslany ontwerpt juwelen in haar eigen winkels. En ook kunstenaar Sigurd Tanghe, gekend van 'The Sky Is the Limit', maakt zijn opwachting.

'Knokke Tof', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:40
    Iedereen zomert
    20:02
    Joker+ en Lotto
  • 20:00
    Terzake
    20:30
    Het weer
  • 20:00
    Geen uitzending
    20:15
    VRT NWS journaal met VGT
  • 19:50
    Het Weer
    20:05
    Familie
  • 19:35
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
    20:35
    UEFA Champions League
  • 19:40
    S.W.A.T.
    20:35
    Inglourious Basterds
  • 19:35
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 19:55
    24
    20:50
    De Bunker
  • 19:55
    'Allo 'Allo!
  • 20:00
    De Tafel van Gert
    21:15
    Knokke Tof
  • 19:40
    Superman & Lois
    20:35
    Gunpowder Milkshake
  • 19:40
    Most Outrageous Crimes
    20:35
    Aquaman
  • 19:40
    Het Roer Om
    20:35
    Het Blok
  • 19:40
    Snapped
    20:30
    Snapped: Killer Couples
  • 20:00
    Z-Nieuws
    20:11
    Z-Beurs
  • 20:00
    Sunset Boulevard
    20:55
    Sorry Music Classics
  • 19:50
    De Garde van Gert
    20:15
    Vietnjam, met Quyên
  • 20:00
    The Chelsea Detective
    21:00
    Marie Antoinette
  • 19:45
    Grey's Anatomy
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:35
    Van onschatbare waarde
  • 19:55
    Met het Mes op Tafel
    20:30
    Poorten van Europa
  • 19:25
    Meiden die rijden
    20:20
    Muziekfeest van het jaar 2024