'Vanthilt on Tour' zoekt publiek voor Breda

maandag 5 augustus 2013

Omdat een tournee geen tournee is zonder dat je in het buitenland geweest bent, steekt de zomertalkshow 'Vanthilt On Tour' volgende week de grens over. Van zondag 11 augustus tot en met donderdag 15 augustus slaat Marcel Vanthilt zijn tent op in Breda.

Een hele week lang zendt hij live uit vanop het gezellige Kasteelplein in het hart van de stad, met veel Vlaamse en Nederlandse topgasten.Freek De Jonge, Frans Bauer, Jules Deelder, en de barbiers van Schorem schuiven Kamagurka, dichter en columnist Nico Dijkshoorn alvast aan bij Marcel in de tent. Elke avond is er ook livemuziek, van onder andere The Opposites, De Deeldeliers (Jules Deelder en Bas Van Lier) en George Baker. Meer gasten volgen later.


Publiek gezocht
Wie erbij wil zijn, kan dat. Volg de karavaan van 'Vanthilt On Tour' en steek de grens over. Inschrijven kan via http://www.een.be. Marcel Vanthilt en de 'Vanthilt On Tour'-ploeg verwelkomen je graag in Breda.

Dinsdag 6 augustus
Op dinsdag ontvangt Marcel met open armen Sien Eggers en Maaike Cafmeyer. De dames hebben net de opnames voor de nieuwe reeks 'Eigen Kweek' achter de rug en vertoefden daarvoor in het West-Vlaamse Heuvelland.

Komend weekend stijgt de gemiddelde leeftijd op de wei van Pukkelpop want Rimpelrock vindt er plaats. Een week later is Pukkelpop zelf aan de beurt. Luc Appermont & Chokri Mahassine maken Marcel warm voor de Hasseltse festivals.

En er is ook internationaal bezoek. Marco Zoppi is een Italiaanse zeepbelkunstenaar en toont Marcel maar al te graag zijn kunnen.

Delv!s sluit de aflevering af met hun zomerse single Tell me.

'Vanthilt on Tour', dinsdag 6 augustus om 21.25 uur op Eén.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Kandidaten/publiek Gezocht!

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Zonen van Van As' - Frans (Jaak Van Assche)

De firma zoekt iemand voor de technische dienst. Herman en Martine schuiven Bambi naar voren, tegen de zin van Dick in. Het werkvolk is niet opgezet. De burgemeester komt zijn beloftes niet na en wordt door Kevin en Frans onder druk gezet.

'De Zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Sporza: FIFA WK voetbal 2026 magazine
    01:00
    Journaallus
  • 09:00
    Zomerbeelden
    01:20
    Nachtlus
  • 09:00
    De avonturen van Pil
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:25
    The Big Bang
    01:15
    Geen uitzending
  • 02:10
    Geen uitzending
    09:15
    Wordt aangekondigd
  • 05:30
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 07:00
    Willy
    00:50
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 09:00
    Het zelfbouwhuis
    01:30
    Geen uitzending
  • 08:55
    Manifest
    02:40
    Geen uitzending
  • 08:50
    Storage Wars
    02:00
    Pawn Stars
  • 08:05
    The Real Housewives of Amsterdam
    01:35
    Emma Willis: Delivering Babies
  • 08:30
    Without a Trace
    01:10
    The Rookie
  • 09:00
    Z-Weekoverzicht
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:54
    Hallo Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:35
    Meat Timon
    02:10
    Vietnjam, met Quyên
  • 08:30
    Death in Paradise
    02:35
    Call the Midwife
  • 09:00
    Below Deck
    03:25
    Grey's Anatomy
  • 09:00
    NOS WK Ontbijt
    02:10
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:20
    Vroege Vogels
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:55
    Kindertijd
    02:30
    NOS De Avondetappe