'Vanthilt on Tour' zoekt publiek voor Breda

maandag 5 augustus 2013

Omdat een tournee geen tournee is zonder dat je in het buitenland geweest bent, steekt de zomertalkshow 'Vanthilt On Tour' volgende week de grens over. Van zondag 11 augustus tot en met donderdag 15 augustus slaat Marcel Vanthilt zijn tent op in Breda.

Een hele week lang zendt hij live uit vanop het gezellige Kasteelplein in het hart van de stad, met veel Vlaamse en Nederlandse topgasten.Freek De Jonge, Frans Bauer, Jules Deelder, en de barbiers van Schorem schuiven Kamagurka, dichter en columnist Nico Dijkshoorn alvast aan bij Marcel in de tent. Elke avond is er ook livemuziek, van onder andere The Opposites, De Deeldeliers (Jules Deelder en Bas Van Lier) en George Baker. Meer gasten volgen later.


Publiek gezocht
Wie erbij wil zijn, kan dat. Volg de karavaan van 'Vanthilt On Tour' en steek de grens over. Inschrijven kan via http://www.een.be. Marcel Vanthilt en de 'Vanthilt On Tour'-ploeg verwelkomen je graag in Breda.

Dinsdag 6 augustus
Op dinsdag ontvangt Marcel met open armen Sien Eggers en Maaike Cafmeyer. De dames hebben net de opnames voor de nieuwe reeks 'Eigen Kweek' achter de rug en vertoefden daarvoor in het West-Vlaamse Heuvelland.

Komend weekend stijgt de gemiddelde leeftijd op de wei van Pukkelpop want Rimpelrock vindt er plaats. Een week later is Pukkelpop zelf aan de beurt. Luc Appermont & Chokri Mahassine maken Marcel warm voor de Hasseltse festivals.

En er is ook internationaal bezoek. Marco Zoppi is een Italiaanse zeepbelkunstenaar en toont Marcel maar al te graag zijn kunnen.

Delv!s sluit de aflevering af met hun zomerse single Tell me.

'Vanthilt on Tour', dinsdag 6 augustus om 21.25 uur op Eén.


DOSSIER: Kandidaten/publiek Gezocht!

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Pano' (VRT NWS)

In oktober en november vorig jaar signaleerde men op verschillende plaatsen in België drones. Ze verschenen boven meerdere militaire bases en luchthavens. Brussels Airport moest zelfs meerdere keren tijdelijk sluiten. Minister van Defensie Theo Francken en legerstafchef Frederik Vansina gaven herhaaldelijk toelichting in de media.

'Pano', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:15
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 22:40
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 23:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:45
    The Good Doctor
    00:35
    Geen uitzending
  • 23:50
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
    00:40
    Random Breath Test
  • 23:45
    Mayans M.C.
    00:40
    The Big Bang Theory
  • 00:20
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 23:55
    Suits
    00:45
    Geen uitzending
  • 00:05
    Pa heeft een lief
    00:35
    SOS Piet
  • 00:25
    De Tafel van Gert
    02:45
    Geen uitzending
  • 00:30
    Neighbours: A New Chapter
    01:00
    So Help Me Todd
  • 00:20
    Pawn Stars
    01:10
    Bar Rescue
  • 23:35
    A Place in the Sun
    00:40
    Love Island UK
  • 23:45
    The Rookie
    00:35
    FBI
  • 00:17
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 00:17
    Zo doe je het!
    00:33
    Hallo Roger
  • 00:25
    Meesterlijke Klassiekers
    01:00
    Meat Timon
  • 23:50
    Granite Harbour
    00:50
    DCI Banks
  • 23:40
    Below Deck
    00:35
    The Secret Lives of Mormon Wives
  • 23:45
    Eva
    00:40
    NOS Journaal Laat
  • 00:30
    Nieuwsuur
    01:15
    Ongehoord Nieuws
  • 00:20
    First Dates
    01:15
    Eva