Vanilla seks of kinky experimenten? Zes singles gaan opnieuw 'Uit De Kleren'

maandag 8 februari 2021

Is de vonk na een intiem half uur samen in ondergoed in bed groot genoeg om elkaar terug te zien? Zes nieuwe singles gaan het spannende experiment aan en geven zich dinsdag volledig bloot in 'Uit De Kleren' bij VTM 2.

Stephanie & Michael, Ilona & Stephanie en Evelien & Ward kleden elkaar uit tot hun ondergoed en kruipen op hun eerste date al meteen tussen de lakens. En op een half uur blijft niets onbespreekbaar: van de keuze tussen vanilla seks of kinky experimenten tot een passie voor Disneyland.


'Ik kan redelijk snel opgewonden raken als het een mooie vrouw is', verklapt Michael (31) uit Oost-Vlaanderen wanneer hij de opdracht krijgt om paardenliefhebster Stephanie (34) uit Antwerpen uit te kleden. 'Op het eerste zicht is ze heel aantrekkelijk, zeker in lingerie. Er moet niet meer uitgaan of…', lacht Michael. Maar is het spannende gevoel wederzijds? Of doen Michaels passie voor Disneyland en zijn collectie Disney-DVD's hem de das om?

Studente Ilona (25) uit Herk-de-Stad kruipt tussen de lakens met Center Parcs-entertainer Stephanie (31) uit Aalter. De dames ontdekken een uniek talent van elkaar: 'Het klinkt stom dat ik het zeg als lesbienne, maar ik kan echt rare dingen met mijn tong', aldus Ilona. Stephanie heeft dan weer magische handen. Een match made in heaven?

Ook Ward (19) uit Leest waagt zich aan het experiment van 'Uit De Kleren' en heeft maar één doel: 'Ik heb nog nooit een relatie gehad. Tijd dus om van lust liefde te maken.' Zijn bedpartner is schoonheidsspecialiste Evelien (23) uit Sint-Niklaas. Tijdens het intieme half uur komt Evelien te weten of Ward een alfa is in bed en ontdekt Ward op zijn beurt het aparte talent van Evelien.

De afleveringen van Uit 'De Kleren' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Uit De Kleren', dinsdag 9 februari om 21.25 uur bij VTM 2.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Alex neemt contact op met de politie. Hij heeft cruciale informatie: er staat nóg een aanslag gepland, vandaag nog. Het team schakelt in hoogste versnelling, maar Commander Francis waarschuwt: vertrouw Alex niet te snel. Terwijl de seconden wegtikken, moet Lana beslissen hoeveel ze durft te geloven van een man die alles te verliezen heeft.

'Trigger Point', om 21.00 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:20
    Loslopend wild
    22:50
    VRT NWS laat
  • 21:45
    All of Us Strangers
    23:30
    Het weer
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:55
    Gooische Vrouwen
    23:00
    Sergio Over De Grens
  • 22:10
    The Italian Job
    00:15
    Mee met de Flikken
  • 20:30
    Spider-Man: Homecoming
    22:45
    I Still Know What You Did Last Summer
  • 21:35
    Police Interceptors
    22:30
    Emmanuelle, l'Antivierge
  • 22:05
    S.W.A.T.
    00:25
    Suits
  • 22:15
    De Planckaerts
    00:40
    Geen uitzending
  • 22:10
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    00:15
    Achter de schermen
  • 22:00
    NCIS
    22:45
    Criminal Minds
  • 20:35
    Tom Clancy's Without Remorse
  • 22:05
    Zo Man Zo Vrouw
    23:00
    The Real Housewives: Ultimate Girls Trip
  • 22:10
    Murder in a Small Town
    23:45
    My Life is Murder
  • 22:23
    CEO van mijn leven
    22:33
    City Reports
  • 22:18
    De tip
    22:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 22:25
    De Smaaktoerist
    22:55
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 21:00
    Foyle's War
  • 22:20
    Bob's Burgers
  • 22:25
    Jan-Willem Ruimt Op!
    23:20
    NOS Studio Sport
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:35
    Dit is de Week
  • 22:05
    Kind
    23:30
    First Dates