Vanilla seks of kinky experimenten? Zes singles gaan opnieuw 'Uit De Kleren'

maandag 8 februari 2021

Is de vonk na een intiem half uur samen in ondergoed in bed groot genoeg om elkaar terug te zien? Zes nieuwe singles gaan het spannende experiment aan en geven zich dinsdag volledig bloot in 'Uit De Kleren' bij VTM 2.

Stephanie & Michael, Ilona & Stephanie en Evelien & Ward kleden elkaar uit tot hun ondergoed en kruipen op hun eerste date al meteen tussen de lakens. En op een half uur blijft niets onbespreekbaar: van de keuze tussen vanilla seks of kinky experimenten tot een passie voor Disneyland.


'Ik kan redelijk snel opgewonden raken als het een mooie vrouw is', verklapt Michael (31) uit Oost-Vlaanderen wanneer hij de opdracht krijgt om paardenliefhebster Stephanie (34) uit Antwerpen uit te kleden. 'Op het eerste zicht is ze heel aantrekkelijk, zeker in lingerie. Er moet niet meer uitgaan of…', lacht Michael. Maar is het spannende gevoel wederzijds? Of doen Michaels passie voor Disneyland en zijn collectie Disney-DVD's hem de das om?

Studente Ilona (25) uit Herk-de-Stad kruipt tussen de lakens met Center Parcs-entertainer Stephanie (31) uit Aalter. De dames ontdekken een uniek talent van elkaar: 'Het klinkt stom dat ik het zeg als lesbienne, maar ik kan echt rare dingen met mijn tong', aldus Ilona. Stephanie heeft dan weer magische handen. Een match made in heaven?

Ook Ward (19) uit Leest waagt zich aan het experiment van 'Uit De Kleren' en heeft maar één doel: 'Ik heb nog nooit een relatie gehad. Tijd dus om van lust liefde te maken.' Zijn bedpartner is schoonheidsspecialiste Evelien (23) uit Sint-Niklaas. Tijdens het intieme half uur komt Evelien te weten of Ward een alfa is in bed en ontdekt Ward op zijn beurt het aparte talent van Evelien.

De afleveringen van Uit 'De Kleren' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Uit De Kleren', dinsdag 9 februari om 21.25 uur bij VTM 2.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ze Zeggen Dat' (VTM)

Ziekenhuizen voeren vaker een alcoholverbod in, maar hoeveel wordt er gedronken op plaatsen waar er geen verbod geldt? Met Imke Courtois en Thomas Buffel test Dina voetbalmythes, terwijl Andy onderzoekt wat helpt tegen een lookadem. En wie laat zich digitaal misleiden?

'Ze Zeggen Dat', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:15
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 22:45
    90 minutes
    00:45
    Nachtlus
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:00
    The Good Doctor
    01:00
    Geen uitzending
  • 23:40
    Blind getrouwd: Australië
    01:15
    Geen uitzending
  • 00:40
    The Big Bang Theory
    01:05
    Geen uitzending
  • 00:20
    Police Interceptors
    01:10
    Geen uitzending
  • 00:00
    Suits
    00:50
    Geen uitzending
  • 00:35
    SOS Piet
    01:10
    Geen uitzending
  • 00:25
    De Tafel van Tine
    01:35
    De Container Cup
  • 00:25
    Fuller House
    01:10
    So Help Me Todd
  • 00:25
    Pawn Stars
    01:25
    Bar Rescue
  • 00:35
    Love Island UK
    01:40
    Botched
  • 00:40
    FBI
    01:35
    Geen uitzending
  • 00:19
    Logistics TV
    00:57
    Alle Zaken op een Rijtje
  • 00:43
    De tip
    00:48
    Leven als vakman
  • 00:20
    Het Weekmenu
    01:00
    Taste of Australia met Hayden Quinn
  • 00:05
    Scott & Bailey
    01:40
    The Count of Monte Cristo
  • 00:20
    The Resident
    01:15
    Scrubs
  • 00:40
    NOS Journaal Laat
    01:05
    Pauw & De Wit
  • 00:15
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:00
    First Dates
    00:50
    Van Roosmalen & Groenteman