Van romantiek tot shitcleaning in 'Boer zkt Vrouw - De Wereld Rond'

zondag 13 oktober 2019

Vorige week arriveerden de drie favoriete dames en mannen op de boerderijen van Gerard, Etienne, Victor en Marianne. Horseman Stephan krijgt vier dames op logement aangezien hij spijt had dat hij Charlotte niet gekozen had.

Maar Sara is ziek en komt pas binnenkort achterna gevlogen. Aline, Evelien en Charlotte zetten alvast voet aan Canadese wal. Paardendierenarts Evelien komt meteen van pas, wanneer een paard van Stephan kampt met een lelijke wonde.


Stephan kocht recent een eigen huis, met maar liefst 65 ha grond. 'Ik woon hier nog maar net en de laatste weken had ik zo veel te doen dat ik geen tijd had om zenuwachtig te worden. Dat is pas de laatste dagen begonnen, want de dames komen en alles moet in orde zijn.' De vrouwen worden quasi feeëriek ontvangen en mogen logeren in een rasechte paardentrailer.

Bij Marianne proberen Nederlander Ryan, Joeri en Remco te wennen aan het feit dat het ’s nachts licht blijft tijdens de Finse zomer. Ze maken zelfs middernachtzon mee, een unieke ervaring. De mannen maken van de gelegenheid gebruik om Marianne te imponeren met cadeautjes en kennis te maken met Mariannes roedel van 55 husky’s. Daarna is het echter gedaan met knuffelen, want de hondenhokken moeten gekuist worden. Of zoals ze op de husky farm zeggen: shitcleaning.

In Kaapverdië mogen de dames van Etienne hun werkkleren aantrekken want de tuin ligt bezaaid met mango’s die moeten verzameld worden. In Bulgarije staan Victors meisjes te popelen om zijn immense domein te ontdekken en bij Gerard maken Peggy, Marijke en Daphne de geboorte van een kalfje mee, een gebeurtenis die tranen doet vloeien. 

'Boer Zkt Vrouw – De Wereld Rond', maandag 14 oktober om 20.35 uur op VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Helden van Hier: De MUG Heli' (VTM)

Het team helpt een oudere man die onwel wordt na een glaasje jenever. Een vrouw krijgt hulp na een ongeval met haar scooter. De hulpdiensten komen ter plaatse na een auto-ongeluk, waarna ze zich haasten naar een man met keelkanker die bloed verliest.

'Helden van hier: De MUG heli', om 22.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:30
    Blokken
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 17:45
    The European green belt
    18:35
    Au bain des dames
  • 18:30
    Hallo Kroket
    18:45
    Wrapper met een W videoclip
  • 18:20
    Florentina
    19:00
    VTM Nieuws
  • 17:30
    B&B zoekt Lief NL
    18:45
    Home and Away
  • 18:15
    How I Met Your Mother
    18:45
    Ghosts
  • 17:30
    Caught on Dashcam
    20:35
    Walk the Line
  • 17:15
    Christmas CEO
    18:55
    The Christmas Contest
  • 18:00
    Slisse & Cesar
    19:10
    De keuken van Sofie
  • 18:05
    Axel Terug Naar Amerika
    19:10
    Zeg Eens Euh
  • 18:00
    FBI: Most Wanted
    19:40
    Superman & Lois
  • 18:10
    The Neighborhood
    18:40
    Storage Wars
  • 18:10
    Love It or List It UK
    19:10
    Lang Leve de Liefde
  • 17:00
    Killer In Law
    18:40
    Accident, Suicide, or Murder
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:12
    Mijn tuin
    19:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 18:00
    De Zomerkeuken
    18:35
    Comfort Food
  • 18:10
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 17:55
    Below Deck Down Under
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 18:30
    EenVandaag
    19:05
    Eva
  • 18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
    19:10
    BinnensteBuiten
  • 18:30
    De Faker op vakantie
    18:45
    Het Klokhuis