Van een knockout vol 'swifties' tot good vibes en drie pophits op een rij in 'The Voice Kids'

donderdag 5 mei 2022

De eerste spannende knockouts van 'The Voice Kids' werden vorige week afgetrapt en ondertussen bekeken door 924.000 kijkers, goed voor een marktaandeel van bijna 42% (VVA 18-54, live+uitgesteld).

Marie-Émilie, Lena, Lina, Lars en Zita konden hun coach het meest bekoren en mogen zich de eerste halve finalisten noemen. Nu vrijdag 6 mei ontpopt de tweede lading kids zich tot ware artiesten op het podium tijdens de tweede knockouts. En over die trio’s hebben de coaches goed nagedacht. Zo zet coach Metejoor de kids samen die een instrument bespelen, zorgt team Duncan voor een knockout boordevol good vibes, zet coach Laura drie straffe popqueens tegenover elkaar en zorgt team K3 voor een ‘swifties-knockout’ vol songs van Taylor Swift.


Kandidaten Lola (13, Nieuwmunster), Finn (14, Sint-Niklaas) en Ayco (11, Ekeren) nemen het nu vrijdag muzikaal tegen elkaar op tijdens hun knockout voor team Duncan. 'Ze hebben allemaal een unieke maar positieve energie en vooral veel good vibes', legt coach Duncan uit. Lola brengt Don’t Matter van Derik Fein. Finn zingt This is The Life van Amy McDonald maar in een volledig ander jasje. Het nummer werd speciaal voor haar vertaald naar het Frans, al maakt dat het er niet makkelijker op. 'Het zijn echte tongbrekers. We hebben haar de allermoeilijkste opdracht ooit in 'The Voice Kids' gegeven', vertelt coach Duncan. En de stoere Ayco? Die gooit alles eruit met Raggamuffin van Selah Sue.

Gaëlle (14, Ieper), Eloïse (10, Zedelgem) en Naomi (13, Zaventem) staan lijnrecht tegenover elkaar tijdens hun knockout voor team K3 met als thema Taylor Swift. 'Jullie zijn onze swifties', lachen coaches Julia, Hanne en Marthe. Naomi zorgt voor de country vibes met het nummer Red. Gaëlle gaat de emotionele toer op met Blank Space en Eloïse mag haar magische stem bovenhalen voor Lover.

Ook deze knockouts zijn te horen:

Knockout Team Metejoor
Louis (13, Oostkamp) wil iedereen ontroeren in het Nederlands met Zij Gelooft In Mij van André Hazes.
Elise (14, Hove) overtuigde haar coach tijdens de Blind Auditions met haar stem en gitaar. Nu vrijdag laat ze de gitaar achterwege en brengt ze The One That Got Away van Katy Perry.
Jinthe (12, Melsele) stapt het podium op met een echt rocknummer over liefdesverdriet: Weak As I Am van Skunk Anansie.

Knockout Team Laura
Emma (13, Kappelen) belooft zich volledig te smijten met All I Want van Olivia Rodrigo.
Gloria (14, Berchem) haalt alles uit de kast met Halley’s Comet van Billie Eilish.
Juliette (12, Assebroek) zorgt voor een unieke mix van Frans en Engels met het nummer Fever van Dua Lipa & Angèle.

Knockout Team K3
Elianice (14, Relegem) staat opnieuw in een zelfgemaakte outfit van haar mama op het podium en zingt Flou van Angèle
Anne (14, Maasmechelen) steekt Rhythm Inside van Loïc Nottet in een verrassend jasje.
Na een unieke ballad voor haar Blind Audition toont Nienke (14, Deinze) dat ze ook andere genres aankan met Zo Kan Het Dus Ook van Maan

Knockout Team Laura
Marit (9, Brugge) stapt uit haar comfortzone en bouwt een feestje met De Wereld Draait Voor Jou van Niels Destadsbader & Regi.
Jan Alexander (12, Gent) zingt Alright van Kendrick Lamar. 'De songtekst moest soms wel wat aangepast worden', lacht coach Laura.
Solara (10, Nieuwerkerken) laat met Drag Me Down van One Direction een hele andere kant van zichzelf zien.

'The Voice Kids', Tweede Knockouts, vrijdag 6 mei om 20.35 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Got Talent' (VTM)

Nora-Leah toont in de vierde auditieshow dat meisjes net zo goed kunnen breakdancen als jongens. Clown Tof doet dan weer heel erg haar best om de jury aan het lachen te krijgen, terwijl Meermens een wel héél bijzondere ode brengt aan zijn vriendin.

'Got Talent', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:20
    VRT NWS laat
    22:36
    Winst joker+ / lotto
  • 21:55
    Irvine Welsh's Crime
  • 20:50
    Sporza: EK Volleybal Mannen 2026
    23:00
    Geen uitzending
  • 20:40
    Got Talent
    22:45
    Liefde voor Muziek NL
  • 22:25
    Inside Man
    00:50
    Ozark Law
  • 20:15
    Knives Out
    22:40
    Pretty Woman
  • 22:30
    Dawn of the Planet of the Apes
    00:50
    Police Interceptors: Pursuit and Capture
  • 22:10
    A Cookie Cutter Christmas
    23:50
    Every Time a Bell Rings
  • 22:10
    Slisse & Cesar
    22:40
    Tegen de Sterren Op
  • 22:00
    Axel Terug Naar Amerika
    23:05
    Jade en de Belgen
  • 22:05
    NCIS
    23:00
    Criminal Minds
  • 22:30
    Black Adam
    00:50
    Pulp Fiction
  • 22:25
    Naked Attraction
    00:30
    Kopen Of Slopen?
  • 22:15
    Let's Get Physical
  • 22:03
    Trends Talk
    22:41
    Fleet TV
  • 22:30
    Kan ik het ook?
    22:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 22:10
    De Smaaktoerist
    22:40
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 22:05
    Blue Lights
    00:10
    Hope Street
  • 22:05
    American Dad
    22:35
    NCIS
  • 22:20
    Dit was het nieuws
    23:15
    NOS Studio Sport
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:35
    Zinzoekers
  • 21:35
    The Guest
    22:40
    De pupil