Van een knockout vol 'swifties' tot good vibes en drie pophits op een rij in 'The Voice Kids'

donderdag 5 mei 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

De eerste spannende knockouts van 'The Voice Kids' werden vorige week afgetrapt en ondertussen bekeken door 924.000 kijkers, goed voor een marktaandeel van bijna 42% (VVA 18-54, live+uitgesteld).

Marie-Émilie, Lena, Lina, Lars en Zita konden hun coach het meest bekoren en mogen zich de eerste halve finalisten noemen. Nu vrijdag 6 mei ontpopt de tweede lading kids zich tot ware artiesten op het podium tijdens de tweede knockouts. En over die trio’s hebben de coaches goed nagedacht. Zo zet coach Metejoor de kids samen die een instrument bespelen, zorgt team Duncan voor een knockout boordevol good vibes, zet coach Laura drie straffe popqueens tegenover elkaar en zorgt team K3 voor een ‘swifties-knockout’ vol songs van Taylor Swift.


Kandidaten Lola (13, Nieuwmunster), Finn (14, Sint-Niklaas) en Ayco (11, Ekeren) nemen het nu vrijdag muzikaal tegen elkaar op tijdens hun knockout voor team Duncan. 'Ze hebben allemaal een unieke maar positieve energie en vooral veel good vibes', legt coach Duncan uit. Lola brengt Don’t Matter van Derik Fein. Finn zingt This is The Life van Amy McDonald maar in een volledig ander jasje. Het nummer werd speciaal voor haar vertaald naar het Frans, al maakt dat het er niet makkelijker op. 'Het zijn echte tongbrekers. We hebben haar de allermoeilijkste opdracht ooit in 'The Voice Kids' gegeven', vertelt coach Duncan. En de stoere Ayco? Die gooit alles eruit met Raggamuffin van Selah Sue.

Gaëlle (14, Ieper), Eloïse (10, Zedelgem) en Naomi (13, Zaventem) staan lijnrecht tegenover elkaar tijdens hun knockout voor team K3 met als thema Taylor Swift. 'Jullie zijn onze swifties', lachen coaches Julia, Hanne en Marthe. Naomi zorgt voor de country vibes met het nummer Red. Gaëlle gaat de emotionele toer op met Blank Space en Eloïse mag haar magische stem bovenhalen voor Lover.

Ook deze knockouts zijn te horen:

Knockout Team Metejoor
Louis (13, Oostkamp) wil iedereen ontroeren in het Nederlands met Zij Gelooft In Mij van André Hazes.
Elise (14, Hove) overtuigde haar coach tijdens de Blind Auditions met haar stem en gitaar. Nu vrijdag laat ze de gitaar achterwege en brengt ze The One That Got Away van Katy Perry.
Jinthe (12, Melsele) stapt het podium op met een echt rocknummer over liefdesverdriet: Weak As I Am van Skunk Anansie.

Knockout Team Laura
Emma (13, Kappelen) belooft zich volledig te smijten met All I Want van Olivia Rodrigo.
Gloria (14, Berchem) haalt alles uit de kast met Halley’s Comet van Billie Eilish.
Juliette (12, Assebroek) zorgt voor een unieke mix van Frans en Engels met het nummer Fever van Dua Lipa & Angèle.

Knockout Team K3
Elianice (14, Relegem) staat opnieuw in een zelfgemaakte outfit van haar mama op het podium en zingt Flou van Angèle
Anne (14, Maasmechelen) steekt Rhythm Inside van Loïc Nottet in een verrassend jasje.
Na een unieke ballad voor haar Blind Audition toont Nienke (14, Deinze) dat ze ook andere genres aankan met Zo Kan Het Dus Ook van Maan

Knockout Team Laura
Marit (9, Brugge) stapt uit haar comfortzone en bouwt een feestje met De Wereld Draait Voor Jou van Niels Destadsbader & Regi.
Jan Alexander (12, Gent) zingt Alright van Kendrick Lamar. 'De songtekst moest soms wel wat aangepast worden', lacht coach Laura.
Solara (10, Nieuwerkerken) laat met Drag Me Down van One Direction een hele andere kant van zichzelf zien.

'The Voice Kids', Tweede Knockouts, vrijdag 6 mei om 20.35 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Rugzak' seizoen 2 met Jonatan Medart

Met nog twee dagen te gaan toont de Andes zich van zijn hardste kant. De groep klautert over rotsblokken richting de gletsjer en bereikt op 5.200 meter het ijskoude hoogtekamp. Om 3.00 uur 's nachts, bij -15°C, start de ultieme klim: een ijshelling van 45 graden, elke stap een test van focus en kracht. Daarna lijkt de weg vrij, maar de berg blijft genadeloos. Uitputting en ijle lucht wegen door terwijl elke adem hen dichter bij de 5.752 meter hoge top brengt.

'De Rugzak', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:10
    Dagelijkse kost
    18:30
    Blokken
  • 17:59
    Sporza: Milaan Cortina 2026
    20:00
    Terzake
  • 18:05
    Buck
    18:20
    Athleticus Aquatic Games
  • 17:10
    Een Echte Job
    18:25
    Florentina
  • 17:25
    Helicopter ER
    18:25
    De Pfaffs
  • 17:30
    S.W.A.T.
    18:20
    The Goldbergs
  • 17:35
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 18:10
    ER
    19:00
    Zorro
  • 18:10
    Sturm der Liebe
    19:10
    De keuken van Sofie
  • 17:40
    James & Co
    19:00
    Huizenjagers
  • 17:50
    Big Sky
    18:45
    Family Law
  • 18:15
    Family Matters
    18:45
    Bar Rescue
  • 17:50
    A Place in the Sun
    18:50
    Retour Masters
  • 17:45
    Britain's Hotel Murders
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:13
    Voor u getest
    18:55
    Seventies To Seven
  • 18:00
    Becoming Meewis
    18:35
    Bon Appetit
  • 17:50
    Death in Paradise
    19:55
    The Doctor Blake Mysteries
  • 17:50
    Below Deck Sailing Yacht
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:35
    NOS Olympische Winterspelen
    21:55
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
  • 18:15
    NOS Journaal Regio
    18:30
    EenVandaag
  • 18:00
    De Proefkeuken
    18:25
    De Faker