Van 8 naar 7 danskoppels in 'Sterren Op De Dansvloer'

Afgelopen vrijdag nam "Sterren op de Dansvloer", het nieuwe VTM-dansprogramma dat gepresenteerd wordt door Francesca Vanthielen en Jacques Vermeire, een sterke start.
dan een miljoen Vlamingen waren er getuige van hoe onze bekende landgenoten Natalia, Dina Tersago, Evi Hanssen, Wendy Van Wanten, Pim, Sam Gooris, Gène Bervoets en Gilles De Bilde samen met hun professionele danspartner hun beste beentje voorzetten om hun standard- of Latin American-dans tot een goed einde te brengen én de professionele jury te overtuigen.
Die keek met haviksogen toe, noteerde elke misstap, nam geen blad voor de mond tijdens de beoordeling van de prestatie en gaf onderstaande punten.
- Dina Tersago en Wim: 30
- Evi Hanssen en Guy: 30
- Wendy Van Wanten en Aerjen: 26
- Gilles De Bilde en Martine: 25
- Natalia en Pascal: 23
- Gène Bervoets en Inge: 20
- Sam Gooris en Ellen: 16
- Pim en Daisy: 14
In de 2de aflevering van "Sterren op de Dansvloer", die rechtstreeks wordt uitgezonden op VTM, moeten Evi Hanssen en haar danspartner Guy, Natalia en haar danspartner Pascal, Gilles De Bilde en zijn danspartner Martine, en Pim en zijn danspartner Daisy de quickstep dansen.
En dat is de vrolijkste van de ballroomdansen. Tijdens de quickstep lijkt het of de dansers elegant op hete kolen dansen. De twee voeten komen vaak tegelijk van de vloer los. De quickstep is door al het springwerk een fysiek zware dans. De dansers kunnen maar beter sterke enkels hebben want naast de sprongen staat snel bewegen en draaien centraal bij de quickstep.
Voor Dina Tersago en haar danspartner Wim, Wendy Van Wanten en haar danspartner Aerjen, Sam Gooris en zijn danspartner Ellen, en voor Gène Bervoets en zijn danspartner Inge staat de Latin-American rumba op het programma.
De rumba is de enige slow bij de Latijns-Amerikaanse dansen. Het is een sensuele liefdesdans waarin het spel van aantrekken en afstoten tussen man en vrouw een belangrijke rol speelt. Verleidelijke poses, hitsige heupbewegingen en heel wat wervelende draaibewegingen bepalen deze uitdagende dans. In de rumba zijn verleidelijke gezichtsuitdrukkingen niet verplicht.
De prestaties worden beoordeeld door de professionele juryleden Anouchka Balsing, Rony Daelmans, Jan Geerts en Davy Brocatus. Maar vanaf deze week is het laatste woord voor de kijkers. Zij en zij alleen bepalen welke koppels ze in de volgende liveshow van "Sterren op de Dansvloer" willen weerzien en voor welk dansduo het avontuur is afgelopen. De danskoppels zullen er dan ook alles aan doen om het publiek te overtuigen met gratie en sierlijkheid.
Tijdens de verwerking van de stemmen brengt Hooverphonic zijn nieuwe "No more sweet music".
'Sterren Op De Dansvloer', vrijdag 20 januari om 21.15 uur op VTM.
DOSSIER: Sterren op de Dansvloer (VTM)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Het sprookjesverhaal van Rik Verheye en Sam Kerkhofs vanaf zondag 24 mei op Play
- Een heel weekend K3: Karen, Kristel en Kathleen gaan een laatste keer all the way bij VTM
- Eerste seizoen 'Echte Reizigersvrouwen' populair bij TLC en HBO Max
- Belle Perez, Niels Destadsbader, K3 en Milk Inc. geven exclusief miniconcert in 'Tien Om Te Zien'
- Kijkcijfers: woensdag 20 mei 2026
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': post-covid patiënten in de kou door dreigende sluiting expertisecentra
- Nieuwe duo’s en dubbele duetten zorgen voor zenuwslopende halve finale van 'So You Think You Can Dance'
- Wie wint 'Celebrity MasterChef Vlaanderen 2026'?
- Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen in 'Brieven Aan Samson'
- Van een 'sekstafette' tot trouwen met een algoritme: 'Ze Zeggen Dat' test de orgasmekloof en AI-liefde
- Qmusic-strijd 'Mattie versus Marieke' bereikt kookpunt op militair oefenterrein Beekhuizerzand
- Kluis definitief dicht op JOE: Coen & Sander officieel 'smartphonevrij'
- Tweede speeldag Qmusic-strijd 'Mattie versus Marieke' barst spectaculair los op 34,6 meter hoge klimmuur
- Mattie versus Marieke: Qmusic-strijd barst los op TT Circuit
- 'WinWin' zet dit jaar extra in op persoonlijke hulp bij het invullen van je belastingaangifte
Multimedia SPOTLIGHT
-
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest
Kijktip van de dag

De leden van het cryptozoölogische instituut Monarch nemen het op tegen immens grote monsters, waaronder de machtige Godzilla, die in botsing komt met Mothra, Rodan en zijn grootste aartsvijand: de driekoppige koning Ghidorah. Wanneer deze eeuwenoude monsters weer opstaan, strijden ze allemaal om de macht, waardoor het bestaan van de mensheid in gevaar komt.
'Godzilla: King of the Monsters', film uit 2019 met oa. Millie Bobby Brown, om 20.35 uur op Play.
































