Van 8 naar 7 danskoppels in 'Sterren Op De Dansvloer'

donderdag 19 januari 2006

Afgelopen vrijdag nam "Sterren op de Dansvloer", het nieuwe VTM-dansprogramma dat gepresenteerd wordt door Francesca Vanthielen en Jacques Vermeire, een sterke start.

Meer

dan een miljoen Vlamingen waren er getuige van hoe onze bekende landgenoten Natalia, Dina Tersago, Evi Hanssen, Wendy Van Wanten, Pim, Sam Gooris, Gène Bervoets en Gilles De Bilde samen met hun professionele danspartner hun beste beentje voorzetten om hun standard- of Latin American-dans tot een goed einde te brengen én de professionele jury te overtuigen.


Die keek met haviksogen toe, noteerde elke misstap, nam geen blad voor de mond tijdens de beoordeling van de prestatie en gaf onderstaande punten.
  1. Dina Tersago en Wim: 30
  2. Evi Hanssen en Guy: 30
  3. Wendy Van Wanten en Aerjen: 26
  4. Gilles De Bilde en Martine: 25
  5. Natalia en Pascal: 23
  6. Gène Bervoets en Inge: 20
  7. Sam Gooris en Ellen: 16
  8. Pim en Daisy: 14

In de 2de aflevering van "Sterren op de Dansvloer", die rechtstreeks wordt uitgezonden op VTM, moeten Evi Hanssen en haar danspartner Guy, Natalia en haar danspartner Pascal, Gilles De Bilde en zijn danspartner Martine, en Pim en zijn danspartner Daisy de quickstep dansen.

En dat is de vrolijkste van de ballroomdansen. Tijdens de quickstep lijkt het of de dansers elegant op hete kolen dansen. De twee voeten komen vaak tegelijk van de vloer los. De quickstep is door al het springwerk een fysiek zware dans. De dansers kunnen maar beter sterke enkels hebben want naast de sprongen staat snel bewegen en draaien centraal bij de quickstep.

Voor Dina Tersago en haar danspartner Wim, Wendy Van Wanten en haar danspartner Aerjen, Sam Gooris en zijn danspartner Ellen, en voor Gène Bervoets en zijn danspartner Inge staat de Latin-American rumba op het programma.

De rumba is de enige slow bij de Latijns-Amerikaanse dansen. Het is een sensuele liefdesdans waarin het spel van aantrekken en afstoten tussen man en vrouw een belangrijke rol speelt. Verleidelijke poses, hitsige heupbewegingen en heel wat wervelende draaibewegingen bepalen deze uitdagende dans. In de rumba zijn verleidelijke gezichtsuitdrukkingen niet verplicht.

De prestaties worden beoordeeld door de professionele juryleden Anouchka Balsing, Rony Daelmans, Jan Geerts en Davy Brocatus. Maar vanaf deze week is het laatste woord voor de kijkers. Zij en zij alleen bepalen welke koppels ze in de volgende liveshow van "Sterren op de Dansvloer" willen weerzien en voor welk dansduo het avontuur is afgelopen. De danskoppels zullen er dan ook alles aan doen om het publiek te overtuigen met gratie en sierlijkheid.

Tijdens de verwerking van de stemmen brengt Hooverphonic zijn nieuwe "No more sweet music".

'Sterren Op De Dansvloer', vrijdag 20 januari om 21.15 uur op VTM.

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Sterren op de Dansvloer (VTM)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'The Floor' - Bruno Wyndaele (VTM)

Het spel wordt steeds spannender. De hoofdprijs van 40.000 euro komt dichter en dichter voor de resterende kandidaten, maar er moeten nog heel wat quizduels gespeeld worden. Wie het duel verliest, moet meteen naar huis.

'The Floor', om 20.30 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:00
    Eurovisiesongfestival
    01:10
    VRT NWS laat
  • 23:20
    Significant Other
    23:45
    Nachtlus
  • 20:00
    Halve Finale Koningin Elisabethwedstrijd cello 2026
    01:00
    VRT NWS journaal met VGT
  • 22:50
    Sergio Over De Grens
    00:00
    Huis Gemaakt
  • 22:20
    Wanted
    00:20
    Mee met de Flikken
  • 22:30
    The Forever Purge
    00:15
    Dave
  • 22:30
    Twins
    00:25
    Mee met de Flikken
  • 23:00
    S.W.A.T.
    00:30
    Suits
  • 23:15
    De Planckaerts
    00:35
    Geen uitzending
  • 23:15
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    00:25
    Achter De Schermen: Masterclasses
  • 22:50
    Criminal Minds
    02:25
    Geen uitzending
  • 22:30
    Ready Player One
    01:10
    Blood & Treasure
  • 22:55
    The Real Housewives: Ultimate Girls Trip
    01:45
    48 Hours to Buy
  • 22:05
    The 19th Wife
    23:35
    My Life is Murder
  • 23:17
    Alle Zaken op een Rijtje
    23:32
    City Reports
  • 23:18
    Zo doe je het!
    00:00
    Oh What A Night
  • 23:10
    Loïc zot van koken weekmenu
    00:00
    Guillaume's Paris
  • 22:50
    Ripper Street
    23:50
    The Doctor Blake Mysteries
  • 23:05
    From
    00:05
    Below Deck
  • 21:00
    Eurovisie Songfestival
    01:22
    NOS Journaal
  • 23:25
    NOS Journaal Laat
    23:30
    A Woman of Substance
  • 22:40
    Vlam
    00:05
    First Dates