Van 7 naar 6 danskoppels in 'Sterren Op De Dansvloer'

Afgelopen vrijdag beslisten de kijkers dat Gène Bervoets en zijn danspartner Inge de dansvloer moesten verlaten. Nochtans viel hun rumba in de smaak van de professionele juryleden. Zo waren Jan Geerts en Davy Brocatus van mening dat Gène en Inge hun sterke punten.
D
e professionele jury was ook zeer te spreken over de rumba van Wendy Van Wanten en haar danspartner Aerjen, en over de quickstep van voetballer Gilles De Bilde en zijn danspartner Inge. Pim en Sam Gooris kregen geen positieve evaluatie, met als gevolg dat ze opnieuw onderaan het klassement bengelen. Dit hoeft niet het einde te betekenen van hun dansavontuur, want de kijkers hebben 50 % van de punten in handen.
In de 3de aflevering van "Sterren op de Dansvloer", die naar goede gewoonte rechtstreeks wordt uitgezonden, moeten Evi Hanssen, Natalia, Gilles De Bilde en Pim samen met hun professionele danspartners de jive dansen.
De jive is een explosieve mix van rock, boogie en swing die heel wat energie van de dansers vraagt met snelle wendingen, draaien, en spilbewegingen om de eigen as. Schokkende heupbewegingen en felle, snelle uithalen met de knieën zijn een must. Bij de jive mag iedere danser zich ook apart uitleven, zolang het maar snel en dynamisch is.
Evi Hanssen en Guy zijn zoals altijd vastbesloten om er volledig voor te gaan. Natalia's concertenreeks met The Pointer Sisters is ondertussen achter de rug, wat betekent dat ze voor het eerst voluit heeft kunnen oefenen. Gilles heeft zijn doel al bereikt door niet als eerste naar huis te worden gestuurd, maar dat betekent niet dat de sportieve gentleman-danser op zijn lauweren heeft gerust. En Pim vertelde vorige week dat de jive echt zijn dans is. Of dat ook te merken zal zijn op de dansvloer blijft voorlopig een vraagteken.
Op het programma van Dina Tersago, Wendy Van Wanten en Sam Gooris en hun professionele danspartners staat de tango.
De passievolle en dramatische tango is ontstaan in de bordelen van Argentinië. De tango mag niet glad of vloeiend zijn. Het danspaar wandelt op de hielen en wiegt tijdens het draaien. De pauzes en de arrogante poses, de scherpe hoofdwendingen en de korte, snelle bewegingen zijn zeer belangrijk.
Dina Tersago en haar danspartner Wim hebben al bewezen dat ze de romantische dansen onder de knie hebben. Slagen ze er ook in om de passie van de tango over te brengen? Wendy Van Wanten kreeg vorige week lovende kritieken omdat ze emotie en passie had getoond. Zij zou dus een schitterende prestatie moeten neerzetten. Welke passen Sam in petto heeft, blijft voorlopig een goed bewaard geheim…
Tijdens het dansen worden de duo's begeleid door de live-band o.l.v. Steve Willaert en met X Factor-finalist Ivann en zijn mama Nadia als vocalisten, die wervelende arrangementen van hedendaagse popnummers brengt en classics die in een modern, swingend jasje
'Sterren op de Dansvloer', vrijdag 27 januari 2006 om 21.25 uur bij VTM
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Sterren op de Dansvloer (VTM)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Documentaire 'Jelte’s Legacy' over wat een kort leven kan achterlaten
- Alain Remue blikt terug op angstige minuten in 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen'
- Annemie Struyf zoekt deelnemers voor nieuw programma
- Kijkcijferhit 'Rust en Vreugd' krijgt een tweede seizoen
- Derde seizoen van 'Nonkels' breekt eigen records en wordt opnieuw best bekeken fictiereeks van het jaar op Streamz
- Denzel verliest trouwring, Hyndi haar muurtje in 'Blind Getrouwd'
- Dit zie je maandag in 'Radar'
- Geheime opdracht zorgt voor onsmakelijke taferelen in 'Kamp Jeroom'
- Bert De Kock gaat helemaal op in zijn eigen theorieën in 'De Verraders'
- Het weekmenu van 'Dagelijkse Kost' staat klaar!
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Luistercijfers: JOE grote winnaar met beste maandscore ooit
- Qmusic viert 25ste verjaardag met spectaculair lichtfestival in Mechelen
- KRO-NCRV Radioschool zoekt nieuw radiotalent voor 2027
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Renkum
Multimedia SPOTLIGHT
-
Alain Remue blikt terug op angstige minuten in 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Bert De Kock: 'Ik weet niet wat er gebeurde' -
'Nonkels 3' breekt records op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Altruists' -
Kijk nu de beklijvende trailer van 'Breendonk' -
Netflix onthult trailer van 'Black Doves' seizoen 2 -
'Welkom, bienvenue Chez Dean! Enfin: chez moi!' -
Emotionele Axel Daeseleire breekt bij afscheid revalidatiecentrum -
Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
-
Netflix deelt officiële teaser van 'Steps' -
Bekroonde coming-of-agefilm 'Skiff' komt naar Streamz -
Ontdek hier de 'Patattensmoothie'! -
Kijk de nieuwe serie 'Coven Academy' op Disney+ -
Outfit Francesco Planckaert mikpunt van spot in 'De Slimste Mens' -
Zondag gaat het hard tegen hard in 'De Verraders' -
Een 'verschrikkelijke fout' in 'Mijn Restaurant' -
Zingende kok blaast jury omver in 'Got Talent'
-
'Kotmadam Sergeant' en studenten maken zich klaar voor de Foute Party -
Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant' -
Regi en Linda blikken terug op 30 jaar Milk Inc. -
Vrachtwagenchauffeur onder vuur genomen in 'Real Life Patsers' -
'Verboden te Lachen' met Peter Van den Begin nieuw op Streamz -
Axel Daeseleire spreekt met de 'meest gehate familie van Amerika' -
Margriet en Celien Hermans keren terug naar de operatiekamer -
Mattias' papa niet onder de indruk van kersverse schoondochter -
Karen Damen krijgt opvallende 'K2 Zoekt K3'-reünie in 'Got Talent'
-
Farzad getuigt in 'Kotmadam Sergeant' over discriminatie -
Kom in actie voor De Warmste Week! -
De groep valt uiteen in 'De Verraders' -
Erik Van Looy trapt nieuw seizoen 'De Slimste Mens ter Wereld' op gang
Kijktip van de dag

Zullen de Verraders vannacht een bondgenoot vermoorden of proberen ze iemand aan hun kant te krijgen? Eén ding is zeker: de keuze die ze maken, kan het spel helemaal op zijn kop zetten.
'De Verraders', om 20.00 uur op VTM.
































