Van 5 naar 4 danskoppels in 'Sterren Op De Dansvloer'

donderdag 9 februari 2006

Dina Tersago en haar danspartner Wim waren afgelopen vrijdag dé 'Sterren op de Dansvloer'. Hun paso doble werd door de professionele jury beloond met 35 punten, een absoluut record. Voor Pim lag het tempo te hoog. Hij en zijn danspartner Daisy werden zowel door de jury als door de kijkers verplicht om een punt te zetten achter hun dansavontuur.

V


oor de vijf dansduo's die nog in de running zijn, is "Sterren op de Dansvloer" ondertussen bittere ernst geworden. Op vrijdag 10 februari 2006 moeten ze voor het eerst 2 keer live dansen: de samba en de Weense wals.

Tijdens de samba moeten Natalia, Evi Hanssen, Gilles De Bilde, Dina Tersago en Wendy Van Wanten samen met hun professionele danspartner alles geven om de professionele jury en de kijkers mee te voeren naar het sexy en vrolijke Brazilië. Verleidelijke heupbewegingen, wiebelende achterwerken en ophitsende passen zijn verplicht. Kortom, ritmisch feesten is de boodschap. 

Na de samba worden alle danskoppels op de dansvloer verwacht voor de Weense wals. Deze standard-dans wordt terecht geassocieerd met chique balzalen, met grote kroonluchters en dames in Sissi-jurken. Het lijkt niet zo, maar de Weense wals is zeer vermoeiend. Er wordt niet alleen linksom en rechtsom gedraaid, maar de koppels moeten ook nog eens snelle draaien op de plaats maken. En ondertussen moeten ze ervoor zorgen dat ze niet tegen de andere dansduo's botsen. De Weense wals wordt dan ook een hele uitdaging voor onze BV's. 

Tijdens het dansen worden de dansparen begeleid door de live-band, o.l.v. Steve Willaert en met X Factor-finalist Ivann en zijn mama Nadia als vocalisten. Zij brengen wervelende arrangementen van hedendaagse popnummers en classics die in een modern, swingend jasje werden gestopt.

Op de webstek van "Sterren op de Dansvloer" kan u terecht voor o.a. interviews, achtergrondinfo bij de danskoppels en dansstijlen, fotogalerij, reportages.

'Sterren op de Dansvloer', vrijdag 10 februari om 21.20 uur bij VTM

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Sterren op de Dansvloer (VTM)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:45
    Journaallus
    02:10
    VRT NWS laat
  • 00:45
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:10
    Huis Gemaakt
    05:20
    Geen uitzending
  • 01:00
    Blind getrouwd: Australië
    01:00
    Geen uitzending
  • 01:20
    How I Met Your Mother
    01:50
    Geen uitzending
  • 01:00
    All New Traffic Cops
    02:10
    Geen uitzending
  • 00:50
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:15
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 00:50
    Fire Country
    01:55
    This Is Us
  • 01:35
    Highway Thru Hell
    02:20
    Geen uitzending
  • 00:40
    Interior Design Masters
    02:25
    911 Crisis Center
  • 01:40
    Geen uitzending
    07:45
    Without a Trace
  • 00:57
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Extra
  • 01:32
    Hallo Roger
    01:46
    Tooldokter
  • 01:40
    Foodies & The City
    02:10
    Loïc: Zot van Koken
  • 01:20
    Darby and Joan
    02:00
    The Count of Monte Cristo
  • 01:20
    American Housewife
    01:45
    Below Deck Mediterranean
  • 01:15
    EenVandaag
    02:10
    NOS Journaal
  • 01:25
    Ongehoord Nieuws
    06:45
    MAX Geheugentrainer
  • 01:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    01:50
    3 op Reis: De reis van je leven