Van 5 naar 4 danskoppels in 'Sterren Op De Dansvloer'

donderdag 9 februari 2006

Dina Tersago en haar danspartner Wim waren afgelopen vrijdag dé 'Sterren op de Dansvloer'. Hun paso doble werd door de professionele jury beloond met 35 punten, een absoluut record. Voor Pim lag het tempo te hoog. Hij en zijn danspartner Daisy werden zowel door de jury als door de kijkers verplicht om een punt te zetten achter hun dansavontuur.

V


oor de vijf dansduo's die nog in de running zijn, is "Sterren op de Dansvloer" ondertussen bittere ernst geworden. Op vrijdag 10 februari 2006 moeten ze voor het eerst 2 keer live dansen: de samba en de Weense wals.

Tijdens de samba moeten Natalia, Evi Hanssen, Gilles De Bilde, Dina Tersago en Wendy Van Wanten samen met hun professionele danspartner alles geven om de professionele jury en de kijkers mee te voeren naar het sexy en vrolijke Brazilië. Verleidelijke heupbewegingen, wiebelende achterwerken en ophitsende passen zijn verplicht. Kortom, ritmisch feesten is de boodschap. 

Na de samba worden alle danskoppels op de dansvloer verwacht voor de Weense wals. Deze standard-dans wordt terecht geassocieerd met chique balzalen, met grote kroonluchters en dames in Sissi-jurken. Het lijkt niet zo, maar de Weense wals is zeer vermoeiend. Er wordt niet alleen linksom en rechtsom gedraaid, maar de koppels moeten ook nog eens snelle draaien op de plaats maken. En ondertussen moeten ze ervoor zorgen dat ze niet tegen de andere dansduo's botsen. De Weense wals wordt dan ook een hele uitdaging voor onze BV's. 

Tijdens het dansen worden de dansparen begeleid door de live-band, o.l.v. Steve Willaert en met X Factor-finalist Ivann en zijn mama Nadia als vocalisten. Zij brengen wervelende arrangementen van hedendaagse popnummers en classics die in een modern, swingend jasje werden gestopt.

Op de webstek van "Sterren op de Dansvloer" kan u terecht voor o.a. interviews, achtergrondinfo bij de danskoppels en dansstijlen, fotogalerij, reportages.

'Sterren op de Dansvloer', vrijdag 10 februari om 21.20 uur bij VTM

DOSSIER: Sterren op de Dansvloer (VTM)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Carmen - 'F.C. De Kampioenen'

Fernand probeert Carmen wijs te maken dat haar Xavier eigenlijk op mannen valt. Zo hoopt hij een wig tussen de twee te drijven en Carmen voor zich te winnen. Hij wordt echter ontmaskerd en de Kampioenen geven hem een koekje van eigen deeg.

'F.C. De Kampioenen', om 20.10 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:00
    Dierendokters 24/7
    15:25
    Dwars door de Lage landen
  • 10:00
    Lentebeelden
    16:50
    Eva Longoria: Searching for Mexico
  • 15:15
    Sarah: Sokpop en de klanken
    15:20
    Mojo Wisseltop
  • 15:15
    Florentina
    15:45
    The Voice van Vlaanderen
  • 14:35
    Kitchen Nightmares
    15:25
    Caught in His Web
  • 12:55
    Geen uitzending
    15:25
    Everest
  • 13:00
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch Hawaii
  • 08:55
    Geen uitzending
    15:30
    Murder in a Small Town
  • 10:00
    Joe
    15:20
    Geen uitzending
  • 15:05
    Friends
    15:30
    Huizenjagers
  • 15:00
    NCIS
    22:55
    Criminal Minds
  • 15:05
    Pawn Stars
    15:55
    Two and a Half Men
  • 14:30
    A Place in the Sun
    16:15
    Chateau Meiland
  • 15:05
    Snapped
    16:50
    World's Most Evil Killers
  • 14:55
    Fleet TV
    15:29
    Alle Zaken op een Rijtje
  • 15:07
    Tooldokter
    15:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 14:50
    Het Weekmenu
    15:30
    BBQ Vanavond?!
  • 15:00
    Beyond Paradise
    16:00
    Father Brown
  • 14:25
    Station 19
    17:10
    White Collar
  • 14:30
    Carrie op Vrijdag
    15:25
    Over Mijn Lijk
  • 14:40
    De vrouwen van ..
    15:30
    Fryslân Dok
  • 14:35
    Kinderen voor Kinderen - De Grote Show
    15:28
    Kinderen voor Kinderen - Geen kind alleen