Van 5 naar 4 danskoppels in 'Sterren Op De Dansvloer'

donderdag 9 februari 2006

Dina Tersago en haar danspartner Wim waren afgelopen vrijdag dé 'Sterren op de Dansvloer'. Hun paso doble werd door de professionele jury beloond met 35 punten, een absoluut record. Voor Pim lag het tempo te hoog. Hij en zijn danspartner Daisy werden zowel door de jury als door de kijkers verplicht om een punt te zetten achter hun dansavontuur.

V


oor de vijf dansduo's die nog in de running zijn, is "Sterren op de Dansvloer" ondertussen bittere ernst geworden. Op vrijdag 10 februari 2006 moeten ze voor het eerst 2 keer live dansen: de samba en de Weense wals.

Tijdens de samba moeten Natalia, Evi Hanssen, Gilles De Bilde, Dina Tersago en Wendy Van Wanten samen met hun professionele danspartner alles geven om de professionele jury en de kijkers mee te voeren naar het sexy en vrolijke Brazilië. Verleidelijke heupbewegingen, wiebelende achterwerken en ophitsende passen zijn verplicht. Kortom, ritmisch feesten is de boodschap. 

Na de samba worden alle danskoppels op de dansvloer verwacht voor de Weense wals. Deze standard-dans wordt terecht geassocieerd met chique balzalen, met grote kroonluchters en dames in Sissi-jurken. Het lijkt niet zo, maar de Weense wals is zeer vermoeiend. Er wordt niet alleen linksom en rechtsom gedraaid, maar de koppels moeten ook nog eens snelle draaien op de plaats maken. En ondertussen moeten ze ervoor zorgen dat ze niet tegen de andere dansduo's botsen. De Weense wals wordt dan ook een hele uitdaging voor onze BV's. 

Tijdens het dansen worden de dansparen begeleid door de live-band, o.l.v. Steve Willaert en met X Factor-finalist Ivann en zijn mama Nadia als vocalisten. Zij brengen wervelende arrangementen van hedendaagse popnummers en classics die in een modern, swingend jasje werden gestopt.

Op de webstek van "Sterren op de Dansvloer" kan u terecht voor o.a. interviews, achtergrondinfo bij de danskoppels en dansstijlen, fotogalerij, reportages.

'Sterren op de Dansvloer', vrijdag 10 februari om 21.20 uur bij VTM

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Sterren op de Dansvloer (VTM)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' - finalisten (VTM)

Na weken vol audities, callbacks en studioshows is het zover: de grote finale van 'So You Think You Can Dance'. Zes dansers strijden in solo's, duo's en voor het eerst ook trio's om de titel én een unieke danskans in Los Angeles. Wie wint 'So You Think You Can Dance 2026'?

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:25
    Het weer (middag)
    13:30
    Sporza: Giro d'Italia Vrouwen 2026
  • 12:50
    Sporza: Giro d'Italia Vrouwen 2026
  • 13:20
    Geitenmeid
    13:35
    Buddybot
  • 13:00
    VTM Nieuws
    13:35
    Het Weer (middag)
  • 13:00
    Meiden die rijden
    13:50
    The Lost Husband
  • 05:55
    Geen uitzending
    13:50
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:55
    Airwolf
  • 09:15
    Geen uitzending
    15:40
    La Brea
  • 09:55
    Joe
    15:20
    Geen uitzending
  • 12:45
    Achter de schermen
    13:40
    Friends
  • 13:20
    CSI: Crime Scene Investigation
    16:50
    Criminal Minds
  • 13:25
    Lost Car Rescue
    15:10
    3rd Rock From the Sun
  • 13:25
    Next Level Chef
    17:30
    Komen Eten
  • 13:05
    Snapped: Killer Couples
    16:20
    Killer at the Crime Scene
  • 13:18
    City Reports
    13:45
    Business Branding
  • 13:25
    De Branche-Expert
    13:50
    Kan ik het ook?
  • 13:05
    Loïc zot van koken weekmenu
    14:00
    Open Vuur
  • 13:15
    Midsomer Murders
    15:15
    Murder in Provence
  • 13:20
    American Housewife
    14:45
    NCIS: Los Angeles
  • 13:10
    NOS Studio Sport Live
    15:15
    NOS Studio Sport
  • 13:15
    Fryslân Dok
    13:50
    Over Leven
  • 13:05
    Mega Mindy
    13:30
    Trex