Valt 'De Luchtpolitie' zonder brandstof?

zondag 13 oktober 2019

Op maandag 14 oktober komt 'De Luchtpolitie' voor hete vuren te staan. Letterlijk en figuurlijk. Wanneer de piloten na een interventie in Antwerpen op weg zijn naar Brussel om hun brandstof aan te vullen, krijgen ze een dringende oproep voor een achtervolging in Lint.

Ze moeten snel te werk gaan, want ze kunnen maximum nog 20 minuten in de lucht blijven hangen. De piloot werkt op zijn limiet en moet mogelijk noodgedwongen vroeger landen dan voorzien.


Het RAGO-team wordt ook opgeroepen om assistentie te verlenen bij een uitslaande brand in een herenhuis in Brussel centrum. Dankzij de warmtecamera kan de piloot vanuit de lucht zien waar de brandhaarden zich exact bevinden. De brand breidt echter heel snel uit naar aanpalende gebouwen, waar mensen zich op de daken gevaarlijk dicht bij het vuur begeven. Een levensgevaarlijke situatie.

De piloten krijgen een oproep binnen van een gestolen voertuig uit Nederland. Bij aankomst zien ze dat het voertuig in een gracht is gereden, maar er is geen verdachte te zien. De piloten zoeken in het nabij gelegen bosgebied met hun infraroodcamera, maar kunnen ze de verdachte vinden met zoveel bomen?

Er komt ook een oproep binnen van een verdwijning. Het gaat over een oudere en dementerende man die zijn woning heeft verlaten, maar niet is teruggekeerd. De man droeg een rood petje. De piloten beseffen al snel dat het niet makkelijk is om zijn traject te achterhalen. Ze beslissen om hun zoektocht te starten bij de woning van de man en hun perimeter uit te breiden. Zijn ze snel genoeg?

'De Luchtpolitie', maandag 14 oktober om 21.50 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

De vijftienjarige Lara werd geboren in een mannelijk lichaam, maar wil als meisje door het leven gaan. Haar dagelijkse leven bestaat uit het innemen van hormoonremmers en wachten op vrouwelijke hormoontherapie en de operatie die uiteindelijk haar geslacht zal afstemmen op haar identiteit. Ondertussen streeft ze haar droom na: ballerina worden.

'Girl', film uit 2018 van Lukas Dhont met oa. Victor Polster, om 20.30 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:00
    Mr. Magoo
    06:05
    Galactic Agency
  • 01:45
    Nachtlus
    08:00
    Winterbeelden
  • 06:00
    Tik Tak
    04:50
    Geen uitzending
  • 05:50
    Geen uitzending
    05:50
    Kabouter Plop
  • 02:45
    Geen uitzending
    07:15
    Ik Vertrek
  • 01:05
    Geen uitzending
    23:30
    Resident Evil: Afterlife
  • 01:40
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:10
    Geen uitzending
    15:15
    The Endgame
  • 06:00
    Joe
    00:50
    The Golden Girls
  • 05:00
    Geen uitzending
    10:25
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Coroner
    01:00
    Criminal Minds
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:40
    See
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:10
    Extreme Makeover: Home Edition
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:35
    C.S.I. New York
  • 04:03
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:02
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 05:25
    Loïc zot van koken weekmenu
    01:25
    Bon Appetit
  • 06:00
    Agatha Raisin
    01:35
    Midsomer Murders
  • 06:00
    Make You Laugh Out Loud
    01:15
    The Resident
  • 03:40
    NOS Journaal
    01:45
    EenVandaag
  • 02:20
    Nieuwsuur
    01:25
    Dit is de Week
  • 06:00
    Olly, het kleine witte busje
    01:10
    First Dates