Valt 'De Luchtpolitie' zonder brandstof?

zondag 13 oktober 2019

Op maandag 14 oktober komt 'De Luchtpolitie' voor hete vuren te staan. Letterlijk en figuurlijk. Wanneer de piloten na een interventie in Antwerpen op weg zijn naar Brussel om hun brandstof aan te vullen, krijgen ze een dringende oproep voor een achtervolging in Lint.

Ze moeten snel te werk gaan, want ze kunnen maximum nog 20 minuten in de lucht blijven hangen. De piloot werkt op zijn limiet en moet mogelijk noodgedwongen vroeger landen dan voorzien.


Het RAGO-team wordt ook opgeroepen om assistentie te verlenen bij een uitslaande brand in een herenhuis in Brussel centrum. Dankzij de warmtecamera kan de piloot vanuit de lucht zien waar de brandhaarden zich exact bevinden. De brand breidt echter heel snel uit naar aanpalende gebouwen, waar mensen zich op de daken gevaarlijk dicht bij het vuur begeven. Een levensgevaarlijke situatie.

De piloten krijgen een oproep binnen van een gestolen voertuig uit Nederland. Bij aankomst zien ze dat het voertuig in een gracht is gereden, maar er is geen verdachte te zien. De piloten zoeken in het nabij gelegen bosgebied met hun infraroodcamera, maar kunnen ze de verdachte vinden met zoveel bomen?

Er komt ook een oproep binnen van een verdwijning. Het gaat over een oudere en dementerende man die zijn woning heeft verlaten, maar niet is teruggekeerd. De man droeg een rood petje. De piloten beseffen al snel dat het niet makkelijk is om zijn traject te achterhalen. Ze beslissen om hun zoektocht te starten bij de woning van de man en hun perimeter uit te breiden. Zijn ze snel genoeg?

'De Luchtpolitie', maandag 14 oktober om 21.50 uur bij VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Zonen van Van As' - Frans (Jaak Van Assche)

De firma zoekt iemand voor de technische dienst. Herman en Martine schuiven Bambi naar voren, tegen de zin van Dick in. Het werkvolk is niet opgezet. De burgemeester komt zijn beloftes niet na en wordt door Kevin en Frans onder druk gezet.

'De Zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:55
    Witse
    16:50
    Kijk uit
  • 12:00
    Rock Werchter live
    18:35
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
  • 16:25
    Sisters
    16:35
    Kratts in het wild
  • 16:30
    Tien Om Te Zien
    17:40
    SOS Piet XL
  • 15:55
    De Bogaartjes
    16:45
    Ik Vertrek
  • 14:30
    The Day After Tomorrow
    16:45
    9-1-1
  • 15:55
    Airwolf
    16:50
    Top 20 Funniest
  • 15:45
    La Brea
    16:40
    Magnum P.I.
  • 16:25
    Wat nu weer?
    17:00
    Lili en Marleen
  • 15:40
    Komen Eten bij De Zussen Coorevits
    16:40
    Formule 1
  • 15:45
    NCIS
    23:00
    Criminal Minds
  • 16:10
    Two and a Half Men
    16:40
    Formule 1
  • 16:05
    The Block Australia
    20:35
    The Real Housewives van het Zuiden
  • 16:05
    Snapped
    16:55
    World's Most Evil Killers
  • 16:10
    Trends Talk
    16:44
    Transport & Van.TV
  • 16:33
    De perfecte tuin
    18:00
    Topics
  • 15:45
    Open Vuur
    16:35
    BBQ Vanavond?!
  • 16:10
    Call the Midwife
    17:15
    Whitstable Pearl
  • 16:05
    Below Deck
    18:10
    White Collar
  • 15:15
    André Rieu op het Vrijthof 2025
    16:49
    Socutera
  • 16:15
    De verwondering
    16:50
    NOS Tour de France 2026
  • 15:15
    Op zoek naar Pixie
    16:50
    De Selectie