Uitgebreider jongerenaanbod OP12 tijdens kerstvakantie

donderdag 20 december 2012

Tijdens de kerstvakantie biedt OP12 een uitgebreidere programmering aan voor jongeren. Twee weken lang zijn er dagelijks nieuwe programma's waaronder 'World of Jenks', 'Dasbloghaus.tv' en 'True Blood'.

Ook op kerst- en oudejaarsavond heeft OP12 een aangepaste programmering met onder andere film op 24 december en het 'Nobel Peace Price Concert' op 31 december.


'Fans of Flanders' neemt twee weken vakantie tijdens de kerstperiode. Tijdens die vakantie trekt OP12 dan ook bewust en voluit de jongerenkaart om hen tijdens de blokperiode of welverdiende vakantie de nodige ontspanning aan te bieden.

Kerstvakantie OP12

'Dasbloghaus.tv'
In 'Dasbloghaus.tv' maak je kennis met Sofie, Kuzey, Lisa, Kaja, Leonie en hun vrienden, allemaal jongeren tussen de 14 en 18 jaar. Ze hebben een heel populaire blog, waar ze lief en leed delen met elkaar en de wereld. Soms levert dat hilarische verhalen op, maar af en toe gaan ze ook over de schreef...

Vanaf 24 december dagelijks om 20.00 uur
Vanaf 7 januari maandag en vrijdag om 20.00 uur


'World of Jenks'
Bekroond filmmaker Andrew Jenks volgt het leven van twaalf bijzondere mensen. Zo hokt hij samen met een dakloze vrouw, speelt poker op professioneel niveau, leert de harde sportwereld van mixed martial arts kennen en proeft van het leven on the road met een rockband.

Vanaf 25 december tot en met 6 januari dagelijks om 20.50 uur

'True Blood'
Meeslepende HBO-reeks over de gebeurtenissen in een slaperig stadje in het 'diepe zuiden' van Louisiana dat wordt opgeschrikt door de komst van een vampier. Die begint een relatie met een plaatselijk barmeisje en dat heeft bloedstollende gevolgen.

Seizoen 1 vanaf 25 december tot en met 6 januari dagelijks om 21.40 uur
Seizoen 2 vanaf 11 januari op vrijdagavond


Kerst- en oudejaarsavond OP12

'Steve + Sky'
''Steve + Sky' is de debuutfilm van Felix Van Groeningen, de regisseur waarvan nu 'The Broken Circle Breakdown' in de bioscoop loopt. In 'Steve + Sky' komt de kleine crimineel Steve (Titus De Voogdt) vrij uit de gevangenis en ontmoet hij de naiëve prostituee Sky (Delfine Bafort), het begin van een vreemde maar wondermooie relatie.

Op 24 december om 20.50 uur

Nobel Peace Price Concert
Jaarlijks muzikaal eerbetoon aan de laureaat van de Nobelprijs voor de Vrede. Dit jaar met onder andere Milow, Kylie Minogue, Jennifer Hudson, Ne-Yo, Seal en Sarah Jessica Parker als host.

Op 31 december om 20.50 uur


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:20
    Amelie Albrecht: 'Goe genoeg'
  • 21:30
    Je verrai toujours vos visages
    23:25
    The Tourist
  • 22:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:05
    Gevangenisdirecteurs
    00:15
    Telefacts
  • 22:20
    Milk Inc. Forever - Live In Concert
    00:40
    Police Interceptors
  • 22:20
    Mr. Bean's Holiday
  • 22:30
    Charlie's Angels: Full Throttle
  • 22:10
    A Christmas Love Story
    23:40
    Christmas Bedtime Stories
  • 22:35
    Tegen de Sterren Op
    00:05
    Cheers
  • 22:25
    Daan & Jani
    23:15
    De Tafel van de Week
  • 23:05
    Criminal Minds
    02:40
    Geen uitzending
  • 20:30
    Empire of the Sun
    23:30
    Blade Runner
  • 22:35
    Naked Attraction
    00:45
    De Moeite Waard?!
  • 22:25
    Her Son's Secret
  • 22:43
    Z-Weekoverzicht
    23:17
    Trends Talk
  • 22:55
    De perfecte energieoplossing
    00:00
    Oh What A Night
  • 22:45
    Indian Summer
    23:25
    Meat Timon
  • 23:05
    Blue Lights
    01:05
    Hope Street
  • 22:45
    The Resident
    05:00
    First Dates Australia
  • 22:30
    NOS Studio Sport Voetbal
    23:15
    NOS Studio Sport
  • 22:40
    Leven tot het laatst: de wandeling
    23:15
    Dirty Business
  • 22:35
    Herinneringen Top 50 concert
    00:15
    First Dates