Tweede deel van 'Wout': exclusieve terugblik op de zomer van Wout van Aert

dinsdag 23 november 2021

Deze zomer verzilverde Wout van Aert zijn plek op de wereldtop van het wegwielrennen, met drie etappezeges in de Tour de France en een zilveren Olympische medaille in Tokio.

Dinsdag om 21.45 uur zendt VTM het langverwachte tweede deel van de docu 'Wout' uit, waarin VTM en HLN de kijkers een exclusieve inkijk geven in het indrukwekkende zomerparcours van Wout van Aert, van de Olympische Spelen in Tokio tot op de flanken van de Mont Ventoux.


Wout van Aert neemt de kijkers mee in zijn trofeeënkelder, waarin hij met de kleine Georges op de arm door zijn verzameling fietsen, truien en andere persoonlijke relikwieën gaat en reflecteert op zijn succesvol, haast bovenmenselijke wieler(na)jaar 2021. Op zenuwslopende wijze zien de kijkers hoe Wout en zijn team de Tour de France met vallen en opstaan beleven en uiteindelijk toch geschiedenis schrijven op de mythische flanken van de Mont Ventoux en op de Parijse Champs-Elysées. Hij blikt terug op de ontgoocheling van het WK in eigen land, de polemieken in de nasleep en de gevolgen daarvan in een heroïsche Parijs-Roubaix:

'De hele heisa heeft me toch wel een 'knak' gegeven. Het zorgde er voor dat mijn beste benen weg waren', vertelt hij.

Hoe gaat Wout om met het wekenlang gemis van zijn vrouw Sarah en kersvers zoontje Georges? Welke emoties komen er los tijdens de hoogtes en de laagtes van zijn indrukwekkende wielerzomer?

'Wout' (deel 2), dinsdag 23 november om 21.45 uur bij VTM en op VTM GO.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Andermans Zaken' (VRT 1)

De boulderhype is volop bezig, en op die golf heeft Bram gesurft: hij investeerde twee jaar geleden zwaar in een grote klimzaal in Vilvoorde. Hij hoopte op een toevloed aan klanten, want de site waar Hall9 ligt, moet de nieuwe hotspot worden van Vilvoorde. De klanten blijven echter weg, maar de gigantische leningen (in totaal een miljoen euro!) blijven wel lopen. Daar komt bij dat Bram iedereen aan het klimmen wil brengen, dus ook jongeren en gezinnen met minder kansen. Maar aan die doelgroepen kan je niet veel geld vragen.

'Andermans Zaken', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:35
    Sporza: La Vuelta Femenina 2026
    17:35
    Clips
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:35
    The Office
  • 16:25
    De Marsupilami's
  • 16:15
    America's Funniest Home Videos
  • 16:05
    Achter gesloten deuren
    17:00
    De Pfaffs
  • 15:35
    Bombshell
    17:20
    9-1-1
  • 16:05
    Cheers
    16:30
    24
  • 16:10
    Baywatch
    16:55
    Suits
  • 16:10
    Geen uitzending
    16:40
    Wat nu weer?
  • 16:10
    De Tafel van Tine
    17:20
    Huizenjagers
  • 16:20
    This Is Us
    17:10
    Sullivan's Crossing
  • 15:30
    Doom Patrol
    16:30
    Two and a Half Men
  • 16:20
    Het Blok
    17:15
    Love Triangle Australia
  • 16:10
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:18
    Alles over je terras
    16:30
    Vitamine 55
  • 16:10
    Becoming Meewis
    16:50
    A la carte
  • 16:05
    Call the Midwife
    17:05
    Death in Paradise
  • 16:00
    From
    17:00
    Below Deck Mediterranean
  • 16:05
    Pauw & De Wit
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 16:25
    Rail Away
    16:50
    Nu te Zien!
  • 16:25
    Grizzy en de Lemmingen
    16:30
    Olga da Polga