Twee prestigieuze Beachvolley toernooien bij DAZN

vrijdag 2 augustus 2024

De zomer is eindelijk in het land en dus pakt DAZN uit met twee weekends van beachvolleybal op eigen bodem. Op zondag 4 augustus zendt DAZN de finales van de World Beach Pro Tour Futures in Brussel uit, één week later volgt de ontknoping van het Belgisch Kampioenschap Masters in Nieuwpoort.

2024 Volleybal World Beach Pro Tour Brussels Futures
Op de Olympische Spelen in Parijs ligt de beachvolley-arena bijna letterlijk onder de Eiffeltoren. Maar Brussel moet niet veel onderdoen met z’n CEV World Beach Pro Tour Futures event. Het beachvolley-court ligt óp het Muntplein, in de schaduw van de Muntschouwburg, en benadrukt zo het urban karakter van deze flitsende sport.


Flitsend, urban en topsport: ingrediënten die naadloos aansluiten bij het DNA van DAZN. De kijkers kunnen de finales van dit eerste internationale beachvolleytoernooi in de hoofdstad dan ook gratis te bekijken in de app en op de lineaire kanalen van DAZN. Bij de vrouwen is het uitkijken naar Sarah Cools en Lisa Van den Vonder, bij de mannen is het broederpaar Vandecaveye torenhoog favoriet.

De vrouwenfinale wordt uitgezonden op zondag 4 augustus vanaf 16.00 uur, de mannenfinale volgt aansluitend.

BK MASTERS Belgian Beachvolley Championship Nieuwpoort
Eén week na de World Beach Pro Tour volgt de ontknoping van het Belgisch kampioenschap beachvolley. Na 9 manches in de voorbije 10 weken komen de sterkste paren uit de rangschikking tegen elkaar uit in de eindstrijd voor de nationale titel. Het decor voor deze apotheose is het strand in Nieuwpoort.

Op basis van de manches belooft de strijd op deze Masters alweer razend spannend te worden. De eindwinnaar voorspellen is dus onbegonnen werk, maar één ding is zeker: het wordt beachvolley van de bovenste plank.

DAZN zendt de finales van de Masters live uit – gratis in de app en op de lineaire kanalen - op zondag 11 augustus. De vrouwen beginnen aan hun finale om 15.45 uur, de mannen strijden aansluitend voor de Belgische driekleur.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Knokke Tof' (Play)

Robin Rouquart richtte op zijn 28ste een skincaremerk op dat afgelopen jaar één miljoen producten verkocht. Jake Atlass ruilt Knokke in voor LA als aanstormende popartiest met een Sony-deal op zak. De familie Verspecht kent zijn vintage horloges en vastgoed als geen ander. Tine Vandenberghe verkoopt de exclusiefste villa's van de badstad. Charlotte De Deken bouwde haar eigen pilatesstudio uit. Seppe Riolo zweert bij zijn eigen granola. Yannick Bouts maakt van La Réserve dé place to be. Océane Neslany ontwerpt juwelen in haar eigen winkels. En ook kunstenaar Sigurd Tanghe, gekend van 'The Sky Is the Limit', maakt zijn opwachting.

'Knokke Tof', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:00
    Kunnen we overeenkomen?
    23:46
    Winst joker+ / lotto
  • 22:35
    Here
    23:55
    Het weer
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:10
    B&B zoekt Lief
    23:55
    Chicago P.D.
  • 23:25
    Collateral Damage
    01:20
    Border Security: Australia's Front Line
  • 23:35
    The Hunting Party
    00:35
    Grosse Pointe Garden Society
  • 23:15
    De Gevaarlijkste Gevangenen van Australië
    00:15
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 22:55
    ER
    00:35
    Suits
  • 23:30
    'Allo 'Allo!
  • 23:05
    De Tafel van Gert
    00:20
    Zeg Eens Euh
  • 23:15
    Friends
    23:50
    Modern Family
  • 23:10
    The Ark
    00:10
    NCIS: Los Angeles
  • 23:35
    Love It or List It
    00:45
    MasterChef UK
  • 23:05
    CSI: Crime Scene Investigation
    23:50
    Cold Case
  • 23:33
    Z-Nieuws
    23:44
    Z-Beurs
  • 23:35
    De perfecte werkplaats
    23:55
    5-voor-12
  • 23:25
    Hidden Gems
    00:15
    Toasted!
  • 22:55
    The Chelsea Detective
    00:35
    Miss Scarlet and the Duke
  • 23:20
    White Collar
    00:10
    Burn Notice
  • 23:15
    NOS Journaal Laat
    23:40
    Goedenavond Nederland
  • 23:25
    De Nachtzoen
    23:40
    Nieuwsuur
  • 23:10
    A Beautiful Mess
    00:05
    3 Op Reis