Triatleet crasht zwaar met de fiets in 'De MUG'

In de derde aflevering van 'De MUG', nu maandag 19 oktober om 21.50 uur, wordt duidelijk dat het noodlot altijd toeslaat op het meest onverwachte moment.
Zo ook voor triathlete Michelle, die wordt binnengebracht na een crash met haar fiets tijdens een wedstrijd. Ze belandde tegen een snelheid van 54 kilometer per uur tegen een ijzeren fietsenrek. Michelle’s verhaal laat spoedverpleegkundige Vic niet onberoerd: 'Als je de kamer binnenkwam, voelde je dat ze heel veel schrik had. Omdat ze in de sportwereld zit, weet ze dat een rugletsel vaak einde carrière betekent. Ze durfde amper nog te ademen en je voelde haar verdriet.'
Spoedverpleegkundige Koen, spoedarts Johan en ambulanciers Divina en Thomas rukken uit voor de zesjarige Vimas die gevallen is van de 3de verdieping, een val van maar liefst 9 meter hoog. 'Je denkt op dat moment alleen maar aan alles wat er mis kan zijn. Hij kan iets hebben aan zijn wervels of aan zijn longen', zegt Koen. Zijn mama wordt duidelijk overmand door schuldgevoelens.
Ambulanciers Michael en Goan gaan ter plaatse bij een verkeersongeval. Emma is aangereden op haar fiets en heeft een serieuze hoofdwonde opgelopen met veel bloed. De bestuurder van de wagen is nergens te bespeuren. 'Een fietser is sowieso al een zwakke weggebruiker en als je dan met een voertuig daarop inrijdt is de impact wel veel zwaarder dan wanneer het gaat om twee fietsers of een fietser en een voetganger. Dit ongeval vond ik wel erg omdat het een oproep was met vluchtmisdrijf', zegt Michael.
De aflevering van 'De MUG' is ook te (her)bekijken op VTM GO.
'De MUG', maandag 19 oktober om 21.50 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Emotionele eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School': 'Ik ben mijn ouders op jonge leeftijd veloren'
- Ruben Van Gucht trakteert op een vat vol actualiteit en ongefilterde anekdotes in zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour'
- Dan keert 'Goede Tijden, Slechte Tijden' terug bij RTL 4 en Videoland!
- Kijkcijfers: woensdag 19 augustus 2026
- November wordt 'Boer zoekt Vrouw'-maand op NPO 1
- Ziggo Sport zwaait Dutch GP uit met speciaal 'Race Café' op Zandvoort
- 'NPO Cultuur' met Rachel Pouwer live op Lowlands
- Een verzwegen verleden in de KRO-NCRV documentaire 'Mijn Broer'
- Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem én dineren op topniveau in 'Met Vier In Bed'
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Verrassing bij De Tijdloze: Joris Hessels krijgt ochtendshow
- Peter Van de Veire, Brahim en de 'Radio 2 Dansathon': dit is het najaar van Radio 2
- MNM onthult najaarsplannen: 'Sander tegen de tijd' en 'MNM 1000' keren terug, Maureen Vanherberghen verhuist
- Studio Brussel zet na festivalzomer koers naar 'De Warmste Week' en 'De Tijdloze 100'
- VRT zet vol in op audio: dit mag je verwachten van Radio 1, Radio 2, MNM, Studio Brussel en Klara dit najaar
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM! -
Ruben Van Gucht windt er geen doekjes om in 'De Verraders' -
Streamz deelt trailer van 'Naked Attraction Vlaanderen' -
Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem in 'Met Vier In Bed' -
Prime Video kondigt nieuw seizoen aan van 'Young Sherlock' -
Nieuwe trailer voor derde seizoen van 'Percy Jackson and the Olympians' -
CAMILLE geeft exclusieve inkijk achter de schermen van 'Tien Om Te Zien' -
Netflix deelt officiële trailer van 'De Eetclub' -
Kijk nu de podcast 'Vik & Marie: Studio 100 Rewind' bij Play -
Netflix deelt officiële teaser van 'Animals' -
'Topgangster' vertelt hoe hij grootste diamantroof ooit minutieus voorbereidde -
'De Kabouterdans'... 'Ik Weet Er Alles Van' -
De lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed' -
Jamine vertelt over haar transitie in 'B&B Zoekt Lief' -
Prime Video deelt officiële trailer van 'L*VE KLEINE' -
Check nu de officiële trailer van 'The Last Sunrise' -
Neem samen met VTM een kijkje op 'Kamping Kitsch' -
Goedele Liekens zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
'Niet opnemen!': de nepagent die 30 staten in zijn greep hield -
'Niets houdt me tegen' door Celien Hermans, Siska, Niels & Zita tijdens VRT Zomerhit -
100-jarige Annie Geeraerts wordt verrast op de set van 'Familie' -
Tara heeft een zaadje geplant -
CAMILLE & MAKSIM zingen nummer uit Circus Camille exclusief in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk vanaf maandag naar 'Furious' op Disney+ -
Kijk naar de bijzondere kasteelweek van 'Met Vier In Bed' -
Wouter laat het strand spreken in 'B&B Zoekt Lief'
Kijktip van de dag

Florreke is een schat van een meisje en iedereen is over haar in de wolken. Jef en Ida's geluk kan niet meer op als Pierre en Marleen aan Jef vragen om peter te worden. Tot blijkt dat Jef geen peter kan zijn zolang hij niet getrouwd is met Ida.
'Lili en Marleen', om 19.55 uur op VTM.



































