Triatleet crasht zwaar met de fiets in 'De MUG'

zondag 18 oktober 2020

In de derde aflevering van 'De MUG', nu maandag 19 oktober om 21.50 uur, wordt duidelijk dat het noodlot altijd toeslaat op het meest onverwachte moment.

Zo ook voor triathlete Michelle, die wordt binnengebracht na een crash met haar fiets tijdens een wedstrijd. Ze belandde tegen een snelheid van 54 kilometer per uur tegen een ijzeren fietsenrek. Michelle’s verhaal laat spoedverpleegkundige Vic niet onberoerd: 'Als je de kamer binnenkwam, voelde je dat ze heel veel schrik had. Omdat ze in de sportwereld zit, weet ze dat een rugletsel vaak einde carrière betekent. Ze durfde amper nog te ademen en je voelde haar verdriet.'


Spoedverpleegkundige Koen, spoedarts Johan en ambulanciers Divina en Thomas rukken uit voor de zesjarige Vimas die gevallen is van de 3de verdieping, een val van maar liefst 9 meter hoog. 'Je denkt op dat moment alleen maar aan alles wat er mis kan zijn. Hij kan iets hebben aan zijn wervels of aan zijn longen', zegt Koen. Zijn mama wordt duidelijk overmand door schuldgevoelens.

Ambulanciers Michael en Goan gaan ter plaatse bij een verkeersongeval. Emma is aangereden op haar fiets en heeft een serieuze hoofdwonde opgelopen met veel bloed. De bestuurder van de wagen is nergens te bespeuren. 'Een fietser is sowieso al een zwakke weggebruiker en als je dan met een voertuig daarop inrijdt is de impact wel veel zwaarder dan wanneer het gaat om twee fietsers of een fietser en een voetganger. Dit ongeval vond ik wel erg omdat het een oproep was met vluchtmisdrijf', zegt Michael.

De aflevering van 'De MUG' is ook te (her)bekijken op VTM GO.

'De MUG', maandag 19 oktober om 21.50 uur bij VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Actie logo

Wanneer Billy Beane manager wordt van de Oakland A's, een honkbalteam met geldproblemen, gebruikt hij een wel heel onorthodoxe manier om resultaten te halen. Samen met zijn assistent Peter Brand gebruikt hij een compleet door de computer gegenereerde analyse om zijn spelers te vinden en zo een team samen te stellen voor de World Series. Ondanks verzet van de oude garde, de media en de fans slaagt Beane erin om het honkbalteam tot een succes te maken.

'Moneyball', film uit 2011 met oa. Brad Pitt, om 20.35 uur op Play Actie.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:30
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:20
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 00:15
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:45
    Geen uitzending
    01:15
    NYPD Blue
  • 02:00
    Geen uitzending
    01:00
    Blind Getrouwd UK
  • 01:35
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:15
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:40
    Joe
    05:05
    Too Close for Christmas
  • 01:40
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 03:20
    Geen uitzending
    01:20
    Zeg Eens Euh
  • 02:45
    Geen uitzending
    02:00
    How to Get Away With Murder
  • 03:30
    Geen uitzending
    02:05
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 03:20
    Geen uitzending
    01:50
    A Place in the Sun
  • 01:45
    Geen uitzending
    01:10
    Cold Case
  • 04:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:02
    De perfecte werkplaats
    00:00
    Oh What A Night
  • 03:45
    Meat Timon
    02:20
    De Dagschotel
  • 03:55
    Midsomer Murders
    02:15
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 04:00
    Grey's Anatomy
  • 03:05
    NOS Journaal
    02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:30
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 03:35
    Eva
    05:10
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal