Triatleet crasht zwaar met de fiets in 'De MUG'

zondag 18 oktober 2020

In de derde aflevering van 'De MUG', nu maandag 19 oktober om 21.50 uur, wordt duidelijk dat het noodlot altijd toeslaat op het meest onverwachte moment.

Zo ook voor triathlete Michelle, die wordt binnengebracht na een crash met haar fiets tijdens een wedstrijd. Ze belandde tegen een snelheid van 54 kilometer per uur tegen een ijzeren fietsenrek. Michelle’s verhaal laat spoedverpleegkundige Vic niet onberoerd: 'Als je de kamer binnenkwam, voelde je dat ze heel veel schrik had. Omdat ze in de sportwereld zit, weet ze dat een rugletsel vaak einde carrière betekent. Ze durfde amper nog te ademen en je voelde haar verdriet.'


Spoedverpleegkundige Koen, spoedarts Johan en ambulanciers Divina en Thomas rukken uit voor de zesjarige Vimas die gevallen is van de 3de verdieping, een val van maar liefst 9 meter hoog. 'Je denkt op dat moment alleen maar aan alles wat er mis kan zijn. Hij kan iets hebben aan zijn wervels of aan zijn longen', zegt Koen. Zijn mama wordt duidelijk overmand door schuldgevoelens.

Ambulanciers Michael en Goan gaan ter plaatse bij een verkeersongeval. Emma is aangereden op haar fiets en heeft een serieuze hoofdwonde opgelopen met veel bloed. De bestuurder van de wagen is nergens te bespeuren. 'Een fietser is sowieso al een zwakke weggebruiker en als je dan met een voertuig daarop inrijdt is de impact wel veel zwaarder dan wanneer het gaat om twee fietsers of een fietser en een voetganger. Dit ongeval vond ik wel erg omdat het een oproep was met vluchtmisdrijf', zegt Michael.

De aflevering van 'De MUG' is ook te (her)bekijken op VTM GO.

'De MUG', maandag 19 oktober om 21.50 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Kandidaten 'De Mol' 2026 seizoen 14 op Play

Tien onbekende Vlamingen zitten vast op een onbewoond eiland voor de kust van Portugal, klaar voor het avontuur van hun leven. Maar niet iedereen zal het vasteland bereiken.

'De Mol', om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Sporza: In Flanders Fields - From Middelkerke to Wevelgem
    18:40
    Sporza: Formule 1
  • 17:35
    Top Guns: Inside the RAF
    18:20
    The Chelsea Detective
  • 16:30
    Sia, de rebelse bosfee
    18:00
    Ket & Doc
  • 17:50
    Helden van Hier: De MUG
    19:00
    VTM Nieuws
  • 17:40
    Kitchen Nightmares
    18:35
    De Augurkenkoning
  • 17:40
    The Big Bang Theory
    20:35
    The Broken Circle Breakdown
  • 17:45
    All New Traffic Cops
    22:30
    Carlito's Way
  • 17:30
    ER
    00:40
    Geen uitzending
  • 17:40
    SOS Piet
    19:15
    Hallo België!
  • 17:45
    Komen Eten
    19:55
    Café De Mol: Voorbeschouwing
  • 17:45
    Criminal Minds
    20:25
    FBI: International
  • 17:40
    Family Matters
    20:35
    Dumb Money
  • 17:40
    Het Beste Bod
    20:35
    Bake Off Vlaanderen
  • 17:30
    Cold Case Killers
    20:30
    Still Missing Morgan
  • 17:50
    Trends Talk
    18:24
    CEO van mijn leven
  • 17:46
    Simple diy
    18:00
    Classics 55
  • 17:50
    Loïc zot van koken weekmenu
    18:40
    Peppe's Toscane
  • 17:25
    Murdoch Mysteries
    18:15
    Hope Street
  • 16:20
    The Spectacular Now
    18:10
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 13:10
    NOS Studio Sport Live
    18:10
    NOS Studio Sport
  • 17:35
    Moderne Profeten
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:40
    De Mensenbieb
    18:00
    Taarten van Babel