Topgerants zetten puntjes op de i in 'Mijn Pop-upprestaurant!'

Vlaanderen heeft beslist: Thomas en Alexia hebben hun pop-up BUFF in Oostende als eerste moeten sluiten. In Brussel halen Liselotte en Miguel opgelucht adem. Hun geluk kon niet op toen ze vorige week te horen kregen dat 'Mijn Pop-uprestaurant!' voor hen nog niet stopt.
Veel tijd om te genieten van hun overwinning is er echter niet. Liselotte en Miguel krijgen namelijk, net zoals de andere pop-ups, een topgerant over de vloer. Zeer ervaren maîtres die al jaren in het vak staan, komen de duo's op dinsdag 5 mei helpen op vlak van organisatie, zodat alle pop-ups nog beter kunnen worden.
KET! krijgt Francis Meul over de vloer. Hij werkte in Londen in verschillende topzaken van Alain Ducasse, die met zijn restaurants in totaal een 20-tal Michelinsterren verzamelde. Francis vindt dat gastvrouw Liselotte best wel wat meer de baas mag spelen over haar personeel. De luchtige en humoristische manier waarop ze met de kritiek omgaat, valt echter niet altijd in goede aarde bij de topgerant.
Bij Mieke en Lieve in Antwerpen werpt de komst van maître Hedi Oussaifi meteen vruchten af. De communicatie tussen de keuken en de zaal, die eerder nogal stroef en moeizaam verliep, loopt voor het eerst perfect. Kunnen ze dit aanhouden in de toekomst?
In Asparaguus wordt de komst van topgerant Patrick Grauwels – die al meer dan 20 jaar in het vak staat en jarenlang maître was in Comme Chez Soi – niet door iedereen gesmaakt. Dries en Guus maken geen goede indruk als Patrick vaststelt dat de afwas van de dag ervoor nog steeds op het aanrecht staat. Dries kan bovendien maar moeilijk om met de kritiek die hij krijgt. Guus daarentegen probeert elk puntje van kritiek bij te schaven en dat resulteert in een piekfijne keuken.
William Wouters kent al meer dan 20 jaar het klappen van de zweep. Hij was een vaste spil in verschillende sterrenzaken en werkte samen met Patrick 10 jaar lang in Comme Chez Soi. William trekt naar Aalst, waar Fee en Jonas last hebben van weerspannig personeel. Yana heeft het moeilijk met het aanvaarden van orders. Het is nu aan Fee om te laten zien wie de baas is. Krijgt de zachte Fee de situatie onder controle?
'Mijn Pop-uprestaurant!', dinsdag 5 mei om 20.35 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- BN'ers nemen mantelzorg over in MAX-programma 'Zorg uit Handen'
- Nieuwe bakkers, nieuwe uitdagingen: ‘Heel Holland Bakt’ start aan veertiende seizoen
- 'Diabolical: The Epstein Files' nieuw te zien op HBO Max
- Kijk vanaf zondag de beklijvende historische dramareeks 'Breendonk' op VRT 1
- Docureeks 'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas
- Dit zie je in november op Disney Channel en Disney Jr.
- 'Vroege Vogels' is zondag op de Beegderheide
- Jurre reist voor '3 Op Reis' door Ijsland
- Yves Berendse, Davina Michelle, Nick Schilder en Waylon zingen met onbekend talent in 'Sing With Me'
- Zeezieke Timon Verbeeck krijgt het zwaar te verduren in 'Over De Oceaan'
- Justin Timberlake bovenaan jubileumlijst 'THX To You Top 1000': dit zijn de tien populairste nummers uit 25 jaar Qmusic
- Erik de Zwart ontvangt Top 4000 Ere-Icoon uit handen van dochters
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Amsterdam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Isabèl Usher
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk de trailer van 'Beauty and the Geek' op Prime Video -
'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas -
Kijk een nieuw seizoen van 'De Wereld van Plopsa' bij VTM -
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander'
Kijktip van de dag

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.
'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.




































