Topgerants zetten puntjes op de i in 'Mijn Pop-upprestaurant!'

maandag 4 mei 2015

Vlaanderen heeft beslist: Thomas en Alexia hebben hun pop-up BUFF in Oostende als eerste moeten sluiten. In Brussel halen Liselotte en Miguel opgelucht adem. Hun geluk kon niet op toen ze vorige week te horen kregen dat 'Mijn Pop-uprestaurant!' voor hen nog niet stopt.

Veel tijd om te genieten van hun overwinning is er echter niet. Liselotte en Miguel krijgen namelijk, net zoals de andere pop-ups, een topgerant over de vloer. Zeer ervaren maîtres die al jaren in het vak staan, komen de duo's op dinsdag 5 mei helpen op vlak van organisatie, zodat alle pop-ups nog beter kunnen worden.


KET! krijgt Francis Meul over de vloer. Hij werkte in Londen in verschillende topzaken van Alain Ducasse, die met zijn restaurants in totaal een 20-tal Michelinsterren verzamelde. Francis vindt dat gastvrouw Liselotte best wel wat meer de baas mag spelen over haar personeel. De luchtige en humoristische manier waarop ze met de kritiek omgaat, valt echter niet altijd in goede aarde bij de topgerant.

Bij Mieke en Lieve in Antwerpen werpt de komst van maître Hedi Oussaifi meteen vruchten af. De communicatie tussen de keuken en de zaal, die eerder nogal stroef en moeizaam verliep, loopt voor het eerst perfect. Kunnen ze dit aanhouden in de toekomst?

In Asparaguus wordt de komst van topgerant Patrick Grauwels – die al meer dan 20 jaar in het vak staat en jarenlang maître was in Comme Chez Soi – niet door iedereen gesmaakt. Dries en Guus maken geen goede indruk als Patrick vaststelt dat de afwas van de dag ervoor nog steeds op het aanrecht staat. Dries kan bovendien maar moeilijk om met de kritiek die hij krijgt. Guus daarentegen probeert elk puntje van kritiek bij te schaven en dat resulteert in een piekfijne keuken.

William Wouters kent al meer dan 20 jaar het klappen van de zweep. Hij was een vaste spil in verschillende sterrenzaken en werkte samen met Patrick 10 jaar lang in Comme Chez Soi. William trekt naar Aalst, waar Fee en Jonas last hebben van weerspannig personeel. Yana heeft het moeilijk met het aanvaarden van orders. Het is nu aan Fee om te laten zien wie de baas is. Krijgt de zachte Fee de situatie onder controle?

'Mijn Pop-uprestaurant!', dinsdag 5 mei om 20.35 uur bij VTM.


DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier
mijnpopup

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

In de nacht van 11 op 12 augustus 2002 ontmoet de negentienjarige Ellen Van de Wal de 31-jarige Danny Meersman in een Ierse pub op de Grote Markt in Antwerpen. Na een kort gesprek biedt Meersman haar een lift aan naar huis in Wilrijk. In plaats daarvan rijdt hij naar een afgelegen parkeerplaats waar hij Ellen aanrandt en wurgt. Vervolgens dumpt hij haar lichaam in een riool in Willebroek, een locatie waar hij eerder had gewerkt. Een assisenproces vindt nooit plaats, aangezien Meersman in januari 2005 zelfmoord pleegt in zijn cel.

'True Crime Belgium', om 21.05 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:20
    Journaallus
    07:00
    De week van Karrewiet met VGT
  • 00:35
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 20:50
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:00
    Geen uitzending
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 01:50
    Geen uitzending
    07:15
    Filthy House SOS
  • 01:05
    Geen uitzending
    14:30
    Angel
  • 01:20
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:50
    JOE XMAS
    05:45
    Trivia at St. Nick's
  • 00:35
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:40
    De Tafel van de Week
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:25
    Criminal Minds
    06:45
    Bull
  • 01:45
    NCIS: Los Angeles
    06:50
    Wordt aangekondigd
  • 01:25
    Botched
    05:00
    Geen uitzending
  • 01:45
    Geen uitzending
    06:55
    Cold Case
  • 01:49
    Business Branding Infini Nieuwpoort
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:51
    De kunstenaar
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:05
    Guten Appetit
    07:00
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 01:45
    Midsomer Murders
    06:00
    Death in Paradise
  • 01:15
    The Resident
    08:15
    Below Deck Sailing Yacht
  • 01:15
    Wie is de Mol? 25 jaar
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 01:50
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:45
    Onderweg naar liefde
    07:00
    Ta-daaa!