Topgerants zetten puntjes op de i in 'Mijn Pop-upprestaurant!'

Vlaanderen heeft beslist: Thomas en Alexia hebben hun pop-up BUFF in Oostende als eerste moeten sluiten. In Brussel halen Liselotte en Miguel opgelucht adem. Hun geluk kon niet op toen ze vorige week te horen kregen dat 'Mijn Pop-uprestaurant!' voor hen nog niet stopt.
Veel tijd om te genieten van hun overwinning is er echter niet. Liselotte en Miguel krijgen namelijk, net zoals de andere pop-ups, een topgerant over de vloer. Zeer ervaren maîtres die al jaren in het vak staan, komen de duo's op dinsdag 5 mei helpen op vlak van organisatie, zodat alle pop-ups nog beter kunnen worden.
KET! krijgt Francis Meul over de vloer. Hij werkte in Londen in verschillende topzaken van Alain Ducasse, die met zijn restaurants in totaal een 20-tal Michelinsterren verzamelde. Francis vindt dat gastvrouw Liselotte best wel wat meer de baas mag spelen over haar personeel. De luchtige en humoristische manier waarop ze met de kritiek omgaat, valt echter niet altijd in goede aarde bij de topgerant.
Bij Mieke en Lieve in Antwerpen werpt de komst van maître Hedi Oussaifi meteen vruchten af. De communicatie tussen de keuken en de zaal, die eerder nogal stroef en moeizaam verliep, loopt voor het eerst perfect. Kunnen ze dit aanhouden in de toekomst?
In Asparaguus wordt de komst van topgerant Patrick Grauwels – die al meer dan 20 jaar in het vak staat en jarenlang maître was in Comme Chez Soi – niet door iedereen gesmaakt. Dries en Guus maken geen goede indruk als Patrick vaststelt dat de afwas van de dag ervoor nog steeds op het aanrecht staat. Dries kan bovendien maar moeilijk om met de kritiek die hij krijgt. Guus daarentegen probeert elk puntje van kritiek bij te schaven en dat resulteert in een piekfijne keuken.
William Wouters kent al meer dan 20 jaar het klappen van de zweep. Hij was een vaste spil in verschillende sterrenzaken en werkte samen met Patrick 10 jaar lang in Comme Chez Soi. William trekt naar Aalst, waar Fee en Jonas last hebben van weerspannig personeel. Yana heeft het moeilijk met het aanvaarden van orders. Het is nu aan Fee om te laten zien wie de baas is. Krijgt de zachte Fee de situatie onder controle?
'Mijn Pop-uprestaurant!', dinsdag 5 mei om 20.35 uur bij VTM.
DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Niels Destadsbader sluit bijzondere deal met twee dealers in 'Stukken Van Mensen' en opent veiling voor het goede doel
- Nieuwe eerste keren, nieuwe chaos: KRO-NCRV-serie 'De Eerste Keer' is terug met seizoen 2
- Muzikale gameshow 'I’ve Got The Music In Me' op SBS6
- BBC verlengt het op 'De Verraders' gebaseerde format 'The Traitors' tot 2030
- 15 jaar na haar eerste auditie: herkent Dan Karaty deze 'So You Think You Can Dance'-kandidaat nog?
- Dit zijn zaterdag de onderwerpen van 'Kassa'
- Geert-Jan Knoops is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- 'Ik wil jou weleens Justin Bieber horen zingen': Mathieu Terryn en Laura Tesoro voegen de daad bij het woord in 'The Voice'
- Nieuwe aflevering van 'De Arbeidsvitaminen Quiz' op NPO 1
- Nieuwe 'MAX Muziekspecial': Emma Kok schittert in het Concertgebouw
- Muziek voor iedereen: AVROTROS Klassiek in actie voor Leerorkest
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Weer veel muzieknieuws zaterdag in 'FM Op 5'
- Na 12 dagen is het zover: Lize uit Tielt-Winge wint de Camper van Sven & Anke
- JOE-dj’s Coen & Sander na ruim 72 uur gevonden aan de Panelenweg in Tiel
Multimedia SPOTLIGHT
-
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'?
Kijktip van de dag

Mira is een jonge alleenstaande moeder, altijd positief en boordevol energie. Ze heeft een fijne job als thuisverpleegster, hechte vrienden en een goede relatie met haar jongste broer. Maar dan krijgt ze nieuws dat inslaat als een bom. Mira besluit om het contact met haar oudste broer te herstellen in een poging het gezin dat er nooit echt één was te herenigen. En zo trekt deze niet-alledaagse en op zijn zachtst gezegd kleurrijke familie voor een weekend naar de Ardennen. Mira wacht een uitdaging om de familiebanden aan te halen.
'J'aime La Vie', film uit 2023 met oa. Jurgen Delnaet, om 20.45 uur op VRT 1.




































