Topgerants zetten puntjes op de i in 'Mijn Pop-upprestaurant!'

Vlaanderen heeft beslist: Thomas en Alexia hebben hun pop-up BUFF in Oostende als eerste moeten sluiten. In Brussel halen Liselotte en Miguel opgelucht adem. Hun geluk kon niet op toen ze vorige week te horen kregen dat 'Mijn Pop-uprestaurant!' voor hen nog niet stopt.
Veel tijd om te genieten van hun overwinning is er echter niet. Liselotte en Miguel krijgen namelijk, net zoals de andere pop-ups, een topgerant over de vloer. Zeer ervaren maîtres die al jaren in het vak staan, komen de duo's op dinsdag 5 mei helpen op vlak van organisatie, zodat alle pop-ups nog beter kunnen worden.
KET! krijgt Francis Meul over de vloer. Hij werkte in Londen in verschillende topzaken van Alain Ducasse, die met zijn restaurants in totaal een 20-tal Michelinsterren verzamelde. Francis vindt dat gastvrouw Liselotte best wel wat meer de baas mag spelen over haar personeel. De luchtige en humoristische manier waarop ze met de kritiek omgaat, valt echter niet altijd in goede aarde bij de topgerant.
Bij Mieke en Lieve in Antwerpen werpt de komst van maître Hedi Oussaifi meteen vruchten af. De communicatie tussen de keuken en de zaal, die eerder nogal stroef en moeizaam verliep, loopt voor het eerst perfect. Kunnen ze dit aanhouden in de toekomst?
In Asparaguus wordt de komst van topgerant Patrick Grauwels – die al meer dan 20 jaar in het vak staat en jarenlang maître was in Comme Chez Soi – niet door iedereen gesmaakt. Dries en Guus maken geen goede indruk als Patrick vaststelt dat de afwas van de dag ervoor nog steeds op het aanrecht staat. Dries kan bovendien maar moeilijk om met de kritiek die hij krijgt. Guus daarentegen probeert elk puntje van kritiek bij te schaven en dat resulteert in een piekfijne keuken.
William Wouters kent al meer dan 20 jaar het klappen van de zweep. Hij was een vaste spil in verschillende sterrenzaken en werkte samen met Patrick 10 jaar lang in Comme Chez Soi. William trekt naar Aalst, waar Fee en Jonas last hebben van weerspannig personeel. Yana heeft het moeilijk met het aanvaarden van orders. Het is nu aan Fee om te laten zien wie de baas is. Krijgt de zachte Fee de situatie onder controle?
'Mijn Pop-uprestaurant!', dinsdag 5 mei om 20.35 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- BBC stopt in 2027 met lineaire uitzendingen van drie zenders
- Kijkcijfers: donderdag 22 oktober 2026
- De familie Verhulst trakteert Gert op een namiddag bowling: 'Straks vallen we hier in kosten'
- Wintersportseizoen van start op Eurosport en HBO Max
- Klaas van Kruistum komt met nieuwe serie en onmogelijke missies
- Cyclocross seizoen van start op Play Sports
- David Van Reybrouck is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- Dit zie je zaterdag in 'Kassa'
- 'Don’t try this at home': 'freak circus' zet het podium van 'Got Talent' in vuur en vlam
- 'Junior Eurovisie Songfestival 2026' zaterdag bij Zapp
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Willeke Alberti komt naar 'FM op 5'
- 'Sander tegen de Tijd' is terug: dit jaar samen tegen Sander!
- Radio 2 Eregalerij viert Bart Peeters en Dana Winner met feestelijke, muzikale avond
- NPO Klassiek en NPO Start presenteren 'De Gamemuziek Top 50'
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant' -
Ellen en Matti stoppen het 'Blind Getrouwd'-experiment -
Netflix deelt trailer van David Finchers 'The Further Mis-Adventures Of Cliff Booth'
-
Bert is Faroek 2.0 in 'De Verraders' -
Ontdek de eerste beelden van de nieuwe 'Fabeltjeskrant' -
Marc Coucke spaart duo's niet in 'Mijn Restaurant' -
Een nieuwe ronde doet zijn intrede in 'Got Talent' -
Kijk vanaf vandaag naar 'Gevangenisdirecteurs' -
Alain Remue blikt terug op angstige minuten in 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Bert De Kock: 'Ik weet niet wat er gebeurde' -
'Nonkels 3' breekt records op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Altruists' -
Kijk nu de beklijvende trailer van 'Breendonk' -
Netflix onthult trailer van 'Black Doves' seizoen 2 -
'Welkom, bienvenue Chez Dean! Enfin: chez moi!'
Kijktip van de dag

De eerste tien halvefinalisten betreden het podium met een gloednieuwe act. De jury, met Karen Damen, James Cooke, Dan Karaty, Soundos El Ahmadi en Marc-Marie Huijbregts, kiest vijf acts die doorstoten naar de finale.
'Got Talent', om 20.40 uur op VTM.




































