Topgerants zetten puntjes op de i in 'Mijn Pop-upprestaurant!'

Vlaanderen heeft beslist: Thomas en Alexia hebben hun pop-up BUFF in Oostende als eerste moeten sluiten. In Brussel halen Liselotte en Miguel opgelucht adem. Hun geluk kon niet op toen ze vorige week te horen kregen dat 'Mijn Pop-uprestaurant!' voor hen nog niet stopt.
Veel tijd om te genieten van hun overwinning is er echter niet. Liselotte en Miguel krijgen namelijk, net zoals de andere pop-ups, een topgerant over de vloer. Zeer ervaren maîtres die al jaren in het vak staan, komen de duo's op dinsdag 5 mei helpen op vlak van organisatie, zodat alle pop-ups nog beter kunnen worden.
KET! krijgt Francis Meul over de vloer. Hij werkte in Londen in verschillende topzaken van Alain Ducasse, die met zijn restaurants in totaal een 20-tal Michelinsterren verzamelde. Francis vindt dat gastvrouw Liselotte best wel wat meer de baas mag spelen over haar personeel. De luchtige en humoristische manier waarop ze met de kritiek omgaat, valt echter niet altijd in goede aarde bij de topgerant.
Bij Mieke en Lieve in Antwerpen werpt de komst van maître Hedi Oussaifi meteen vruchten af. De communicatie tussen de keuken en de zaal, die eerder nogal stroef en moeizaam verliep, loopt voor het eerst perfect. Kunnen ze dit aanhouden in de toekomst?
In Asparaguus wordt de komst van topgerant Patrick Grauwels – die al meer dan 20 jaar in het vak staat en jarenlang maître was in Comme Chez Soi – niet door iedereen gesmaakt. Dries en Guus maken geen goede indruk als Patrick vaststelt dat de afwas van de dag ervoor nog steeds op het aanrecht staat. Dries kan bovendien maar moeilijk om met de kritiek die hij krijgt. Guus daarentegen probeert elk puntje van kritiek bij te schaven en dat resulteert in een piekfijne keuken.
William Wouters kent al meer dan 20 jaar het klappen van de zweep. Hij was een vaste spil in verschillende sterrenzaken en werkte samen met Patrick 10 jaar lang in Comme Chez Soi. William trekt naar Aalst, waar Fee en Jonas last hebben van weerspannig personeel. Yana heeft het moeilijk met het aanvaarden van orders. Het is nu aan Fee om te laten zien wie de baas is. Krijgt de zachte Fee de situatie onder controle?
'Mijn Pop-uprestaurant!', dinsdag 5 mei om 20.35 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Sporzajournaliste Tess Elst kijkt uit naar eerste kindje
- Nieuwe samenwerking brengt SBS6-programma's naar Netflix
- The HISTORY Channel staat stil bij 25 jaar na 9/11 met documentaire '102 Minutes: Inside The Towers'
- Rudi Vranckx onderzoekt in 'Drugsdelta' of Nederland en Belgiė afglijden tot narcostaat
- Nieuw seizoen van 'De Noodcentrale' op VRT 1
- 'Ik heb het schijt aan tradities': Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd'
- Ontdek alles wat Cartoonito in september voor je in petto heeft
- Duik vanaf september het nieuwe schooljaar in met Cartoon Network
- Dit serveren Disney Channel & Disney Jr. in september
- 'Radar' is terug met een nieuw seizoen
- Nieuwe ochtendshow 'Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte' begint maandag
- Bijzondere wensen en exclusieve optredens tijdens de NPO Radio 2 Wensweek voor KWF
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanaf de Oude Markt in Enschede
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gźnantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint ' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM! -
Ruben Van Gucht windt er geen doekjes om in 'De Verraders' -
Streamz deelt trailer van 'Naked Attraction Vlaanderen'
Kijktip van de dag

Arnout Hauben start zijn gloednieuwe wandeltocht aan de woeste Atlantische kust. Hij ontmoet er roeiers van wie de sport onlosmakelijk verbonden is met de historische walvisvaart en voelt meteen het vurige Baskische verlangen naar onafhankelijkheid.
'Dwars door de Pyreneeėn', om 20.50 uur op VRT 1.




































