Time for business in 'Mijn Restaurant!'

woensdag 11 maart 2009

Op dinsdag 10 maart trokken 800.000 televisiekijkers – marktaandeel van 43,4 % (VVA 18-54)- samen met de duo's naar de Ardennen, waar de koks een grote culinaire test wachtte: een viergangen menu bereiden en in iedere gang een streekproduct verwerken. Peter Goossens wou op deze manier achterhalen wie van de kandidaten op een gastronomisch niveau overweg kan met potten en pannen.

I


n de Ardennen heeft topkok Peter Goossens ongenadig de echte koks van de amateurs gescheiden. Claudio bleek de beste chef te zijn. Ook Chris en Ann voldeden en mogen zélf in de potten roeren in hun restaurant in Turnhout en Sint-Truiden. Ben en Dominique verknoeiden de kooktest: Dominique mag niet in haar eigen keuken staan, zélfs niet als hulp. Dat laatste mag Deborah wel, omdat ze tijdens de tweedaagse Peter kon overtuigen van haar gedrevenheid en passie voor de keuken. Maar zowel in Diest als in Sint-Niklaas moet er dus een chef-kok worden gezocht. Een hele opdracht: want die zijn schaars en duur!

De koppels werken intussen ook verder aan de inrichting van hun pand. Claudio en Gaëlle hebben hier een extra troef. Dankzij hun sterke culinaire handtekening en mission statement, hebben ze de gratis hulp gewonnen van top-designer Bart Lens. Samen met Bart brainstormen ze over het interieur van hun restaurant. Intussen gaan Ann en Tom in Sint-Truiden op zoek naar een boekhouder. En dat zou wel eens een slimme zet kunnen zijn want de koppels moeten hun business-plan uitschrijven en verdedigen voor de jury. Omzetcijfers, personeelsbeleid, prijslijsten...: alles moeten ze uitvlooien.

Christel Cabanier, Peter Goossens en Dirk De Prins leggen de duo's stevig op de rooster. En wie met een sterk business-plan op de proppen komt, kan een stevige extra duit meenemen naar z'n restaurant. Want de jury verdeelt 50 000 euro.

'Mijn Restaurant!', donderdag 12 maart om 20.35 uur op vtm.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Restaurant II (2009)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Severide onderzoekt een verdachte brand in een middelbare school. Novak krijgt onverwacht telefoon. Violet krijgt iemand van kazerne 51 mee tijdens haar ambulancedienst.

'Chicago Fire', om 22.30 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:40
    Geld gezocht
    22:25
    VRT NWS laat
  • 21:25
    Sous X
    22:15
    De ideale wereld
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:55
    Alloo bij de Wegpolitie
    22:30
    Chicago Fire
  • 20:30
    UEFA Champions League
    23:20
    UEFA Champions League samenvattingen
  • 21:55
    Styx
    23:05
    Snowpiercer
  • 20:35
    Charlie's Angels
  • 20:35
    My Favorite Christmas Tree
    22:20
    The Christmas Chalet
  • 21:40
    Bex & Blanche
    22:50
    Cheers
  • 21:15
    De Slimste Mens Ter Wereld
    22:30
    Putain
  • 21:35
    The Twisted Tale of Amanda Knox
    22:45
    Friends
  • 20:35
    The Last Samurai
    23:30
    The Ark
  • 21:55
    Komen Eten
    22:45
    Huizenjagers
  • 21:30
    World's Most Evil Killers
  • 22:01
    Z-Beurs
    22:10
    Z-Energy
  • 22:01
    Publireportage
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 21:40
    Sarah's Sweet Table
  • 22:00
    Luther
    23:00
    Vienna Blood
  • 21:30
    Chucky
    22:25
    NCIS
  • 21:30
    De slimste mens
    22:25
    Pauw & De Wit
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:35
    Rutgers Lobby
  • 20:40
    NOS WK-kwalificatie Voetbal 2027
    22:55
    NOS Voetbal