Time for business in 'Mijn Restaurant!'

woensdag 11 maart 2009

Op dinsdag 10 maart trokken 800.000 televisiekijkers – marktaandeel van 43,4 % (VVA 18-54)- samen met de duo's naar de Ardennen, waar de koks een grote culinaire test wachtte: een viergangen menu bereiden en in iedere gang een streekproduct verwerken. Peter Goossens wou op deze manier achterhalen wie van de kandidaten op een gastronomisch niveau overweg kan met potten en pannen.

I


n de Ardennen heeft topkok Peter Goossens ongenadig de echte koks van de amateurs gescheiden. Claudio bleek de beste chef te zijn. Ook Chris en Ann voldeden en mogen zélf in de potten roeren in hun restaurant in Turnhout en Sint-Truiden. Ben en Dominique verknoeiden de kooktest: Dominique mag niet in haar eigen keuken staan, zélfs niet als hulp. Dat laatste mag Deborah wel, omdat ze tijdens de tweedaagse Peter kon overtuigen van haar gedrevenheid en passie voor de keuken. Maar zowel in Diest als in Sint-Niklaas moet er dus een chef-kok worden gezocht. Een hele opdracht: want die zijn schaars en duur!

De koppels werken intussen ook verder aan de inrichting van hun pand. Claudio en Gaëlle hebben hier een extra troef. Dankzij hun sterke culinaire handtekening en mission statement, hebben ze de gratis hulp gewonnen van top-designer Bart Lens. Samen met Bart brainstormen ze over het interieur van hun restaurant. Intussen gaan Ann en Tom in Sint-Truiden op zoek naar een boekhouder. En dat zou wel eens een slimme zet kunnen zijn want de koppels moeten hun business-plan uitschrijven en verdedigen voor de jury. Omzetcijfers, personeelsbeleid, prijslijsten...: alles moeten ze uitvlooien.

Christel Cabanier, Peter Goossens en Dirk De Prins leggen de duo's stevig op de rooster. En wie met een sterk business-plan op de proppen komt, kan een stevige extra duit meenemen naar z'n restaurant. Want de jury verdeelt 50 000 euro.

'Mijn Restaurant!', donderdag 12 maart om 20.35 uur op vtm.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Restaurant II (2009)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Huisvader Saeed is op religieuze missie: hij wil de voor hem heilige Iraanse stad Mashhad zuiveren van de immorele straatprostituees. Na enkele vrouwen te hebben vermoord, is hij erg aangedaan door het gebrek aan maatschappelijke aandacht voor zijn missie. Journalist Rahimi krijgt ondertussen wel lucht van de moorden en start een onderzoek.

'Holy Spider', film uit 2022 met oa. Mehdi Bajestani, om 22.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Iedereen zomert
    13:55
    Thuis
  • 13:00
    Radio 1: Sporza Tour
    17:25
    Stanley Tucci: Searching for Italy
  • 13:45
    Grizzy & the Lemmings
    13:50
    De avonturen van kleine pinguďn
  • 13:40
    Florentina
    14:40
    Familie
  • 13:05
    Blind Getrouwd Nieuw-Zeeland
    14:05
    Rich Kids Go Skint
  • 09:00
    Geen uitzending
    15:05
    The Goldbergs
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:30
    Stargate SG-1
  • 09:10
    Geen uitzending
    15:45
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    14:55
    Geen uitzending
  • 13:40
    Blind Gekocht
    14:40
    Komen Eten bij het Play-programma The Real Housewives of Antwerp
  • 13:20
    CSI: Crime Scene Investigation
    14:15
    Elsbeth
  • 13:45
    Highway Thru Hell
    14:40
    Customer Wars
  • 13:45
    A la carte
    14:10
    Op de Rooster
  • 13:15
    Murdered at First Sight
    14:15
    Snapped
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 13:46
    Het appartement
    13:55
    Met Nederlandse hits naar het komende uur
  • 13:35
    Lekker Messy
    14:05
    Becoming Meewis
  • 13:05
    Hudson & Rex
    14:00
    Grantchester
  • 13:30
    Law & Order: Special Victims Unit
    15:20
    Burn Notice
  • 13:35
    NOS Journaal
    15:10
    NOS Tour de France 2026
  • 13:15
    Verborgen verleden
    14:00
    Nu te Zien!
  • 13:47
    Zin in Zappelin
    13:50
    Mike de Ridder