Time for business in 'Mijn Restaurant!'

Op dinsdag 10 maart trokken 800.000 televisiekijkers – marktaandeel van 43,4 % (VVA 18-54)- samen met de duo's naar de Ardennen, waar de koks een grote culinaire test wachtte: een viergangen menu bereiden en in iedere gang een streekproduct verwerken. Peter Goossens wou op deze manier achterhalen wie van de kandidaten op een gastronomisch niveau overweg kan met potten en pannen.
I
n de Ardennen heeft topkok Peter Goossens ongenadig de echte koks van de amateurs gescheiden. Claudio bleek de beste chef te zijn. Ook Chris en Ann voldeden en mogen zélf in de potten roeren in hun restaurant in Turnhout en Sint-Truiden. Ben en Dominique verknoeiden de kooktest: Dominique mag niet in haar eigen keuken staan, zélfs niet als hulp. Dat laatste mag Deborah wel, omdat ze tijdens de tweedaagse Peter kon overtuigen van haar gedrevenheid en passie voor de keuken. Maar zowel in Diest als in Sint-Niklaas moet er dus een chef-kok worden gezocht. Een hele opdracht: want die zijn schaars en duur!
De koppels werken intussen ook verder aan de inrichting van hun pand. Claudio en Gaëlle hebben hier een extra troef. Dankzij hun sterke culinaire handtekening en mission statement, hebben ze de gratis hulp gewonnen van top-designer Bart Lens. Samen met Bart brainstormen ze over het interieur van hun restaurant. Intussen gaan Ann en Tom in Sint-Truiden op zoek naar een boekhouder. En dat zou wel eens een slimme zet kunnen zijn want de koppels moeten hun business-plan uitschrijven en verdedigen voor de jury. Omzetcijfers, personeelsbeleid, prijslijsten...: alles moeten ze uitvlooien.
Christel Cabanier, Peter Goossens en Dirk De Prins leggen de duo's stevig op de rooster. En wie met een sterk business-plan op de proppen komt, kan een stevige extra duit meenemen naar z'n restaurant. Want de jury verdeelt 50 000 euro.
'Mijn Restaurant!', donderdag 12 maart om 20.35 uur op vtm.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Mijn Restaurant II (2009)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: 7, 8 en 9 augustus 2026
- Vanaf dan kijk je naar het nieuwe seizoen van 'Familie'!
- 'Ramon's Buitenkeuken' keert terug met een tweede seizoen op 24Kitchen
- Anniko van Santen presenteert 'AVROTROS Triviant'
- Nederlandse presentator Ruben Nicolai neemt plaats achter de quizdesk in 'Ik Weet Er Alles Van!'
- Zo trapt Ziggo Sport het nieuwe voetbalseizoen af
- 'Dit is de climax, ik ben betoverd': de lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed'
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Theatermaker Merel Pauw onthult haar bijzondere kijk op de wereld in 'Zomergasten'
- Jamine verschijnt als zeemeermin en deelt het bijzondere verhaal achter haar transitie in 'B&B Zoekt Lief'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanaf Theater aan de Parade in Den Bosch
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Luistercijfers: JOE groeit sterk in juli, Qmusic blijft absolute marktleider
- BNNVARA presenteert nieuwe ochtendshow NPO Radio 2 'Daniël & Roelof Zijn Al Op'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
'De Kabouterdans'... 'Ik Weet Er Alles Van' -
De lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed' -
Jamine vertelt over haar transitie in 'B&B Zoekt Lief' -
Prime Video deelt officiële trailer van 'L*VE KLEINE' -
Check nu de officiële trailer van 'The Last Sunrise' -
Neem samen met VTM een kijkje op 'Kamping Kitsch' -
Goedele Liekens zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
'Niet opnemen!': de nepagent die 30 staten in zijn greep hield -
'Niets houdt me tegen' door Celien Hermans, Siska, Niels & Zita tijdens VRT Zomerhit -
100-jarige Annie Geeraerts wordt verrast op de set van 'Familie' -
Tara heeft een zaadje geplant -
CAMILLE & MAKSIM zingen nummer uit Circus Camille exclusief in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk vanaf maandag naar 'Furious' op Disney+ -
Kijk naar de bijzondere kasteelweek van 'Met Vier In Bed' -
Wouter laat het strand spreken in 'B&B Zoekt Lief' -
Herinneringen aan Margriet Hermans in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk nu naar 'Pompeii: Out of Time with Tom Hiddleston' -
Alain Remue getuigt over de hel in Pepinster -
'Charlotte ZKT. Lief' nieuwe Play Short -
'Met Vier In Bed' in het spoor van Brad Pitt -
Onverwachte onthulling in 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez brengt de zomer naar 'Tien Om Te Zien' -
Kijk de trailer van 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Kijk de trailer van 'Echte Jongens op Safari' -
'Familie'-iconen Annie en Ray op audiëntie bij de Koning -
Kijk binnenkort 'The Whisper Man' op Netflix
-
Isaura vertelt openhartig over panseksualiteit in 'B&B Zoekt Lief' -
Veel competitiedrang deze week in 'Met Vier in Bed' -
Check nu de trailer van 'The Gentlemen S2' -
Kijk nu de trailer van 'Koppels in Crisis 2'
Kijktip van de dag

Zes kandidaten, zes unieke passies. Terwijl de inzet stijgt en de kandidaten strijden om de overwinning, draait alles om strategie, vertrouwen en de juiste keuzes. Wie houdt het hoofd koel tot het einde? Dingen mee naar de geldprijs: Erwin uit Rotterdam (met als specialiteit Amerikaanse popcultuur), Kimberly uit Rucphen (topografie), Jeffrey uit Gelderland (Studio 100), Johanna uit Drenthe (Spanje), Ilias uit Maasmechelen (groenten en fruit), Mina uit Antwerpen (romcoms), Gert uit Dilbeek (atletiek), Inge uit Brasschaat (kerst), Julian uit Delft (Japan) en Leila uit Groningen (honden).
'Ik Weet Er Alles Van', om 21.15 uur op VTM.

































