Tim Van Aelst neemt neefje Viktor te grazen in eerste aflevering van 'Hoe Zal Ik Het Zeggen?'

Daft Punk komt Franse les geven, het leger moet een volledige wijk in Antwerpen in veiligheid brengen omdat het internet op is en een slechthorige Batman vraagt hulp aan de 8-jarige Isaiah om The Joker te kunnen klissen...
Hoe zullen we het zeggen? Kort en bondig: Jens Dendoncker is back met een nieuw seizoen 'Hoe Zal Ik Het Zeggen?'. Dat belooft een hoop nieuwe boodschappen en wekelijks 1 BV die eraan hangt.
In de eerste aflevering op maandag 2 december neemt 'Hoe Zal Ik Het Zeggen?'-bedenker Tim Van Aelst samen met zijn boer en schoonzus zijn 16-jarige neefje Viktor te grazen.
'Laat ons zeggen dat onze Viktor van Frans weinig fromage heeft gegeten. Op elke familiebijeenkomst bleef ik van mijn broer Peter en m’n schoonzus Annemie horen dat Frans om het zacht uit te drukken niet Viktors favoriete vak was, en dat hij er eenvoudigweg te weinig voor deed. We vonden het alle drie hoog tijd dat Viktor zijn lesje - hopelijk - eens leerde, en laat ik nu net een programma hebben dat zich er perfect toe leent om zo’n boodschap op een onvergetelijke manier over te brengen.'
Ook in aflevering 1:
De 17-jarige Bauke heeft een emotionele boodschap voor haar opa Jos. Vier jaar geleden kreeg het meisje plots een hartstilstand. Haar opa is haar meteen beginnen reanimeren en redde haar leven. Nu hij de ongeneeslijke spierziekte ALS heeft, voelt Bauke zich machteloos. 'Opa heeft mij mijn leven teruggegeven en ik kan dat nu niet terug doen. Daar zit ik echt mee. Daarom wil ik hem nog één keer keihard bedanken.' Jens schakelt Jos’ muzikale held Guy Swinnen in en zijn koersidolen Roger De Vlaeminck en Niels Albert.
Glenn doet niets in het huishouden en al zeker niet de afwas. Pas op: zijn lief Sihan vindt hem een topkerel, maar Glenn moet toch eens de Dreft in duiken. Sihans subtiele hints werken helaas niet. Gelukkig is Jens Dendoncker doorgaans minder fijngevoelig.
Een mooie auto is een lust voor het oog. Maar je kan overdrijven ook. Matthias kan niet van zijn auto afblijven en zijn zus Elien is dat grond beu. 'Stop met zo verliefd te zijn op je auto en zoek een lief'.
En broer en manager Kevin is het beu dat Niels Destadsbader zo’n sloddervos is. Zijn sleutels, trui, iPad, smartphone,… Alles heeft hij al eens kwijt gespeeld en dat zorgt voor veel problemen die Kevin en hun ouders continu moeten oplossen. Bij wijze van spreken half VTM wil Niels nu een lesje door hem te laten geloven dat hij gehackt is.
'Hoe Zal Ik Het Zeggen?' (nieuw seizoen), maandag 2 december om 20.35 uur op VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'De Afspraak' loopt vanaf nu door in schoolvakanties
- Arnout Hauben trekt voor nieuw seizoen door de Karpaten
- Arnout Hauben trekt voor nieuw seizoen door de Karpaten
- 'Alleen Elvis Blijft Bestaan' is terug: eerste aflevering met Rinus Van de Velde
- 'Blind Getrouwd 2026': zo gaat het nu met de koppels!
- Marcelo Ballardin krijgt stoomcursus strijken in 'Mijn Restaurant'
- 'Meldpunt Actueel': taboe op seks bij ouderen zorgt voor schrijnende situaties in de ouderenzorg
- Paniek slaat toe bij verrader Stephanie tijdens duel in 'De Verraders'
- Astrid Coppens helemaal ontroerd door bevalling: 'Zie wat een schoon patatje'
- Kijk 'NPO Doc: Erfenis van liefde' op NPO 3
- Samen op stap voor een warmere kerst: JOE lanceert De Grote Pakjestocht
- An Lemmens krijgt vrij spel op Willy met '120 Minuten An Lemmens'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit het Jenevermuseum in Schiedam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant' -
Ellen en Matti stoppen het 'Blind Getrouwd'-experiment -
Netflix deelt trailer van David Finchers 'The Further Mis-Adventures Of Cliff Booth'
Kijktip van de dag

Bert (44) leeft voor zijn gezin en voor zijn basklarinet. Maar wanneer Philippe Geubels hem leert kennen is zijn leven al heel kwetsbaar. Door zijn ziekte is Bert vergeetachtig, maar de – ietwat flauwe – mopjes waar hij zo om bekendstaat, is hij nog niet verleerd. Bert wil dat er ook op zijn uitvaart nog gelachen wordt. Onmogelijk, denkt Philippe, tot Bert zijn beroep verklapt: ambtenaar van de Stad Antwerpen.
'De Laatste Lach', om 20.55 uur op VRT 1.




































