Tim Van Aelst neemt neefje Viktor te grazen in eerste aflevering van 'Hoe Zal Ik Het Zeggen?'

zondag 1 december 2019

Daft Punk komt Franse les geven, het leger moet een volledige wijk in Antwerpen in veiligheid brengen omdat het internet op is en een slechthorige Batman vraagt hulp aan de 8-jarige Isaiah om The Joker te kunnen klissen...

Hoe zullen we het zeggen? Kort en bondig: Jens Dendoncker is back met een nieuw seizoen 'Hoe Zal Ik Het Zeggen?'. Dat belooft een hoop nieuwe boodschappen en wekelijks 1 BV die eraan hangt.


In de eerste aflevering op maandag 2 december neemt 'Hoe Zal Ik Het Zeggen?'-bedenker Tim Van Aelst samen met zijn boer en schoonzus zijn 16-jarige neefje Viktor te grazen.

'Laat ons zeggen dat onze Viktor van Frans weinig fromage heeft gegeten. Op elke familiebijeenkomst bleef ik van mijn broer Peter en m’n schoonzus Annemie horen dat Frans om het zacht uit te drukken niet Viktors favoriete vak was, en dat hij er eenvoudigweg te weinig voor deed. We vonden het alle drie hoog tijd dat Viktor zijn lesje - hopelijk - eens leerde, en laat ik nu net een programma hebben dat zich er perfect toe leent om zo’n boodschap op een onvergetelijke manier over te brengen.'

Ook in aflevering 1:
De 17-jarige Bauke heeft een emotionele boodschap voor haar opa Jos. Vier jaar geleden kreeg het meisje plots een hartstilstand. Haar opa is haar meteen beginnen reanimeren en redde haar leven. Nu hij de ongeneeslijke spierziekte ALS heeft, voelt Bauke zich machteloos. 'Opa heeft mij mijn leven teruggegeven en ik kan dat nu niet terug doen. Daar zit ik echt mee. Daarom wil ik hem nog één keer keihard bedanken.' Jens schakelt Jos’ muzikale held Guy Swinnen in en zijn koersidolen Roger De Vlaeminck en Niels Albert.

Glenn doet niets in het huishouden en al zeker niet de afwas. Pas op: zijn lief Sihan vindt hem een topkerel, maar Glenn moet toch eens de Dreft in duiken. Sihans subtiele hints werken helaas niet. Gelukkig is Jens Dendoncker doorgaans minder fijngevoelig.

Een mooie auto is een lust voor het oog. Maar je kan overdrijven ook. Matthias kan niet van zijn auto afblijven en zijn zus Elien is dat grond beu. 'Stop met zo verliefd te zijn op je auto en zoek een lief'.

En broer en manager Kevin is het beu dat Niels Destadsbader zo’n sloddervos is. Zijn sleutels, trui, iPad, smartphone,… Alles heeft hij al eens kwijt gespeeld en dat zorgt voor veel problemen die Kevin en hun ouders continu moeten oplossen. Bij wijze van spreken half VTM wil Niels nu een lesje door hem te laten geloven dat hij gehackt is.

'Hoe Zal Ik Het Zeggen?' (nieuw seizoen), maandag 2 december om 20.35 uur op VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:55
    Spoed 24/7
    23:55
    Thuis
  • 22:55
    Deep Deception
    23:46
    Het weer
  • 22:55
    VRT NWS journaal met VGT
    23:40
    Geen uitzending
  • 23:15
    Chicago Fire
    00:15
    The Good Doctor
  • 23:25
    Call the Bailiffs: Time To Pay Up
    00:25
    Blind getrouwd: Australië
  • 23:25
    Departure
    00:20
    How I Met Your Mother
  • 22:20
    Wake of Death
    00:00
    All New Traffic Cops
  • 22:50
    ER
    00:25
    Suits
  • 23:20
    Nonkel Jef
    23:50
    Ramona
  • 23:15
    RAUW: Nick Bril
    00:25
    De douane in actie
  • 23:20
    Modern Family
    00:25
    Fire Country
  • 23:20
    Blue Bloods
    00:15
    Oep z'n bakkes
  • 22:45
    Huizenjagers
    23:40
    Hello Goodbye
  • 23:10
    CSI: Crime Scene Investigation
    00:00
    The Rookie
  • 23:33
    Z-Food
    23:37
    Car Upd8te
  • 22:41
    Publireportage
    23:55
    5-voor-12
  • 23:15
    Hidden Gems
    00:05
    Toasted!
  • 22:55
    The Chelsea Detective
    23:55
    Miss Scarlet and the Duke
  • 23:10
    Law & Order: Special Victims Unit
    00:05
    Scrubs
  • 23:25
    NOS Journaal Laat
    23:50
    Pauw & De Wit
  • 22:45
    Konvooi
    23:35
    De Nachtzoen
  • 23:25
    Die Andere Late Night
    00:05
    Dertigers