'Thuis': week 41 (2019) - PREVIEW

Kaat moet weer een teleurstelling verwerken, Olivia kampt met twijfels. Lowie is bezorgd om Bob en Waldek steunt Thilly. Frank is razend en schopt keet bij de Kabouters. Nancy weigert Marianne te vervoeren. Dieter is babysit van kleine Leo. Bob vliegt Dries aan.
Hierbij een overzicht van de gebeurtenissen voor volgende week:
Maandag 7 oktober 2019 - aflevering 4689
Kaat krijgt een zoveelste teleurstelling te verwerken en Thilly merkt dat ze een uitje kan gebruiken. Olivia heeft het gevoel dat ze Tamara in de steek laat. Bob wil de confrontatie aangaan met Dries, maar is dat wel een goed idee? Joren werkt enorm hard voor school.
Dinsdag 8 oktober 2019 - aflevering 4690
Judith besluit geen energie meer te steken in zaken die verloren zijn. Lowie maakt zich zorgen over Bob. Frank is trots op zijn dochter. Peter heeft een afspraak met Dries om hem te helpen met zijn masterproef. Kaat wil een gesprek met Adil.
Woensdag 9 oktober 2019 - aflevering 4691
Waldek steunt Thilly ten volle. Karin toont begrip richting Tom. Dries wil een gesprek aangaan met Olivia, maar zal ze willen luisteren? Tamara lucht haar hart bij Simonne, die haar goede raad geeft. Kobe kan Kaat overtuigen om bij hem te komen eten.
Donderdag 10 oktober 2019 - aflevering 4692
Frank is razend kwaad en uit zijn ongenoegen tegen Kaat. Rosa en Kobe hebben een ontbijtmeeting. Tom blijft Karin steunen. Leo snapt niks van de jonge generatie. Nancy weigert Marianne rond te rijden in haar taxi. Judith en Thilly komen tot het besef dat hun leven een spiegel is van vroeger.
Vrijdag 11 oktober 2019 - aflevering 4693
Frank maakt amok bij de Kabouters; Adil moet scheidsrechter spelen. Kaat wrijft Kobe onder zijn neus dat zij de winnaar is van hun weddenschap. Dieter mag babysitten op het zoontje van Tamara. Bob staat oog in oog met Dries en vliegt hem aan.
'Thuis', van maandag tot vrijdag om 20.10 uur op Eén.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kamal Kharmach deelt zijn kennis in 'Andermans Zaken' op VRT 1
- Documentaire 'Fukushima: Days That Shocked The World' op Discovery
- Claudia de Breij verzorgt Oudejaarsconference 2026
- Omroep MAX herhaalt campagne nepagenten
- ‘Lalalady’ uit Junior Eurosong waagt 14 jaar later haar kans in 'The Voice'
- 'Ik Vertrek' volgt Simoon en Arrie naar Spanje
- Vader en dochter Vosters staan samen in de rechtbank: 'Pleiten met je eigen kind schept een speciale band'
- Jill zaait chaos in 'De Box': tactisch fluitsignaal zorgt voor blinde paniek
- Nieuw MAX-programma 'Samen Digitaal' geeft ouderen vertrouwen online
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- 'Villa VdB' vier keer vanuit meest gemiddelde stembureau van Nederland
- Kawtar Ehlalouch en Wannes Lacroix ruilen schermtijd in voor échte ontmoetingen in 'Clubhuis Kawtar'
- Els Wolterbeek wint Frater Willibrordus Prijs 2026
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live vanuit Hardenberg
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak!
Kijktip van de dag

Wanneer reclameman Charles de knappe Lucinda ontmoet in het treinstation, beseft hij nog niet dat deze ontmoeting zijn hele leven zal veranderen. Ondanks het feit dat ze beiden getrouwd zijn en kinderen hebben, is de aantrekkingskracht langs beide kanten ontembaar groot. Hun zakenlunches veranderen al snel in dates, die op hun beurt al weer snel eindigen in de dichtstbijzijnde hotelkamer. Op een wilde nacht staat echter plots de onbekende crimineel LaRoche met een geweer in hun hotelkamer. De romantische bubbel waarin Charles en Lucinda leefden, verandert meteen in gevaarlijke en gewelddadige realiteit, erger dan hun ergste nachtmerrie.
'Derailed', film uit 2005 met oa. Jennifer Aniston, om 20.35 uur op VTM 3.




































