'Thuis': week 37 (2020) - PREVIEW

Karin wil zich niet zomaar gewonnen geven. Ann is woedend, Robin is kwaad. Simonne krijgt een aanbieding en voor Waldek wordt het allemaal teveel. Paulien krijgt een brief. Tania valt bij Karin van de ene verbazing in de andere. Dries hoort iets verontrustends. Frank is nerveus en Jacques heeft een vraag voor Adil.
Maandag 7 september 2020 - aflevering 4841
Karin is niet van plan om zich gewonnen te geven. Lowie en Joren hebben een gesprek over Viv. Reinhilde kan een beetje troost gebruiken. Tom botst op een woedende Ann. Waldek treft een ongewenste bezoeker in de wijnshop.
Dinsdag 8 september 2020 - aflevering 4842
Het wordt Waldek allemaal teveel en hij kan zich niet langer bedwingen. Robin is kwaad op Tom. Simonne krijgt een opportuniteit in haar schoot geworpen. Waldek weet Jacques te verbazen. Karin vreest dat ze haar cliënt niet langer in de hand heeft.
Woensdag 9 september 2020 - aflevering 4843
Simonne wil Franks ongelijk bewijzen. Paulien krijgt een belangrijke brief. Lowie maakt zich zorgen over Tania. De frustraties groeien Karin boven het hoofd. Jacques lijkt de moed te hebben gevonden om Rosa aan te spreken over wat er bij hem speelt.
Donderdag 10 september 2020 - aflevering 4844
Het is een bewogen avond voor Lowie. Tania spreekt af met Karin en valt daar van de ene verbazing in de andere. Kobe en Paulien worden met hun beide voeten op de grond gezet. Dries hoort verontrustend nieuws.
Vrijdag 11 september 2020 - aflevering 4845
Ann zoekt antwoorden bij Tom. Ondertussen ontfermt Judith zich over Tania. Lowie vangt Viv en Chantal op nu ze thuis niet meer terecht kunnen. Frank is zenuwachtig. Jacques heeft een verzoek voor Adil.
'Thuis', van maandag tot vrijdag om 20.20 uur op Eén.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Henry Schut en Jeroen Kijk in de Vegte verzorgen commentaar bij Eurovisie Songfestival
- Kamal Kharmach deelt zijn kennis in 'Andermans Zaken' op VRT 1
- Documentaire 'Fukushima: Days That Shocked The World' op Discovery
- Claudia de Breij verzorgt Oudejaarsconference 2026
- Omroep MAX herhaalt campagne nepagenten
- Donderdag in 'Meldpunt Actueel Debat': voorrang voor hurende ouderen voor een betere doorstroming?
- 'Zembla' donderdag over agressie tegen zorgverleners
- 'Ik Vertrek' volgt Simoon en Arrie naar Spanje
- Vader en dochter Vosters staan samen in de rechtbank: 'Pleiten met je eigen kind schept een speciale band'
- Jill zaait chaos in 'De Box': tactisch fluitsignaal zorgt voor blinde paniek
- 'Villa VdB' vier keer vanuit meest gemiddelde stembureau van Nederland
- Kawtar Ehlalouch en Wannes Lacroix ruilen schermtijd in voor échte ontmoetingen in 'Clubhuis Kawtar'
- Els Wolterbeek wint Frater Willibrordus Prijs 2026
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live vanuit Hardenberg
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO
Kijktip van de dag

Wanneer reclameman Charles de knappe Lucinda ontmoet in het treinstation, beseft hij nog niet dat deze ontmoeting zijn hele leven zal veranderen. Ondanks het feit dat ze beiden getrouwd zijn en kinderen hebben, is de aantrekkingskracht langs beide kanten ontembaar groot. Hun zakenlunches veranderen al snel in dates, die op hun beurt al weer snel eindigen in de dichtstbijzijnde hotelkamer. Op een wilde nacht staat echter plots de onbekende crimineel LaRoche met een geweer in hun hotelkamer. De romantische bubbel waarin Charles en Lucinda leefden, verandert meteen in gevaarlijke en gewelddadige realiteit, erger dan hun ergste nachtmerrie.
'Derailed', film uit 2005 met oa. Jennifer Aniston, om 20.35 uur op VTM 3.




































