'Telefacts Zomer' brengt special over Eden Hazard

woensdag 12 juni 2019

Donderdagavond wordt Eden Hazard officieel voorgesteld in het stadium Bernabeu van Real Madrid en daar speelt 'Telefacts Zomer' graag op in in een special die diezelfde avond om 22.05 uur wordt uitgezonden bij VTM.

Voor Hazard is zijn transfer een jeugddroom die werkelijkheid wordt. Al sinds zijn prille jaren toen hij zijn eerste voetbalstapjes zette op het veld van s‘ Gravenbrakel, wist Eden dat Real Madrid zijn eindbestemming zou zijn.


In 'Telefacts Zomer' leren we Eden Hazard kennen als een coole, relaxte man die zich vooral wil amuseren op het veld en verder liefst zo normaal mogelijk wil zijn. 'Als ik met voetbalpensioen ga wil ik misschien in een warm land op een boerderij gaan wonen', vertelt hij.

'Hij moet zich kunnen amuseren, dat is al altijd zo geweest', blikt zijn vader Thierry Hazard terug. 'Hij is een artiest die vrijheid moet krijgen om te kunnen presteren.'

De Rode Duivel vertelt ook zelf wat roem, succes en geld met hem doen. 'Ik hou van mooie dingen, maar ik heb niet de drang om dat per se te tonen.' Eden is ook 100% een familieman. Zijn gezin komt boven alles. Ploegmaats weten dat hij bij Chelsea van de trainers ook altijd wat meer mocht. 'Als we op afzondering gaan, gaat Eden in de namiddag eerst een paar uren naar huis naar zijn kinderen en hij sluit dan later aan bij de groep. Hij is de enige die dat mag doen. De coach weet ook dat hij anders toch niet de beste Hazard op het veld krijgt', vertelt een ex-ploegmaat.

In de reportage komen behalve Eden zelf ook zijn ouders, zijn broers Kylian en Thorgan en een aantal Rode Duivels zoals Christian Benteke, Marouane Fellaini en Michy Batshuayi aan het woord.

Eden Hazard, van ’s Gravenbrakel tot Madrid, donderdag 13 juni om 22.05 uur in 'Telefacts Zomer' op VTM.

De officiële voorstelling van Hazard bij Real Madrid is vanaf 19.00 uur te volgen via een livestream op vtmnieuws.be en hln.be


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

Na een bizar ongeluk waarbij een jongen om het leven kwam, wordt de zeventienjarige Lucinda naar een kostschool gestuurd. Vanaf de allereerste schooldag trekt de mysterieuze en afstandelijke Daniël Grigori haar aandacht. Hij komt haar bekend voor en is de enige afleiding die ze heeft op een plek waar gsm's verboden zijn en camera's elke beweging registreren. Ze voelt zich als een magneet tot hem aangetrokken, maar ook medestudent Cam laat haar niet onberoerd.

'Fallen', film uit 2016 met oa. Jeremy Irvine, om 20.35 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:55
    Thuis
    14:20
    Clips
  • 13:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 14:05
    Bumba
    14:10
    Timbalo
  • 13:40
    Familie
    14:15
    Wittekerke
  • 13:25
    MasterChef Australië - Back to Win
    14:25
    The Motorway
  • 11:50
    Geen uitzending
    14:25
    S.W.A.T.
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:30
    All New Traffic Cops
  • 08:40
    Geen uitzending
    16:05
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:05
    Geen uitzending
  • 13:35
    Het Beste Bod
    14:15
    Bake Off Vlaanderen
  • 13:45
    CSI: Miami
    14:30
    Brilliant Minds
  • 13:50
    The First 48
    14:40
    Seal Team
  • 13:20
    Botched
    14:10
    Tot op de Graat
  • 13:50
    Fear Thy Neighbour
    14:40
    Snapped
  • 12:01
    Herhalingslus
    16:00
    Wijzer Wonen
  • 14:00
    Mijn tuin
    14:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 13:30
    Open Vuur
    14:10
    De Dagschotel
  • 13:15
    Sister Boniface Mysteries
    14:10
    Miss Scarlet and the Duke
  • 13:55
    NCIS
    14:50
    Rivals
  • 14:00
    NOS Journaal
    16:00
    Ivo op zondag
  • 12:15
    Matthäus Passion
    15:05
    Kruisweg
  • 14:00
    Bob de Bouwer
    14:15
    Agent Binky