Team van Sara Roose haalt nog 1 keer 'Vossenstreken' uit - PREVIEW

zondag 22 maart 2015

Oude vossen verliezen hun haren, maar niet hun streken. Dat is de 780.500 kijkers die de voorbije weken op 'Vossenstreken' afstemden – goed voor een marktaandeel van 28,1% (VVA 18-54, live +6) – wel duidelijk geworden.

Op maandag 23 maart verdiept commissaris Sara Roose (Barbara Sarafian) zich samen met haar inspecteurs voor een laatste keer in een onopgeloste misdaad.


De zaak komt aan het licht wanneer Max (Jappe Claes) een helderziende opzoekt om in contact te komen met zijn overleden vrouw Marie. Tijdens de sessie krijgt het medium echter geen contact met Marie, maar wel met Katrijn Geeraerts, een 17-jarig meisje dat in 1994 werd ontvoerd. Katrijn werd dood teruggevonden in een scheepscontainer, een gebeurtenis die haar zus Eefje (een gastrol voor Amaryllis Uitterlinden) nog niet heeft verwerkt. De dader van de moord werd nooit geklist. Een nieuwe onopgeloste zaak dus voor het team van Sara Roose. Het team blijft in het wereldje van de helderzienden en voelt alvast medium Willem Lombardi (Steven Van Watermeulen) aan de tand.

Ondertussen moeten Max, Stan (Karel Vingerhoets) en Ludo (Vic De Wachter) zich aanmelden voor fysische en psychologische testen. De mannen denken dat de directie deze test wil aangrijpen om hun dienst op te doeken. Hun commissaris krijgt dan weer een aanlokkelijk voorstel van directeur Landers (Mathijs F Scheepers).

'Vossenstreken', maandag 23 maart om 21.35 uur op VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Home sweet home: Vlamingen in Amerika' (VRT 1)

De Oost-Vlaamse Nenah en haar Amerikaanse vriend Brett zijn stormchasers: ze jagen op tornado's en maken daar zo spectaculair mogelijke foto's van. Ze nodigen Karine uit bij hen thuis in Oklahoma, het hart van Tornado Alley, om samen op jacht te gaan.

'Home Sweet Home: Vlamingen in Amerika', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:05
    Monster Shaker
    00:40
    Journaallus
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    00:45
    Het weer
  • 06:15
    Ellie de olifant
    05:45
    Geen uitzending
  • 05:55
    Heidi
    02:35
    Geen uitzending
  • 01:25
    Geen uitzending
    09:50
    MasterChef Australië
  • 06:00
    Qmusic
    01:50
    Geen uitzending
  • 01:45
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:25
    Geen uitzending
    15:10
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    02:25
    De Tafel van Tine
  • 06:00
    Grey's Anatomy
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:25
    Most Outrageous Crimes
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:35
    Love Island UK
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:35
    Without a Trace
  • 04:11
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:13
    Roger
    00:00
    Oh What A Night
  • 06:00
    Lekker Messy
    02:15
    De Open Vuur Roadtrip naar Zweden
  • 06:00
    Ghosts
    02:10
    Outrageous
  • 06:00
    First Dates Australia
    02:05
    Below Deck Down Under
  • 06:10
    MAX Geheugentrainer
    02:00
    EenVandaag
  • 00:35
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 06:10
    Angelina Ballerina
    02:35
    Eva