Team van Sara Roose haalt nog 1 keer 'Vossenstreken' uit - PREVIEW

zondag 22 maart 2015

Oude vossen verliezen hun haren, maar niet hun streken. Dat is de 780.500 kijkers die de voorbije weken op 'Vossenstreken' afstemden – goed voor een marktaandeel van 28,1% (VVA 18-54, live +6) – wel duidelijk geworden.

Op maandag 23 maart verdiept commissaris Sara Roose (Barbara Sarafian) zich samen met haar inspecteurs voor een laatste keer in een onopgeloste misdaad.


De zaak komt aan het licht wanneer Max (Jappe Claes) een helderziende opzoekt om in contact te komen met zijn overleden vrouw Marie. Tijdens de sessie krijgt het medium echter geen contact met Marie, maar wel met Katrijn Geeraerts, een 17-jarig meisje dat in 1994 werd ontvoerd. Katrijn werd dood teruggevonden in een scheepscontainer, een gebeurtenis die haar zus Eefje (een gastrol voor Amaryllis Uitterlinden) nog niet heeft verwerkt. De dader van de moord werd nooit geklist. Een nieuwe onopgeloste zaak dus voor het team van Sara Roose. Het team blijft in het wereldje van de helderzienden en voelt alvast medium Willem Lombardi (Steven Van Watermeulen) aan de tand.

Ondertussen moeten Max, Stan (Karel Vingerhoets) en Ludo (Vic De Wachter) zich aanmelden voor fysische en psychologische testen. De mannen denken dat de directie deze test wil aangrijpen om hun dienst op te doeken. Hun commissaris krijgt dan weer een aanlokkelijk voorstel van directeur Landers (Mathijs F Scheepers).

'Vossenstreken', maandag 23 maart om 21.35 uur op VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Laatste Lach' (VRT 1)

Bert (44) leeft voor zijn gezin en voor zijn basklarinet. Maar wanneer Philippe Geubels hem leert kennen is zijn leven al heel kwetsbaar. Door zijn ziekte is Bert vergeetachtig, maar de – ietwat flauwe – mopjes waar hij zo om bekendstaat, is hij nog niet verleerd. Bert wil dat er ook op zijn uitvaart nog gelachen wordt. Onmogelijk, denkt Philippe, tot Bert zijn beroep verklapt: ambtenaar van de Stad Antwerpen.

'De Laatste Lach', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Switch
    14:05
    Thuis
  • 13:00
    Herfstbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 14:00
    Tik Tak
    14:05
    Bumba
  • 13:40
    Familie
    14:15
    Wittekerke
  • 12:55
    B&B zoekt Lief NL: Winter
    14:15
    MasterChef Australië
  • 13:55
    Ghosts
    14:20
    The Bourne Ultimatum
  • 14:00
    Police Interceptors
    15:45
    Xena: Warrior Princess
  • 12:40
    Santa Tell Me
    14:15
    Christmas in Notting Hill
  • 10:00
    Joe
    14:45
    Geen uitzending
  • 13:50
    Blind Gekocht NL
    15:05
    De Tafel van Tine
  • 13:30
    Fire Country
    14:20
    SkyMed
  • 13:40
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 13:10
    Love Island UK
    14:05
    De Eregast
  • 13:45
    Snapped
    14:35
    24 Hours in Police Custody
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 13:50
    Publireportage
    14:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 13:40
    Toasted!
    14:05
    Meat Timon
  • 13:10
    The Doctor Blake Mysteries
    14:15
    Grantchester
  • 13:15
    NCIS
    15:05
    NCIS: Los Angeles
  • 14:00
    NOS Journaal
    16:05
    Pauw & De Wit
  • 14:00
    De verwondering
    14:27
    Droomland Koerdistan
  • 13:55
    Bob de Bouwer
    14:20
    Interstellar Ella