Team Jasper en Koen zijn klaar voor eerste liveshow 'The Voice van Vlaanderen'

donderdag 2 februari 2012

Na de verrassende Blind Auditions en de spannende Battles is het vanaf vrijdag 3 februari tijd voor de liveshows van 'The Voice van Vlaanderen'. Elke coach selecteerde uit een overvloed aan prachtige stemmen zes 'voices' die voor hen het meest uniek waren, in totaal 24. Op vrijdag 3 februari krijgen de teamleden van Koen Wauters en Jasper Steverlinck de kans om hun zangtalent en charisma te etaleren en hun coaches, het publiek in de studio én televisiekijkend Vlaanderen te tonen wat ze in hun mars hebben. Na de resem aan duetten in de Battles, palmen de kandidaten nu solo het podium van 'The Voice van Vlaanderen' in.

Team Koen


  • Eley(29) uit Wilrijk brengt ‘Señorita’ van Justin Timberlake.
  • Bert (45) uit Scherpenheuvel zingt ‘White Room’ van Cream. 
  • Els (31) uit Gent brengt ‘Brass in pocket’ van The Pretenders. 
  • Pistice (19) uit Willebroek zingt ‘It Girl’ van Jason Derula. 
  • Dirk (46) uit Schoten brengt ‘To Make You Feel My Love’ van Adèle. 
  • Stephanie (25) uit Riemst zingt ‘Weak’ van Skunk Anansie.

Team Jasper

  • Wim(31) uit Antwerpen brengt ‘Big Love’ van Fleetwood Mac.
  • Gabriëla (23), Elisabeth (24) en Alexandra (20) uit Ekeren zingen ‘Bang Bang’ van Nancy Sinatra.
  • Mayken(19) uit Torhout brengt ‘You and Your Sister’ van This Mortal Coil.
  • Maxine (19) uit Westkapelle zingt ‘I Can’t Make You Love Me’ van Adèle.
  • Charlotte (20) uit Brugge brengt ‘I Follow’ van Lykki Li.
  • Glenn (21) uit Beverlo zingt ‘I Could Never Take The Place of Your Man’ van Prince.

Hoe ziet de afvalrace van de twee eerste liveshows eruit?
Van de zes teamleden kiest de coach één kandidaat van wie hij vindt dat hij of zij de beste performance heeft neergezet en meteen door mag. Voor het eerst mag ook de kijker zijn stem laten horen in 'The Voice van Vlaanderen'. De twee kandidaten met de meeste stemmen van het publiek mogen immers eveneens meteen door naar hun volgende liveshow. Stemmen kan door de voornaam van de artiest te sms'en naar 6677, met behulp van de rode knop of via de mobiele applicatie van 'The Voice van Vlaanderen'.

Nadat de publiekslievelingen veilig zijn gesteld, stuurt de coach iemand resoluut naar huis. De twee resterende kandidaten strijden voor het allerlaatste ticket naar de volgende liveshow in een sing-off. De coach kiest zelf wie van deze twee de laatste plaats verdient in de volgende liveshow.

Sean Dhondt vanuit de Smart Room
Na hun optreden kunnen de kandidaten napraten over hun performance in de Smart Room bij Sean Dhondt. Sean vraagt hen over hun ervaring op het podium en met het publiek. Bovendien overloopt hij met hen op alle social media kanalen wat er over hun performance de digitale wereld werd ingestuurd.

Extra beleving online met de V-Reporters
De avond van elke liveshow zal er via thevoicevanvlaanderen.be een livestream te zien zijn die een unieke blik biedt achter de schermen van 'The Voice van Vlaanderen' en ook de eerste reacties van de talenten zal tonen. De V-Reporters nemen hier de presentatie voor hun rekening. Omstreeks 20.30 uur, 20 minuten voor aanvang van de liveshow, beginnen ze eraan. Ze gaan door tijdens de onderbrekingen en vervolgen hun avontuur tot een half uur na afloop van de show.

Nadat een artiest zijn nummer gebracht heeft, wordt het meteen op iTunes geplaatst zodat de kijkers thuis er nog extra van kunnen genieten.

'The Voice van Vlaanderen', vrijdag 3 februari om 20.50 uur op vtm.

Wie mag voor jou vrijdag zeker door? Laat het nu weten in de TV-Visie Poll!


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: The Voice van Vlaanderen (vtm)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Terwijl moeder Lisa herstelt van een maagzweer, proberen Jef en Ida vergeefs sfeer te brengen in het café. De klanten blijven weg uit 'De Lichttoren' en Rik stelt voor te verkopen. Dan duikt onverwacht Kostas Papadopoulos op.

'Lili en Marleen', om 20.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:20
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    23:20
    VRT NWS laat
  • 23:05
    The Gymnasts
    00:50
    Het weer
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:15
    I Can See Your Voice
    23:10
    Heel Mijn Hart
  • 19:00
    World Cup of Darts 2026
    00:00
    Boss Level
  • 22:30
    Enough
    00:40
    How I Met Your Mother
  • 22:30
    Uncle Buck
    00:15
    All New Traffic Cops
  • 22:45
    ER
    00:20
    Suits
  • 22:30
    Airwolf
    23:25
    Nonkel Jef
  • 22:40
    RAUW: Nick Bril
    01:00
    Kamp Jeroom
  • 22:25
    CIA
    00:10
    Fire Country
  • 22:10
    Transfusion
    00:10
    Blue Bloods
  • 22:45
    48 Hours to Buy
    23:45
    Hello Goodbye NL
  • 22:50
    Death Row Confidential: Secrets of a Serial Killer
    23:40
    Without a Trace
  • 22:57
    Z-Nieuws
    23:08
    Z-Beurs
  • 23:00
    Lifestyle & Wonen
    23:55
    5-voor-12
  • 22:50
    Loïc zot van koken weekmenu
    23:45
    Vanavond bij ons
  • 22:05
    Silent Witness
    23:15
    McDonald and Dodds
  • 22:25
    Soul
    00:15
    Scrubs
  • 20:40
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    23:25
    NOS Journaal Laat
  • 23:05
    Crime: Emma's Secret
  • 20:20
    Toppers in Concert 2025
    23:40
    De Grannies van Amsterdam