'Supernanny' is terug! Startaflevering op dinsdag

Kinderen opvoeden is een hele karwei. Als ouder is het normaal dat je twijfelt en je afvraagt of je het wel goed doet. Met de start van het nieuwe schooljaar breken drukke tijden aan voor vele gezinnen. En met die drukke tijden rijzen veel vragen. Al vier seizoenen lang kunnen ouders advies inwinnen bij kinderpsychologe Wendy Bosmans. In het programma 'Supernanny' reikt ze verantwoorde hulpmiddelen aan om ouders bij te staan in de opvoeding van hun baby's, peuters, kleuters of tieners.
W
ant kinderen zijn vaak luidruchtig, ze hebben veel aandacht nodig en ze hebben tonnen energie. Binnenkort krijgen ouders opnieuw de kans om zich met raad en daad te laten bijstaan door Wendy Bosmans.Benieuwd of haar tips in het verleden hebben geholpen, keert Wendy vandaag terug naar enkele oude bekenden van 'Supernanny'.
Zo brengt Wendy een bezoekje aan Ronald en Heidi Mols uit Ramsel. Zij hadden twee hyperactieve zonen: Zino en Jordy, in 2005 waren ze 6 en 9 jaar. De twee belhamels zorgden voor een voortdurend tumult in huis. Een rustig bezoek aan een grootwarenhuis was niet mogelijk. Zelfs Wendy moest eraan geloven. Maar nu, 4 jaar later, mag Wendy een heel ander tafereel aanschouwen.
Wendy keert ook terug naar de familie Mannaerts uit Lommel. In dit samengesteld gezin van Nancy en Rob heerste er vroeger een gezellige drukte, maar die liep af en toe een beetje uit de hand. Vooral de 2-jarige Kenji zette het hele huis in rep en roer. Hij eiste constant mama's aandacht op en wilde absoluut niet eten. Maar vooral: Kenji wilde niets van papa Rob weten. Wendy is benieuwd hoe de band tussen Rob en Kenji nu is.
Naast haar bezoekjes buigt Wendy zich ook over verschillende opvoedingsthema's. Kinderen die moeilijk slapen, die niet willen eten…en die van een simpel winkeluitstapje een heuse uitdaging maken. Wat moet je daarmee? De antwoorden krijg je op dinsdag 1 september in de startaflevering van 'Supernanny'.
'Supernanny' (startaflevering), dinsdag 1 september om 21.55 uur bij vtm.
DOSSIER: Het tv-najaar van 2009
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Bloeit daar iets moois? Jongste duo moet 'puppy love' tonen op de dansvloer van 'So You Think You Can Dance'
- Nieuw seizoen van 'Temptation Island' onder vuur: koppel blijkt samen een kind te hebben
- Kijkcijfers: maandag 27 april 2027
- SBS6 tijdens WK elke dag live met dubbele uitzendingen 'Vandaag Inside Oranje' óf 'De Oranjezomer'
- 'A.S.S. - Anti Survival Show' in mei nieuw bij NET5
- Viktor Verhulst geraakt door verhaal van Silvie in 'Brieven Aan Samson'
- 'Wortelboer en Van Rossem' donderdag over de dood
- Tom Egbers onderzoekt onbekend oorlogsverhaal in EO-documentaire 'De Brief'
- 'De Bi-Kwestie': over identiteit, liefde en biseksualiteit
- Andy Peelman ontmaskert ondernemer achter malafide webshop in 'Ze Zeggen Dat'
- Q-Beach House blijft aan Belgische kust: Oostende verlengt succesformule tot 2032
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanaf Slot Loevestein
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'?
Kijktip van de dag

De laatste badkamers worden door de jury beoordeeld en de winnaar van de kamerprijs wordt bekendgemaakt. Daarna start de keukenfase, met een onverwachte extra deadline: de duo's hebben nog maar twee dagen om alle technieken, muren en vloeren af te werken.
'Huis Gemaakt', om 20.35 uur op VTM.



































