'Supernanny' is terug! Startaflevering op dinsdag

Kinderen opvoeden is een hele karwei. Als ouder is het normaal dat je twijfelt en je afvraagt of je het wel goed doet. Met de start van het nieuwe schooljaar breken drukke tijden aan voor vele gezinnen. En met die drukke tijden rijzen veel vragen. Al vier seizoenen lang kunnen ouders advies inwinnen bij kinderpsychologe Wendy Bosmans. In het programma 'Supernanny' reikt ze verantwoorde hulpmiddelen aan om ouders bij te staan in de opvoeding van hun baby's, peuters, kleuters of tieners.
W
ant kinderen zijn vaak luidruchtig, ze hebben veel aandacht nodig en ze hebben tonnen energie. Binnenkort krijgen ouders opnieuw de kans om zich met raad en daad te laten bijstaan door Wendy Bosmans.Benieuwd of haar tips in het verleden hebben geholpen, keert Wendy vandaag terug naar enkele oude bekenden van 'Supernanny'.
Zo brengt Wendy een bezoekje aan Ronald en Heidi Mols uit Ramsel. Zij hadden twee hyperactieve zonen: Zino en Jordy, in 2005 waren ze 6 en 9 jaar. De twee belhamels zorgden voor een voortdurend tumult in huis. Een rustig bezoek aan een grootwarenhuis was niet mogelijk. Zelfs Wendy moest eraan geloven. Maar nu, 4 jaar later, mag Wendy een heel ander tafereel aanschouwen.
Wendy keert ook terug naar de familie Mannaerts uit Lommel. In dit samengesteld gezin van Nancy en Rob heerste er vroeger een gezellige drukte, maar die liep af en toe een beetje uit de hand. Vooral de 2-jarige Kenji zette het hele huis in rep en roer. Hij eiste constant mama's aandacht op en wilde absoluut niet eten. Maar vooral: Kenji wilde niets van papa Rob weten. Wendy is benieuwd hoe de band tussen Rob en Kenji nu is.
Naast haar bezoekjes buigt Wendy zich ook over verschillende opvoedingsthema's. Kinderen die moeilijk slapen, die niet willen eten…en die van een simpel winkeluitstapje een heuse uitdaging maken. Wat moet je daarmee? De antwoorden krijg je op dinsdag 1 september in de startaflevering van 'Supernanny'.
'Supernanny' (startaflevering), dinsdag 1 september om 21.55 uur bij vtm.
DOSSIER: Het tv-najaar van 2009
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Is dit het einde van De Withoeve in 'Thuis'?
- Nieuw gezicht Robčrt van Beckhoven vormt ij(s)ersterk duo met Miljuschka op 24Kitchen
- Winnaars 2e kwalificatieronde 'Gouden Televizier-Ring 2026'
- Kijkcijfers: dinsdag 3 maart 2026
- Kijkcijfers: 'De Mol' best bekeken programma van 2025
- Sam Gooris schittert als een echte Schot in origineel filmkostuum van Mel Gibson
- Verrassende wending in 'De Box': wie durft de rode box te openen?
- Maart vol humor: Comedy Central serveert comedyklassiekers en publieksfavorieten
- Gemeentelijke geldzaken onder de loep in 'Meldpunt Actueel Debat'
- Advocaten over pleiten in assisenzaken in 'Justice For All'
- Luistercijfers: Qmusic en JOE sluiten februari sterk af met Olympische Winterspelen en 'JOE Singalong Top 500'
- Dubbele winst voor Roxy Dekker bij 3FM Awards
- De Camper van Sven & Anke is vertrokken
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Herberg Van Ouds 't Nest
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'?
Kijktip van de dag

Donald Trump wil Groenland kopen. De Denen en de NAVO houden het been stijf. Maar wat vinden de Groenlanders daar eigenlijk zelf van? Karine Claassen trekt naar het grootste eiland ter wereld, op zoek naar een antwoord op die vraag.
'Groenland is van Ons', om 20.45 uur op VRT 1.




































