'Supernanny' is terug! Startaflevering op dinsdag

maandag 31 augustus 2009

Kinderen opvoeden is een hele karwei. Als ouder is het normaal dat je twijfelt en je afvraagt of je het wel goed doet. Met de start van het nieuwe schooljaar breken drukke tijden aan voor vele gezinnen. En met die drukke tijden rijzen veel vragen. Al vier seizoenen lang kunnen ouders advies inwinnen bij kinderpsychologe Wendy Bosmans. In het programma 'Supernanny' reikt ze verantwoorde hulpmiddelen aan om ouders bij te staan in de opvoeding van hun baby's, peuters, kleuters of tieners.

W


ant kinderen zijn vaak luidruchtig, ze hebben veel aandacht nodig en ze hebben tonnen energie. Binnenkort krijgen ouders opnieuw de kans om zich met raad en daad te laten bijstaan door Wendy Bosmans.Benieuwd of haar tips in het verleden hebben geholpen, keert Wendy vandaag terug naar enkele oude bekenden van 'Supernanny'.

Zo brengt Wendy een bezoekje aan Ronald en Heidi Mols uit Ramsel. Zij hadden twee hyperactieve zonen: Zino en Jordy, in 2005 waren ze 6 en 9 jaar. De twee belhamels zorgden voor een voortdurend tumult in huis. Een rustig bezoek aan een grootwarenhuis was niet mogelijk. Zelfs Wendy moest eraan geloven. Maar nu, 4 jaar later, mag Wendy een heel ander tafereel aanschouwen.

Wendy keert ook terug naar de familie Mannaerts uit Lommel. In dit samengesteld gezin van Nancy en Rob heerste er vroeger een gezellige drukte, maar die liep af en toe een beetje uit de hand. Vooral de 2-jarige Kenji zette het hele huis in rep en roer. Hij eiste constant mama's aandacht op en wilde absoluut niet eten. Maar vooral: Kenji wilde niets van papa Rob weten. Wendy is benieuwd hoe de band tussen Rob en Kenji nu is.

Naast haar bezoekjes buigt Wendy zich ook over verschillende opvoedingsthema's. Kinderen die moeilijk slapen, die niet willen eten…en die van een simpel winkeluitstapje een heuse uitdaging maken. Wat moet je daarmee? De antwoorden krijg je op dinsdag 1 september in de startaflevering van 'Supernanny'.

'Supernanny' (startaflevering), dinsdag 1 september om 21.55 uur bij vtm.


DOSSIER: Het tv-najaar van 2009

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Naomi Melaer was 25 toen ze in april 2020 in haar huis in Zonhoven vermoord werd door haar partner, die ze een jaar eerder had leren kennen en die er alles aan deed om haar te controleren en haar te isoleren van haar hechte familie. De dader pleegde maanden later zelfmoord in zijn cel.

'En nu is ze dood.', om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:10
    Hoe moeilijk kan het zijn?
    01:15
    Dagelijkse kost
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 08:00
    Belfort & Lupin
    06:00
    Tik Tak
  • 08:05
    De Buurtpolitie Extra
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    00:40
    The Big Bang Theory
  • 07:00
    Willy
    00:05
    Xena: Warrior Princess
  • 00:35
    Geen uitzending
    15:30
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 06:00
    Joe
    01:25
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 07:35
    The Way Home
    01:20
    Wordt aangekondigd
  • 08:05
    Brooklyn Nine-Nine
    02:05
    The Winter King
  • 08:05
    Lekker Lang Leven
    01:45
    Botched
  • 07:35
    Cold Case
    01:30
    Family Law
  • 04:02
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:08
    Tooldokter
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:00
    Winterse Kost
    01:15
    Puur Oosters - Japans
  • 08:05
    Midsomer Murders
    01:05
    Harry Wild
  • 07:30
    Grey's Anatomy
  • 08:10
    Goedemorgen Nederland
    00:20
    NOS Paralympische Winterspelen
  • 07:55
    Buitenhof
    01:00
    Nieuwsuur
  • 08:05
    PatsBoemKledder!
    01:35
    First Dates