Super voetbal weekend bij DAZN

De topper in eigen land, El Clásico in Spanje, Il Derby d'Italia in de Laars en Le Classique en de Derby du Nord in Frankrijk. Komend weekend zijn er liefst vijf voetbalkrakers, en ze zijn allemaal exclusief te volgen bij DAZN.
Alle voetballiefhebbers te lande zeggen maar beter hun weekendplannen af. Want de belangrijkste matchen in België, Spanje, Italië én Frankrijk op één weekend tijd: dat gebeurt maar zelden. Het is dan ook tijd voor een ‘Superweekend’ bij DAZN.
Zaterdag 26 oktober
Morgenavond zijn alle blikken in de voetbalwereld op Spanje gericht. Dan geven Real Madrid en Barcelona de aftrap van de eerste Clásico van het seizoen. Een heuse kraker, zeker nu het vernieuwde Barça de pannen van het dak speelt. Bij Real zal het zonder de geblesseerde Thibaut Courtois zijn maar Kylian Mbappé zal zich zeker willen bewijzen in zijn eerste Spaanse klassieker.
Op datzelfde moment staat ook Will Still voor zijn eerste derby aan het roer van RC Lens. De Belgische coach ontvangt het LOSC Lille van Thomas Meunier voor de Derby du Nord. Een uitgelezen kans voor beide landgenoten om zich onsterfelijk te maken bij hun aanhang.
Zondag 27 oktober
Zondagmiddag 27 oktober verhuist het epicentrum van het Belgische voetbal dan weer naar een ongetwijfeld kolkend Jan Breydelstadion. Club Brugge tegen aartsrivaal Anderlecht: het blijft de onvervalste topper bij ons. Club won maar één van z’n laatste zes thuismatchen tegen paarswit, en Anderlecht moet zich in de competitie herpakken na het verlies tegen Beerschot.
Enkele uren later en een goeie 1.000 kilometer zuidelijker staat Italië in rep en roer voor Il Derby d’Italia. Titelhouder Inter tegen recordkampioen Juventus, ofwel de clash tussen de twee succesvolste Italiaanse clubs. Inter telt één punt meer dan Juve, maar de Oude Dame is onder het bewind van Thiago Motta wel weer een moeilijk te kloppen geheel en is nog ongeslagen.
Alsof al dit lekkers nog niet voldoende is, sluiten Marseille en PSG het Superweekend af met Le Classique, de grootste wedstrijd uit de Ligue 1. Een rivaliteit tussen het Zuiden en de hoofdstad die geen enkele Fransman onberoerd laat. De tribunes in het Vélodrome daveren nooit zo hard als voor de komst van de Parijzenaars, maar óp het veld wil het al vijf competitiematchen op rij niet meer lukken voor Marseille.
Kortom: 2 dagen lang, in 4 Europese landen, 5 van de grootste voetbalklassiekers. En dat allemaal op 1 bestemming: DAZN.
Programma
Zaterdag 26 oktober, 21.00u: Real Madrid – Barcelona
Zaterdag 26 oktober, 21.00u: RC Lens – LOSC Lille
Zondag 27 oktober, 13.30u: Club Brugge – RSC Anderlecht
Zondag 27 oktober, 18.00u: Inter – Juventus
Zondag 27 oktober, 20.45u: Marseille – PSG
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Bloeit daar iets moois? Jongste duo moet 'puppy love' tonen op de dansvloer van 'So You Think You Can Dance'
- Nieuw seizoen van 'Temptation Island' onder vuur: koppel blijkt samen een kind te hebben
- Kijkcijfers: maandag 27 april 2027
- SBS6 tijdens WK elke dag live met dubbele uitzendingen 'Vandaag Inside Oranje' óf 'De Oranjezomer'
- 'A.S.S. - Anti Survival Show' in mei nieuw bij NET5
- Viktor Verhulst geraakt door verhaal van Silvie in 'Brieven Aan Samson'
- 'Wortelboer en Van Rossem' donderdag over de dood
- Tom Egbers onderzoekt onbekend oorlogsverhaal in EO-documentaire 'De Brief'
- 'De Bi-Kwestie': over identiteit, liefde en biseksualiteit
- Andy Peelman ontmaskert ondernemer achter malafide webshop in 'Ze Zeggen Dat'
- Q-Beach House blijft aan Belgische kust: Oostende verlengt succesformule tot 2032
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanaf Slot Loevestein
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'?
Kijktip van de dag

De laatste badkamers worden door de jury beoordeeld en de winnaar van de kamerprijs wordt bekendgemaakt. Daarna start de keukenfase, met een onverwachte extra deadline: de duo's hebben nog maar twee dagen om alle technieken, muren en vloeren af te werken.
'Huis Gemaakt', om 20.35 uur op VTM.


































