'Sturm der Liebe': week 12 (2020) - PREVIEW

In 'Sturm der Liebe' op Vitaya daveren de belevenissen onverminderd verder voorbij. Deze Duitse soap blijft een absolute publiekslieveling in Vlaanderen. Lees de preview!
Deze week in 'Sturm der Liebe':
Maandag 16 maart 2020 - aflevering 3016
Alicia en Victor gaan bijna trouwen, maar ze worden opnieuw met hindernissen geconfronteerd. Met Henning aan haar zijde voelt Xenia zich voorlopig veilig, maar is dat wel zo? Romy gaat naar het schoonheidssalon van Jessica. Wanneer ze allergisch reageert op een product vermoedt Romy dat er kwaad opzet in het spel is.
Dinsdag 17 maart 2020 - aflevering 3017
Romy vangt het bruidsboeket op de bruiloft van Alicia en Viktor. Voor Boris en Tobias is dit duidelijk een teken: Paul moet haar ten huwelijk vragen. Alicia en Viktor genieten van hun dag en Viktor heeft een verrassing voor zijn bruid. Denise brengt de bruidstaart naar het feest en moet Joshua om hulp vragen. Robert en Eva proberen de leugens van Henning bloot te leggen.
Woensdag 18 maart 2020 - aflevering 3018
Henning ontdekt dat de waardevolle sieraden binnenkort worden geveild in het hotel. Hij probeert de beveiligingsplannen te bemachtigen, maar wordt betrapt. Robert gaat de confrontatie aan met Joshua, maar die doet een schokkende bekentenis. Paul en Romy maken zich zorgen over hun toekomst. Jessica probeert tussen hen te komen staan.
Donderdag 19 maart 2020 - aflevering 3019
Denise krijgt verrassend nieuws te horen over Joshua en Valentina. Henning gaat door met zijn plan, maar dat blijft niet onopgemerkt. Jessica probeert te voorkomen dat Paul tot bij Romy geraakt. Alicia en Viktor staan op het punt te vertrekken, maar er is een probleem met Typhoon en Cassie, waardoor ze hun plannen moeten wijzigen.
Vrijdag 20 maart 2020 - aflevering 3020
De situatie tussen Joshua en Henning escaleert. Intussen wordt alles in gereedheid gebracht voor de veiling in het hotel. Tobias doet een verontrustende ontdekking en probeert het ergste te voorkomen. Michael keert terug uit Italië en zowel hij en Natascha merken op dat ze elkaar hard gemist hebben. Romy en Paul hebben op korte termijn veel geld nodig.
'Sturm der Liebe', van maandag tot vrijdag rond 17.50 uur op Vitaya.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- De Belgen uit 'Jade en de Belgen' maken kennis met hun kersverse host: 'Who the f*ck is Jade Mintjens?'
- Zalmsperma, slakkenslijm en grote dromen in de eerste aflevering van 'Knokke Tof'
- De Ketnet-wrappers krijgen hun eigen realitysoap: 'Wrappers met een W'
- Gerard Joling bevestigt derde seizoen van 'Only Joling'
- Rutger Castricum legt het label 'buitenlander' onder de loep in nieuwe PowNed serie 'Rutger & de Buitenlanders'
- Documentaire over Dolly Parton vanavond na 'Nieuwsuur'
- 'Dit is de Kwestie' over de Russisch-Orthodoxe kerk in Nederland
- Dit is het maandmenu van 24Kitchen
- Ontdek wat er in september op STAR Channel te zien is
- Van geraffineerde misleiding tot mysterieuze vakantieverdwijningen: nieuw op Crime+Investigation in september
- Dit zijn de 800 favoriete 80s-hits van de JOE-luisteraar
- TOP vernieuwt najaarsprogrammering met nieuwe ochtend- en avondshows
- Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint… een nieuwe thuis zonder verhuis'
- Sebastiaan Ockhuysen trapt weekend af met nieuwe 'BVO Show' op NPO 3FM
- Rani De Coninck stopt met avondspits bij JOE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM! -
Ruben Van Gucht windt er geen doekjes om in 'De Verraders' -
Streamz deelt trailer van 'Naked Attraction Vlaanderen' -
Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem in 'Met Vier In Bed' -
Prime Video kondigt nieuw seizoen aan van 'Young Sherlock' -
Nieuwe trailer voor derde seizoen van 'Percy Jackson and the Olympians' -
CAMILLE geeft exclusieve inkijk achter de schermen van 'Tien Om Te Zien' -
Netflix deelt officiële trailer van 'De Eetclub' -
Kijk nu de podcast 'Vik & Marie: Studio 100 Rewind' bij Play -
Netflix deelt officiële teaser van 'Animals' -
'Topgangster' vertelt hoe hij grootste diamantroof ooit minutieus voorbereidde -
'De Kabouterdans'... 'Ik Weet Er Alles Van' -
De lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed' -
Jamine vertelt over haar transitie in 'B&B Zoekt Lief' -
Prime Video deelt officiële trailer van 'L*VE KLEINE'
Kijktip van de dag

Robin Rouquart richtte op zijn 28ste een skincaremerk op dat afgelopen jaar één miljoen producten verkocht. Jake Atlass ruilt Knokke in voor LA als aanstormende popartiest met een Sony-deal op zak. De familie Verspecht kent zijn vintage horloges en vastgoed als geen ander. Tine Vandenberghe verkoopt de exclusiefste villa's van de badstad. Charlotte De Deken bouwde haar eigen pilatesstudio uit. Seppe Riolo zweert bij zijn eigen granola. Yannick Bouts maakt van La Réserve dé place to be. Océane Neslany ontwerpt juwelen in haar eigen winkels. En ook kunstenaar Sigurd Tanghe, gekend van 'The Sky Is the Limit', maakt zijn opwachting.
'Knokke Tof', om 21.15 uur op Play.



































