Stress voor de jury in 'Mijn Restaurant' (vtm)

maandag 17 maart 2008

De duo' s wachten vol spanning op het hoog bezoek. Want vandaag krijgen de (onafgewerkte) restaurants hun eerste klanten: de jury komt eten. En Christel Cabanier, Dirk De Prins en Peter Goossens zullen extra budget verdelen onder de twee beste restaurants.

D


e duo' s weten niet in welke volgorde de jury de restaurants zal bezoeken, en dat zorgt vooral in Gent voor de nodige stress. Kris trouwt vandaag met Ann en hoopt dat de jury zijn huwelijk niet zal komen verstoren met een onaangekondigd bezoek. 

Kris en zijn bruid hebben geluk: de jury heeft besloten met Hasselt te beginnen. Daar laten Yanaïka en Stephanie zich bijstaan door sous-chef Filip. Maar het duo in de keuken maakt weinig indruk. Jurylid Dirk De Prins heeft het zelfs onomwonden over (het weliswaar betere) bistro-eten.  

Van Hasselt gaat het naar Leuven. Vooral topchef Peter Goossens kijkt uit naar het eten dat Jelle hen gaat voorschotelen. Maar ook hier is de jury licht ontgoocheld. Ze hadden meer verwacht van de gerechten, én van de bedieningskwaliteiten van Micheline. En ook Jelles voorkomen zorgt niet bepaald voor een pluspunt: de jury vindt hem onverzorgd. 

In Antwerpen moet de nieuwe chef Ivan bewijzen dat hij wel degelijk een topper is met internationale ervaring. En Lins moet tonen dat ze – ook zonder enige ervaring – het werk in de zaal aankan. Ivan en Lins slagen wonderwel in hun opzet: de jury spaart de superlatieven niet. En ook de samenwerking tussen Ivan en David in de keuken loopt perfect. 

Als er één duo is met stress, dan zijn het Pieter en Ghislaine wel. Zij hebben totnogtoe het minste geld gewonnen, en kunnen het extra budget best gebruiken. Op aanraden van Peter Goossens heeft Pieter een chef aangenomen. Dat was eerst Serge, maar die woog te licht. Michiel, de chef uit hotelschool Ter Duinen, is beter opgewassen tegen de taak. Michiel en Pieter zetten de jury dan ook een uitstekende maaltijd voor. Ook Ghislaine doet het redelijk goed. En dus heeft Oostende terug hoop: misschien winnen ze vandaag wel extra budget.

Uiteindelijk is het de beurt aan Gent. Kris en Angelo vrezen dat ze niet zo' n beste beurt gaan maken: ze hebben allebei een stevige kater na het huwelijksfeest. Met de moed der wanhoop gaat Kris aan de slag. Maar tijdens het koken houdt hij de aspirine steeds bij de hand. En ook Angelo voelt zich niet helemaal gelukkig met zijn bediening… 

Alle restaurants hebben nu hun eerste klanten gehad. En die waren bijzonder veeleisend. Maar welke twee restaurants verdienen extra budget?

'Mijn Restaurant', dinsdag 18 maart om 21.40 uur op vtm.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Restaurant

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

De grofgebekte Elizabeth Halsey heeft één doel in haar leven: een man met veel geld aan de haak slaan. Wanneer ze door haar verloofde in de steek wordt gelaten, heeft ze geen andere keuze dan terug voor de klas te gaan staan. Daar zet ze al snel haar zinnen op de knappe en rijke vervangleerkracht Scott Delacorte. Ze is echter niet de enige. Ook haar overenthousiaste collega Amy heeft haar oog laten vallen op Scott.

'Bad Teacher', film uit 2011 met oa. Cameron Diaz en Justin Timberlake, om 22.15 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:05
    Radio 2 Dansathon
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:00
    Nachtlus
    07:30
    Sporza: WK Baanwielrennen
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:10
    NYPD Blue
    02:45
    Geen uitzending
  • 01:10
    Tussen de lakens met Geraldine
    01:45
    Geen uitzending
  • 00:00
    Asking for It
    01:15
    Geen uitzending
  • 00:30
    Police Interceptors
    01:25
    Geen uitzending
  • 00:00
    Destination Christmas
    01:30
    Joe
  • 00:40
    Binnenstebuiten
    01:15
    Geen uitzending
  • 01:05
    De Tafel van de Week
    01:50
    Geen uitzending
  • 00:45
    Superman & Lois
    01:45
    How to Get Away With Murder
  • 00:50
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 00:45
    Love It or List It
    01:50
    Masterchef USA
  • 00:25
    CSI: Crime Scene Investigation
    01:20
    Cold Case
  • 23:55
    Trends Talk
    06:00
    Herhalingslus
  • 01:06
    Zo doe je het!
    01:13
    De Branche-Expert
  • 00:50
    De Smaaktoerist
    01:25
    Winterse Kost
  • 00:35
    Vienna Blood
    01:20
    Ripper Street
  • 01:10
    NCIS: Los Angeles
    02:15
    The Resident
  • 00:50
    Dit was het nieuws
    01:35
    NOS Journaal Laat
  • 00:50
    Nieuwsuur
    01:30
    Café Kockelmann
  • 00:40
    Carrie op Vrijdag
    01:35
    Reizen Waes