Stress voor de jury in 'Mijn Restaurant' (vtm)

De duo' s wachten vol spanning op het hoog bezoek. Want vandaag krijgen de (onafgewerkte) restaurants hun eerste klanten: de jury komt eten. En Christel Cabanier, Dirk De Prins en Peter Goossens zullen extra budget verdelen onder de twee beste restaurants.
D
e duo' s weten niet in welke volgorde de jury de restaurants zal bezoeken, en dat zorgt vooral in Gent voor de nodige stress. Kris trouwt vandaag met Ann en hoopt dat de jury zijn huwelijk niet zal komen verstoren met een onaangekondigd bezoek.
Kris en zijn bruid hebben geluk: de jury heeft besloten met Hasselt te beginnen. Daar laten Yanaïka en Stephanie zich bijstaan door sous-chef Filip. Maar het duo in de keuken maakt weinig indruk. Jurylid Dirk De Prins heeft het zelfs onomwonden over (het weliswaar betere) bistro-eten.
Van Hasselt gaat het naar Leuven. Vooral topchef Peter Goossens kijkt uit naar het eten dat Jelle hen gaat voorschotelen. Maar ook hier is de jury licht ontgoocheld. Ze hadden meer verwacht van de gerechten, én van de bedieningskwaliteiten van Micheline. En ook Jelles voorkomen zorgt niet bepaald voor een pluspunt: de jury vindt hem onverzorgd.
In Antwerpen moet de nieuwe chef Ivan bewijzen dat hij wel degelijk een topper is met internationale ervaring. En Lins moet tonen dat ze – ook zonder enige ervaring – het werk in de zaal aankan. Ivan en Lins slagen wonderwel in hun opzet: de jury spaart de superlatieven niet. En ook de samenwerking tussen Ivan en David in de keuken loopt perfect.
Als er één duo is met stress, dan zijn het Pieter en Ghislaine wel. Zij hebben totnogtoe het minste geld gewonnen, en kunnen het extra budget best gebruiken. Op aanraden van Peter Goossens heeft Pieter een chef aangenomen. Dat was eerst Serge, maar die woog te licht. Michiel, de chef uit hotelschool Ter Duinen, is beter opgewassen tegen de taak. Michiel en Pieter zetten de jury dan ook een uitstekende maaltijd voor. Ook Ghislaine doet het redelijk goed. En dus heeft Oostende terug hoop: misschien winnen ze vandaag wel extra budget.
Uiteindelijk is het de beurt aan Gent. Kris en Angelo vrezen dat ze niet zo' n beste beurt gaan maken: ze hebben allebei een stevige kater na het huwelijksfeest. Met de moed der wanhoop gaat Kris aan de slag. Maar tijdens het koken houdt hij de aspirine steeds bij de hand. En ook Angelo voelt zich niet helemaal gelukkig met zijn bediening…
Alle restaurants hebben nu hun eerste klanten gehad. En die waren bijzonder veeleisend. Maar welke twee restaurants verdienen extra budget?
'Mijn Restaurant', dinsdag 18 maart om 21.40 uur op vtm.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Mijn Restaurant
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Vier jonge meiden reizen af naar Toronto voor achtste seizoen 'Au Pairs'
- 'Renovation Aloha' maandag terug op HGTV
- Tom van 't Einde ('EenVandaag') stapt over naar RTL
- Kirsten Westrik gaat naar NET5
- AVROTROS viert WorldPride aan de kade, op tv, radio en online
- De programmering van Paramount in juli: van romantische komedie tot nostalgische cultseries
- Paul McCartney en de vermiste bas in 'Het Uur van de Wolf'
- Dit zie je in juli op de Disney Channels
- 'Voor mij is dat romantiek': Jana en Jelle vinden elkaar in de golven van Kaapstad in 'B&B Zoekt Lief'
- Van superfans tot B&B-uitbaters: Nick en Marco beleven hun 'Met Vier in Bed'-droom
- 'Dijkstra en Evenblij ter Plekke' komt zondag vanuit Roerdalen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Ruben Van Gucht trapt nieuwe seizoen af van 'Tess on the Beach': 'Als je dat wilt weten, zul je met mij moeten daten'
- Dit hoor je zaterdag in 'FM op 5'
- Van Admiral Freebee tot Sons: Willy palmt deze zomer opnieuw M Leuven in
Multimedia SPOTLIGHT
-
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Jana en Jelle vinden elkaar in 'B&B Zoekt Lief' -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Glitter, glamour en Nederlandse directheid in 'The Real Housewives van het Zuiden' -
Ruben Van Gucht daagt Tess uit op JOE
-
'Taylor Swift, a love story' in 'Telefacts Zomer' -
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er!
Kijktip van de dag
Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.
































