Stress voor de jury in 'Mijn Restaurant' (vtm)

De duo' s wachten vol spanning op het hoog bezoek. Want vandaag krijgen de (onafgewerkte) restaurants hun eerste klanten: de jury komt eten. En Christel Cabanier, Dirk De Prins en Peter Goossens zullen extra budget verdelen onder de twee beste restaurants.
D
e duo' s weten niet in welke volgorde de jury de restaurants zal bezoeken, en dat zorgt vooral in Gent voor de nodige stress. Kris trouwt vandaag met Ann en hoopt dat de jury zijn huwelijk niet zal komen verstoren met een onaangekondigd bezoek.
Kris en zijn bruid hebben geluk: de jury heeft besloten met Hasselt te beginnen. Daar laten Yanaïka en Stephanie zich bijstaan door sous-chef Filip. Maar het duo in de keuken maakt weinig indruk. Jurylid Dirk De Prins heeft het zelfs onomwonden over (het weliswaar betere) bistro-eten.
Van Hasselt gaat het naar Leuven. Vooral topchef Peter Goossens kijkt uit naar het eten dat Jelle hen gaat voorschotelen. Maar ook hier is de jury licht ontgoocheld. Ze hadden meer verwacht van de gerechten, én van de bedieningskwaliteiten van Micheline. En ook Jelles voorkomen zorgt niet bepaald voor een pluspunt: de jury vindt hem onverzorgd.
In Antwerpen moet de nieuwe chef Ivan bewijzen dat hij wel degelijk een topper is met internationale ervaring. En Lins moet tonen dat ze – ook zonder enige ervaring – het werk in de zaal aankan. Ivan en Lins slagen wonderwel in hun opzet: de jury spaart de superlatieven niet. En ook de samenwerking tussen Ivan en David in de keuken loopt perfect.
Als er één duo is met stress, dan zijn het Pieter en Ghislaine wel. Zij hebben totnogtoe het minste geld gewonnen, en kunnen het extra budget best gebruiken. Op aanraden van Peter Goossens heeft Pieter een chef aangenomen. Dat was eerst Serge, maar die woog te licht. Michiel, de chef uit hotelschool Ter Duinen, is beter opgewassen tegen de taak. Michiel en Pieter zetten de jury dan ook een uitstekende maaltijd voor. Ook Ghislaine doet het redelijk goed. En dus heeft Oostende terug hoop: misschien winnen ze vandaag wel extra budget.
Uiteindelijk is het de beurt aan Gent. Kris en Angelo vrezen dat ze niet zo' n beste beurt gaan maken: ze hebben allebei een stevige kater na het huwelijksfeest. Met de moed der wanhoop gaat Kris aan de slag. Maar tijdens het koken houdt hij de aspirine steeds bij de hand. En ook Angelo voelt zich niet helemaal gelukkig met zijn bediening…
Alle restaurants hebben nu hun eerste klanten gehad. En die waren bijzonder veeleisend. Maar welke twee restaurants verdienen extra budget?
'Mijn Restaurant', dinsdag 18 maart om 21.40 uur op vtm.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Mijn Restaurant
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Van banale ergernissen tot grote conflicten in het nieuwe seizoen van 'Vrederechters'
- Nieuwe dramaserie 'Pro Deo' over een klein en strijdbaar advocatenkantoor
- Anastasya Chernook openhartig in 'Het Huis': 'Mijn vader heeft me heel veel vernederd'
- 'Dancing with the Stars' onthult volledige deelnemerslijst: deze 13 BV's wagen hun kans op de dansvloer
- Kürt Rogiers na de exit uit 'De Verraders': 'Nu hoop ik toch dat Stephanie zal winnen'
- 'VRT NWS Pano' onderzoekt: Onzichtbare zorg
- Sahar Meradji volgt Joodse Nederlanders in nieuwe EOdocs-serie
- Geheime recensenten schuiven aan in 'Mijn Restaurant', maar bij LABO loopt het helemaal mis…
- 'Meldpunt Actueel' en 'Villa VdB' over de groeiende druk op mantelzorgers
- Barcelona, Liverpool en Belgische clubs in actie: nieuwe week Europees topvoetbal LIVE bij Play Sports
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
- Feestelijke sloteditie van Iedereen Klassiek brengt vijftienduizend muziekliefhebbers samen in Brugge
- Hoe doet hij het?! Sander stapt om 16.22 uur uit zijn studio zonder tijd en breekt eigen record
- 'Qmusic Top 40 Live' brengt The Bausa, The Opposites en Suzan & Freek samen in Rotterdam Ahoy
- Libelle krijgt eigen radiozender: dit mag je vanaf 1 december verwachten
Multimedia SPOTLIGHT
-
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
Kijktip van de dag

Een verrassende wending: een geheim recensentenduo krijgt een belangrijk aandeel in de wedstrijd. Terwijl de duo's hun juryscores verwerken en de takeaway voorbereiden, bezoeken de geheime recensenten onopgemerkt al twee restaurants.
'Mijn Restaurant', om 20.40 uur op VTM.































