Stress om de businessplannen in 'Mijn Restaurant!'

woensdag 21 september 2011

In de zevende aflevering van 'Mijn Restaurant!' op dinsdag 20 september kregen de duo's hun rapport van de jury na de culinaire rondgang en gingen ze op zoek naar personeel. Gemiddeld 626.393 live-kijkers –met een piek van 782.040- stemden op 'Mijn Restaurant!' af, wat resulteerde in een marktaandeel van 38,6 % (VVA 18-54). Het succes van een restaurant is niet alleen afhankelijk van een weldoordacht concept, een goed draaiende keuken of talentvol personeel. Ook een uitgewerkt en betrouwbaar businessplan is onontbeerlijk en ligt mee aan de basis om een zaak rendabel te maken.

De jury wil dan ook het businessplan van alle duo’s grondig bestuderen en evalueren. De duo’s krijgen 72 uur de tijd om de puntjes op de i te zetten. Daarna wil de jury hen dan persoonlijk spreken over het geleverde werk. De jury wil trouwens ook opnieuw investeren. Er is 30.000 euro te verdelen onder de restaurants die dat verdienen. Dit is de laatste grote prijzenpot. Het wordt er op of er onder voor de duo’s, want wie niet goed presteert keert met lege handen naar huis.

Eef en Michaël hebben geld nodig om hun plannen te kunnen realiseren en zetten alles op alles. Amber en Elodie lijken wel de stille groeiers te zijn. Maar begrijpen ze waarover het gaat als het een businessplan betreft? Voor Bart en Kris zit het de laatste tijd niet echt mee. De laatste ontmoeting met de jury was allesbehalve een succes. Slagen ze er deze keer wel in te bewijzen wat ze in hun mars hebben? Daniël en Rinaldo hebben de passie en liefde voor koken door hun aderen stromen. Nu gaat het om iets totaal anders. Dit lijkt de moeilijkste opdracht van allemaal te worden voor het Limburgse koppel. Bovendien krijgt Rinaldo meer en meer moeite om zijn emoties te bedwingen. En hoe zit het met Steven en Sofie? Na het gesprek met Inge Geerdens zijn de twee met ruzie uit elkaar gegaan. Zijn de brokken nog te lijmen?

De jury heeft alle businessplannen en menukaarten uiterst streng en tot in het kleinste detail geanalyseerd en neemt hun bevindingen door met de duo’s Dit is waarschijnlijk niet het moment waar de kandidaten van ‘Mijn Restaurant!’ het meest naar uitgekeken hebben. Maar het is een noodzakelijke stap in de richting van een succesvolle zaak. Dit is hét moment om zich voor eens en voor altijd te bewijzen voor de jury.

'Mijn Restaurant!', donderdag 22 september om 21.30 uur op vtm.



DOSSIER: Mijn Restaurant! (editie 2011)

volledig dossier
mijnrestaurant

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Roomies' (VRT MAX)

Tot haar ontsteltenis ontdekt Bibi niet alleen dat Ama en Niko nu moedertje en vadertje spelen, maar ook dat Ama plots een smartphone heeft waarmee ze vandaag nog een appartement wil regelen. Bibi laat haar in de waan en besluit ook naar Terry toe de zaken te verzwijgen.

'Roomies', om 22.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:00
    Kassa Kassa
    02:25
    Journaallus
  • 20:35
    De Afspraak
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 20:50
    VRT NWS journaal met VGT
    06:00
    Tik Tak
  • 20:35
    Blind getrouwd
    01:40
    Kan ik het ook?
  • 20:00
    Darts
    01:20
    Geen uitzending
  • 20:35
    Now You See Me 2
    01:05
    The Big Bang Theory
  • 20:35
    Raw Deal
    01:10
    Geen uitzending
  • 20:35
    Navigating Christmas
    01:30
    Joe
  • 20:35
    Matlock
    01:25
    Geen uitzending
  • 20:00
    De Tafel van Tine
    03:00
    Geen uitzending
  • 20:35
    The Intern
    01:10
    Neighbours: A New Chapter
  • 20:35
    The First 48
    01:35
    East New York
  • 20:35
    The Sky is the Limit
    01:20
    Love It or List It UK
  • 20:30
    Buried in the Backyard
    01:10
    Rizzoli & Isles
  • 21:04
    Car Upd8te
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:54
    Diy on wheels
    05:55
    Sixties To Six
  • 20:55
    Guten Appetit
    01:25
    Winterse Kost
  • 21:00
    The Count of Monte Cristo
    01:45
    The Diplomat
  • 20:35
    Costiera
    01:00
    Hudson & Rex
  • 20:35
    Oogappels
    01:10
    Pauw & De Wit
  • 21:10
    MAX Maakt Mogelijk
    01:40
    Nieuwsuur
  • 20:25
    Boerderij van Dorst
    02:10
    Huisje, Boompje, Error