Stress om de businessplannen in 'Mijn Restaurant!'

In de zevende aflevering van 'Mijn Restaurant!' op dinsdag 20 september kregen de duo's hun rapport van de jury na de culinaire rondgang en gingen ze op zoek naar personeel. Gemiddeld 626.393 live-kijkers –met een piek van 782.040- stemden op 'Mijn Restaurant!' af, wat resulteerde in een marktaandeel van 38,6 % (VVA 18-54). Het succes van een restaurant is niet alleen afhankelijk van een weldoordacht concept, een goed draaiende keuken of talentvol personeel. Ook een uitgewerkt en betrouwbaar businessplan is onontbeerlijk en ligt mee aan de basis om een zaak rendabel te maken.
De jury wil dan ook het businessplan van alle duo’s grondig bestuderen en evalueren. De duo’s krijgen 72 uur de tijd om de puntjes op de i te zetten. Daarna wil de jury hen dan persoonlijk spreken over het geleverde werk. De jury wil trouwens ook opnieuw investeren. Er is 30.000 euro te verdelen onder de restaurants die dat verdienen. Dit is de laatste grote prijzenpot. Het wordt er op of er onder voor de duo’s, want wie niet goed presteert keert met lege handen naar huis.
Eef en Michaël hebben geld nodig om hun plannen te kunnen realiseren en zetten alles op alles. Amber en Elodie lijken wel de stille groeiers te zijn. Maar begrijpen ze waarover het gaat als het een businessplan betreft? Voor Bart en Kris zit het de laatste tijd niet echt mee. De laatste ontmoeting met de jury was allesbehalve een succes. Slagen ze er deze keer wel in te bewijzen wat ze in hun mars hebben? Daniël en Rinaldo hebben de passie en liefde voor koken door hun aderen stromen. Nu gaat het om iets totaal anders. Dit lijkt de moeilijkste opdracht van allemaal te worden voor het Limburgse koppel. Bovendien krijgt Rinaldo meer en meer moeite om zijn emoties te bedwingen. En hoe zit het met Steven en Sofie? Na het gesprek met Inge Geerdens zijn de twee met ruzie uit elkaar gegaan. Zijn de brokken nog te lijmen?
De jury heeft alle businessplannen en menukaarten uiterst streng en tot in het kleinste detail geanalyseerd en neemt hun bevindingen door met de duo’s Dit is waarschijnlijk niet het moment waar de kandidaten van ‘Mijn Restaurant!’ het meest naar uitgekeken hebben. Maar het is een noodzakelijke stap in de richting van een succesvolle zaak. Dit is hét moment om zich voor eens en voor altijd te bewijzen voor de jury.
'Mijn Restaurant!', donderdag 22 september om 21.30 uur op vtm.
DOSSIER: Mijn Restaurant! (editie 2011)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: nu al 11,5 miljoen kijkers voor Olympische Winterspelen
- In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen: 'Meldpunt Actueel Debat' over zorg
- 'The Beckham Feud: Truth & Lies' donderdag bij TLC
- Dan toch! 'Tien Om Te Zien' deze zomer vanuit Middelkerke
- 'Een Vergetelijk Mooie Reis': Paul de Leeuw reist met mensen met dementie naar Benidorm
- 'Dealen met Coke': Brusselse politie focust op preventie bij drugsverslaafden
- Klaasje Meijer, Alex Agnew en meer in 'Ik Vraag Het Aan' deze week
- Dit zie je dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben'
- 'Telefacts' brengt getuigenissen over horrornacht in Crans-Montana
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio
Kijktip van de dag

Evert loopt nog steeds te treuren over de dood van Willemijn en nu is ook nog een van zijn honden overleden. Ondertussen is Martin nog steeds niet open tegen Cheryl en de therapie van dr. Rossi lijkt niet te helpen. In de winkelstraat wordt Claire opnieuw geconfronteerd met Ernst, zij lijken beiden hun verleden niet los te kunnen laten en Anouk wordt geacht vrijwilligerswerk te doen op de hockeyvereniging van Vlinder.
'Gooische Vrouwen', om 00.05 uur op VTM.




































