'Sterren op het ijs' klaar voor de grote finale!

dinsdag 4 december 2007

737.827 televisiekijkers volgden afgelopen vrijdag de spannende strijd tussen Katerine en Stoffel Bollu voor het tweede en laatste ticket voor de grote finale van 'Sterren op het ijs'. Deze live-uitzending was de best bekeken van alle vrijdagshows en bereikte een marktaandeel van 21,2 % op VVA 18-54.

H


et lot van de twee halve finalisten lag in de handen van Vlaanderen en zij stemden Katerine en haar ijsdanspartner Sacha naar de grote finale om het op te nemen tegen Dean en zijn ijsdanspartner Imola. Het wordt op woensdag 5 december 2007 alle remmen los, want beide paren worden maar liefst drie keer op de ijspiste gevraagd. 

Tijdens de grote finale doen de twee duo's hun favoriete kür over, de kür waarmee ze het meest indruk gemaakt hebben op de kijkers én brengen ze een nieuwe performance. U mag zich dan ook verwachten aan lifts à volonté, wervelende passen en indrukwekkende sprongen op het ijs:

  • Katerine en Sacha ijsdansen op 'Car Wash' van Christina Aguilera (zelfgekozen kür uit de Film-aflevering), op 'Lopen op het water' van Marco Borsato & Sita (keuze van de kijker uit de Nederlandstalige hits-aflevering), én een nieuwe kür op 'Bohemian Rapsody' van Queen,
  • Dean en Imola ijsdansen op 'Hardrock Hallelujah' van Lordi (zelfgekozen kür uit de Halloween-aflevering), op 'Blame it on the boogie' van Jackson 5 (keuze van de kijker uit de Disco-aflevering), én een nieuwe kür op "Music was my first love" van John Miles.

De performances op het ijs worden voor de laatste keer gewikt en gewogen door de professionele juryleden Katrien Pauwels, Michiel Das, Joan Haanappel en Corey Lapeige. Juryleden en kijkers beslissen samen wie de winnares of de winnaar van de eerste editie van het ijsdansspektakel wordt.

De finale wordt zonder meer één groot feest, waarop de eerder afgevallen BV's Davy Brocatus, Leen Demaré, Vital Borkelmans, Daniëlla Somers, Dirk Tieleman, Tanja Dexters, Ronny Daelman, Greet Rouffaer, Stoffel Bollu en Anneleen Liégeois niet zullen ontbreken. 

Ook de presentatoren Francesca Vanthielen en Sergio hebben de afgelopen dagen extra tijd op de ijsbaan doorgebracht. Zij verwennen de kijkers met de openingschoreografie op 'Let me entertain you' van Robbie Williams.

'Sterren op het ijs', woensdag 5 december om 20.40 uur bij VTM.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Sterren Op Het IJs

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Actie logo

Wanneer een jongeman geëxecuteerd op straat wordt gevonden en een tweede slachtoffer in de buurt wordt neergeschoten, doen rechercheurs er alles aan om de gevaarlijke schutter op te sporen voordat hij opnieuw iemand doodt.

'The First 48', om 20.35 uur op Play Actie.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:10
    Witse
    18:04
    VRT NWS Update
  • 16:40
    De Zevende Dag
    17:40
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
  • 17:25
    GameKeepers
    17:55
    Karrewiet
  • 16:45
    Medisch Centrum West
    17:45
    Heel Mijn Hart
  • 16:40
    My Kitchen Rules
    18:05
    De Planckaerts
  • 17:10
    9-1-1
    18:05
    The Goldbergs
  • 17:05
    Stargate SG-1
    18:00
    Top 20 Funniest
  • 16:50
    Suits
    17:35
    ER
  • 17:30
    SOS Piet
    18:05
    Nonkel Jef
  • 17:20
    Lang Leve de Liefde
    17:50
    Het Blok
  • 17:10
    Manifest
    18:00
    Fire Country
  • 17:20
    Two and a Half Men
    17:50
    3rd Rock From the Sun
  • 17:20
    Hello Goodbye NL
    18:10
    Next Level Chef
  • 17:10
    Death Row Confidential: Secrets of a Serial Killer
    18:50
    Killer at the Crime Scene
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:31
    Publireportage
    17:55
    Sixties To Six
  • 17:30
    Loïc: Zot van Koken
    17:45
    Meat Timon
  • 17:10
    Death in Paradise
    19:15
    Father Brown
  • 17:00
    Below Deck Mediterranean
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:15
    NOS WK Avond
    17:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 17:20
    Expeditie Nederland
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:25
    De Dodelijkste 60
    17:55
    Checkpoint