'Sterren op het ijs' klaar voor de grote finale!

dinsdag 4 december 2007

737.827 televisiekijkers volgden afgelopen vrijdag de spannende strijd tussen Katerine en Stoffel Bollu voor het tweede en laatste ticket voor de grote finale van 'Sterren op het ijs'. Deze live-uitzending was de best bekeken van alle vrijdagshows en bereikte een marktaandeel van 21,2 % op VVA 18-54.

H


et lot van de twee halve finalisten lag in de handen van Vlaanderen en zij stemden Katerine en haar ijsdanspartner Sacha naar de grote finale om het op te nemen tegen Dean en zijn ijsdanspartner Imola. Het wordt op woensdag 5 december 2007 alle remmen los, want beide paren worden maar liefst drie keer op de ijspiste gevraagd. 

Tijdens de grote finale doen de twee duo's hun favoriete kür over, de kür waarmee ze het meest indruk gemaakt hebben op de kijkers én brengen ze een nieuwe performance. U mag zich dan ook verwachten aan lifts à volonté, wervelende passen en indrukwekkende sprongen op het ijs:

  • Katerine en Sacha ijsdansen op 'Car Wash' van Christina Aguilera (zelfgekozen kür uit de Film-aflevering), op 'Lopen op het water' van Marco Borsato & Sita (keuze van de kijker uit de Nederlandstalige hits-aflevering), én een nieuwe kür op 'Bohemian Rapsody' van Queen,
  • Dean en Imola ijsdansen op 'Hardrock Hallelujah' van Lordi (zelfgekozen kür uit de Halloween-aflevering), op 'Blame it on the boogie' van Jackson 5 (keuze van de kijker uit de Disco-aflevering), én een nieuwe kür op "Music was my first love" van John Miles.

De performances op het ijs worden voor de laatste keer gewikt en gewogen door de professionele juryleden Katrien Pauwels, Michiel Das, Joan Haanappel en Corey Lapeige. Juryleden en kijkers beslissen samen wie de winnares of de winnaar van de eerste editie van het ijsdansspektakel wordt.

De finale wordt zonder meer één groot feest, waarop de eerder afgevallen BV's Davy Brocatus, Leen Demaré, Vital Borkelmans, Daniëlla Somers, Dirk Tieleman, Tanja Dexters, Ronny Daelman, Greet Rouffaer, Stoffel Bollu en Anneleen Liégeois niet zullen ontbreken. 

Ook de presentatoren Francesca Vanthielen en Sergio hebben de afgelopen dagen extra tijd op de ijsbaan doorgebracht. Zij verwennen de kijkers met de openingschoreografie op 'Let me entertain you' van Robbie Williams.

'Sterren op het ijs', woensdag 5 december om 20.40 uur bij VTM.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Sterren Op Het IJs

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Mijn Restaurant' (VTM)

Een verrassende wending: een geheim recensentenduo krijgt een belangrijk aandeel in de wedstrijd. Terwijl de duo's hun juryscores verwerken en de takeaway voorbereiden, bezoeken de geheime recensenten onopgemerkt al twee restaurants.

'Mijn Restaurant', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:35
    Kinderen van Dewindt
    15:25
    Flikken Maastricht
  • 13:00
    Herfstbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 15:15
    Sarah beweegt
    15:20
    Kabam!
  • 14:15
    Wittekerke
    15:25
    Gooische Vrouwen
  • 14:55
    MasterChef Australië
    15:55
    Kitchen Nightmares
  • 14:25
    Captain Phillips
    16:35
    Chicago P.D.
  • 15:10
    Police Interceptors
    16:05
    Xena: Warrior Princess
  • 14:45
    Good Morning Christmas!
    16:15
    Checkin' It Twice
  • 15:00
    Geen uitzending
    16:30
    Binnenstebuiten
  • 14:15
    Blind Gekocht NL
    15:25
    De Tafel van Ruben
  • 14:35
    NCIS: Sydney
    16:10
    Castle
  • 14:40
    Heavy Rescue: 401
    15:40
    Pawn Stars
  • 15:05
    Wild van Wild
    15:30
    A Place in the Sun
  • 14:25
    24 Hours in Police Custody
    15:55
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 15:17
    Publireportage
    15:55
    Sorry Music Classics
  • 15:00
    Streetfood
    15:45
    De Open Vuur Roadtrip naar Zweden
  • 15:05
    All Creatures Great and Small
    16:05
    New Tricks
  • 14:55
    NCIS: Los Angeles
    16:45
    The Resident
  • 15:00
    NOS Journaal
    16:05
    Pauw & De Wit
  • 14:55
    Het Uur van de Wolf
    16:00
    NOS Journaal
  • 15:15
    Agent Binky
    15:25
    De Smurfen