'Sterren Op De Dansvloer':paso doble en slowfox

Voor Sam Gooris en zijn professionele danspartner Ellen is afgelopen vrijdag het doek gevallen over "Sterren op de Dansvloer".
D
e professionele jury zag te weinig tango en was niet onder de indruk van Sams moonwalk. De kijkers hielden er dit keer dezelfde mening op na.
Pim kreeg wel positieve kritieken en dat voor het eerst. Juryleden Anouchka Balsing, Rony Daelemans, Jan Geert en Davy Brocatus waren het met elkaar eens dat Pim grote vooruitgang had geboekt en beloonden zijn jive met een zeer aanmoedigende score van 27 punten. Ook de dansprestatie van Gilles De Bilde werd enthousiast onthaald. Jurylid Rony Daelemans vond hem ronduit een 'cool guy' en Anouchka Balsing vroeg zich luidop af waar het met de dansende voetballer zou eindigen. Maar Evi Hanssen en haar professionele danspartner Guy gingen met de meeste punten (32) aan de haal en dat was voor het duo een echte opsteker.
In de 4de aflevering van "Sterren op de Dansvloer", die zoals altijd rechtstreeks wordt uitgezonden, moeten Evi Hanssen, Natalia, Gilles De Bilde en Pim samen met hun professionele danspartners de slowfox dansen.
De slowfox wordt van hoek tot hoek, schuin over de dansvloer gedanst. Het is vooral een gracieuze dans waarbij een goede techniek van het grootste belang is. De dansers moeten immers op de langzame maat van de muziek hun elegante bewegingen perfect onder controle houden. De slowfox wordt dan ook terecht de moeilijkste onder de ballroomdansen genoemd.
Natalia en haar danspartner Pascal kregen vorige vrijdag de op één na laagste punten van de professionele jury. Het duo wil dit geen tweede keer meemaken en heeft daarom mét publiek getraind. Pim is sinds de vorige liveshow extra gemotiveerd, maar of dat genoeg zal zijn om de moeilijke slowfox onder de knie te krijgen…
Op het programma van Dina Tersago en Wendy Van Wanten en hun professionele danspartners staat de paso doble.
De paso doble is de dans van het stierengevecht en de dansvloer wordt dan ook omgetoverd tot een Spaanse corrida. In de paso doble zit een flinke snuif flamenco. Het is pure dramatiek met trotse wandelpassen op de hielen, gestamp met de voeten en fijne handbewegingen.
Wendy Van Wanten heeft al bewezen dat ze zeer passioneel kan dansen. Voor haar moet de paso doble dan ook gesneden koek zijn. Van Dina Tersago weten we dat ze er niet voor terugdeinst om hulpstukken te gebruiken tijdens de training: een kussen, een dienblad, een halsband. Welk voorwerp zal haar danspartner Wim deze week aanbrengen om de furie in haar los te maken?
Tijdens het dansen worden de dansparen begeleid door de live-band, o.l.v. Steve Willaert en met X Factor-finalist Ivann en zijn mama Nadia als vocalisten. Zij brengen wervelende arrangementen van hedendaagse popnummers en classics die in een modern, swingend jasje werden gestopt.
Op de webstek van "Sterren op de Dansvloer" kan u terecht voor o.a. interviews, achtergrondinfo bij de danskoppels en dansstijlen, fotogalerij, reportages .
'Strerren op de dansvloer', vrijdag 3 februari om 21.15 uur op VTM.
Iedere ochtend onze nieuwsbrief 'TV-Visie Extra' in jouw mailbox!
Schrijf je nu in via dit invulformulier Doen!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Sterren op de Dansvloer (VTM)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Barbara Sarafian neemt drastisch besluit in 'Kotmadam Sarafian': 'Ik stop als jullie kotmadam'
- The HISTORY Channel staat stil bij 25 jaar na 9/11 met documentaire '102 Minutes: Inside The Towers'
- Een huis vol nieuwe stappen: van eerste schooldagen tot grote bruiloften
- 'De Grannies van Amsterdam' vallen internationaal in de prijzen
- Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen': 'Ik moest dekking zoeken'
- Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek: 'Ik had een jumpsuit aan'
- Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd'
- Oproep om pensioenschade te repareren in 'Meldpunt Actueel'
- Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof': 'I love the smell of granola in the morning'
- Ruben kent de waarheid, Marc-Marie vreest de genadeslag in 'De Verraders'
- Coen & Sander vieren bijzonder radiohuwelijk op JOE
- Luistercijfers : JOE beleeft beste maand van het jaar, Qmusic stevig op nummer één
- Tim van Wim De Craene verovert eerste plaats in 'Radio 1 Lage Landenlijst'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Zwammerdam
Multimedia SPOTLIGHT
-
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent' -
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders' -
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gênantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom'
Kijktip van de dag

Op 11 maart 2011 wordt Japan getroffen door een zware aardbeving en tsunami. Bij de kerncentrale van Fukushima vallen de koelsystemen uit en dreigt een catastrofale meltdown. Deze documentaire reconstrueert voor het eerst de negen dagen waarin technici en hulpverleners vechten om het ergste te voorkomen.
'Fukushima: A Nuclear Nightmare', om 21.25 uur op VRT Canvas.
































