'Sterren op de Dansvloer': wie is de volgende afvaller?

Afgelopen vrijdag kwam er voor Dominique Monami en haar danspartner Pascal een einde aan 'Sterren op de Dansvloer'. Met hun vertrek is de groep van tien dansparen die in april aan de startlijn van de danswedstrijd verschenen inmiddels gehalveerd.
V
oor de vijf dansparen die nog in de running zijn, is 'Sterren op de Dansvloer' ondertussen ernst geworden. In deze fase van de wedstrijd is immers geen enkel duo nog veilig en kan iedereen in de gevreesde 'Dance Off' belanden. De druk om nog beter te presteren neemt dan ook alleen maar toe. Op woensdag 14 mei 2008 moeten ze het twee keer waarmaken op de dansvloer. In de 7de liveshow demonstreren de duo's elk een Latin- of ballroom-dans die ze nog niet eerder in de wedstrijd hebben gebracht én brengen ze samen de Weense wals.
De Weense wals wordt terecht geassocieerd met chique balzalen, grote kroonluchters en dames in Sissi-jurken. Het lijkt niet zo, maar de Weense wals is zeer vermoeiend. Er wordt niet alleen linksom en rechtsom gedraaid, de koppels moeten bovendien snelle draaien op de plaats maken. En ondertussen moeten ze erover waken dat ze niet tegen de andere paren botsen. De Weense wals wordt dan ook een hele uitdaging voor onze sterren.
Na de groepsdans verwennen de duo's ons met een variatie aan Latin- en ballroom-passen:
- Bjorn De Wilde & Carole demonstreren de quickstep op "The way to your heart" van Soulsister.
- Elke Vanelderen & Aerjen dansen de paso doble op "My family is my life" van James Horner.
- Tiany Kiriloff & Guy demonstreren de American smooth op "This business of love" van Domino.
- Martine Jonckheere & Arman dansen de chachacha op "Billie Jean" van Michael Jackson.
- Antony Arandia & Leila dansen de Engelse wals op "Caruso" van Lucio Dalla.
De dansprestaties worden naar goede gewoonte in de studio besproken en beoordeeld door de juryleden Anouchka Balsing, Rony Daelmans, Davy Brocatus en Jan Geerts. Deze laatste was vorige week zwaar onder de indruk van de paso doble van 'Sara'-acteur Antony Arandia & Leila en beloonde hen met 9 punten. Doet het paar deze stunt over? Heeft 'Familie'-actrice Martine Jonckheere een trucje gevonden om haar zenuwen onder controle te houden? En komt voetballer Bjorn De Wilde net zo stijlvol uit de hoek als tijdens de samba? We zien het allemaal op woensdag 14 mei 2008 tijdens de 7de liveshow van 'Sterren op de Dansvloer'.
'Sterren op de Dansvloer', woensdag 14 mei om 20.40 uur op vtm.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Sterren op de Dansvloer 3 (2008)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Vakantiekriebels, swiffers en een surprisebox voor koppels in nieuw seizoen van 'Met Vier in Bed'
- 'Ik ben het cadeautje!': Komst van energieke vrijgezel zet de boel meteen op scherp in de eerste week van 'B&B Zoekt Lief'
- Volg de weg naar 'Sing & Dance UP! 2026' in nieuw tv-programma
- Zinderende start voor 'Play that Song' in bloedheet Kortenberg
- Danny Ghosen legt de schokkende illegale medicijnhandel bloot in nieuwe PowNed-serie 'Danny en de Medicijnmaffia'
- Dit heeft National Geographic in juli te bieden
- Met deze programma's luidt STAR Channel de zomer in!
- Juli brengt Britse topseries en zomerse must-sees naar BBC NL en BBC NL+
- De leukste zomervakantie beleef je op Cartoonito
- Cartoon Network maakt van juli één groot zomeravontuur
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Deventer
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit was De Foute Party van Qmusic in Flanders Expo Gent
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur
Kijktip van de dag

Pascale zou graag eens alleen zijn met Maurice en stelt hem voor om samen een weekendje weg te gaan. Maurice kan echter niet omdat hij zijn moeder niet alleen kan laten. Fernand zet Boma aan om Pascale mee te nemen naar Spanje. Hij hoopt zo Maurice te ontmoedigen nog in het café te komen. Pascale stemt toe, maar enkel om Maurice jaloers te maken en het er eens goed van te nemen. Carmen heeft een auditie gedaan voor een film en heeft een hoofdrol gekregen.
'FC De Kampioenen', om 20.10 uur op VRT 1.
































