'Sterren op de Dansvloer': wie is de volgende afvaller?

dinsdag 13 mei 2008

Afgelopen vrijdag kwam er voor Dominique Monami en haar danspartner Pascal een einde aan 'Sterren op de Dansvloer'. Met hun vertrek is de groep van tien dansparen die in april aan de startlijn van de danswedstrijd verschenen inmiddels gehalveerd.

V


oor de vijf dansparen die nog in de running zijn, is 'Sterren op de Dansvloer' ondertussen ernst geworden. In deze fase van de wedstrijd is immers geen enkel duo nog veilig en kan iedereen in de gevreesde 'Dance Off' belanden. De druk om nog beter te presteren neemt dan ook alleen maar toe. Op woensdag 14 mei 2008 moeten ze het twee keer waarmaken op de dansvloer. In de 7de liveshow demonstreren de duo's elk een Latin- of ballroom-dans die ze nog niet eerder in de wedstrijd hebben gebracht én brengen ze samen de Weense wals.

De Weense wals wordt terecht geassocieerd met chique balzalen, grote kroonluchters en dames in Sissi-jurken. Het lijkt niet zo, maar de Weense wals is zeer vermoeiend. Er wordt niet alleen linksom en rechtsom gedraaid, de koppels moeten bovendien snelle draaien op de plaats maken. En ondertussen moeten ze erover waken dat ze niet tegen de andere paren botsen. De Weense wals wordt dan ook een hele uitdaging voor onze sterren.

Na de groepsdans verwennen de duo's ons met een variatie aan Latin- en ballroom-passen:

  • Bjorn De Wilde & Carole demonstreren de quickstep op "The way to your heart" van Soulsister.
  • Elke Vanelderen & Aerjen dansen de paso doble op "My family is my life" van James Horner.
  • Tiany Kiriloff & Guy demonstreren de American smooth op "This business of love" van Domino.
  • Martine Jonckheere & Arman dansen de chachacha op "Billie Jean" van Michael Jackson.
  • Antony Arandia & Leila dansen de Engelse wals op "Caruso" van Lucio Dalla. 

De dansprestaties worden naar goede gewoonte in de studio besproken en beoordeeld door de juryleden Anouchka Balsing, Rony Daelmans, Davy Brocatus en Jan Geerts. Deze laatste was vorige week zwaar onder de indruk van de paso doble van 'Sara'-acteur Antony Arandia & Leila en beloonde hen met 9 punten. Doet het paar deze stunt over? Heeft 'Familie'-actrice Martine Jonckheere een trucje gevonden om haar zenuwen onder controle te houden? En komt voetballer Bjorn De Wilde net zo stijlvol uit de hoek als tijdens de samba? We zien het allemaal op woensdag 14 mei 2008 tijdens de 7de liveshow van 'Sterren op de Dansvloer'.

'Sterren op de Dansvloer', woensdag 14 mei om 20.40 uur op vtm.

DOSSIER: Sterren op de Dansvloer 3 (2008)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Vastbesloten zijn leven te beteren, vertrekt Kamal vanuit België naar Syrië om oorlogsslachtoffers te helpen. Maar eenmaal daar wordt hij ingelijfd in het leger. Thuis valt ondertussen zijn jongere broer Nassim ten prooi aan radicalisten. Hun moeder Leila wil koste wat het kost voorkomen dat Nassim in de voetsporen van Kamal treedt.

'Rebel', film uit 2022 van Adil El Arbi en Bilall Fallah met oa. Aboubakr Bensaihi, om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:50
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:25
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:55
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:30
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:40
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:15
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:20
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:20
    Geen uitzending
    01:15
    The Golden Girls
  • 02:30
    Geen uitzending
    01:20
    De Tafel van de Week
  • 03:15
    Neighbours: A New Chapter
    01:10
    Doc
  • 02:20
    Geen uitzending
    07:00
    Brooklyn Nine-Nine
  • 02:50
    Geen uitzending
    01:25
    Leef!
  • 01:50
    Geen uitzending
    01:10
    C.S.I. New York
  • 00:52
    Car Upd8te
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:12
    Hobbyklus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:00
    Bon Appetit
    01:20
    Chris Cooks Cymru
  • 03:20
    The Following Events are Based on a Pack of Lies
    01:30
    DCI Banks
  • 03:25
    Below Deck
    01:00
    NCIS
  • 03:15
    NOS Journaal
    01:05
    WNL op Zondag
  • 00:40
    Nieuwsuur
    01:35
    Buitenhof
  • 02:40
    Eva
    01:25
    NOS Studio Voetbal